Аноним с кешбеком• 08 декабря 2024

Дівчата, де б ви купили або вже купили будинок під Києвом?

Дівчата, можливо хтось вже купив, чи планує купити будинок, де б територіально обрали? Дивимось приватний будинок, але не можемо визначитись з місцем. Подобається обухівська траса, вона не така загружена, та відстань стримує + ціни високі.
Цікава також Білогородка, подобаються ціни на будинки, але не можу зрозуміти чому так дешево. Можливо хтось живе там, та може розказати про +\-?
Ірпінь також цікавий, але після повномасштабного трішки страшно… взагалі, порекомендуйте будь ласка, чи похваліться де ви обрали і чому подобається. Вишневе як вам?
Кокосиха• 08 декабря 2024
Юрівка, Віта Поштова, Тарасівка, Гатне. Житомирську трасу не радила б. Я зі свого села в центр менше ніж за годину добираюся.
Прикуси Язика• 08 декабря 2024
Ржищів. Тільки там. Сподіваюсь, що після війни купимо. Інші місця після 22 не розглядаю. Звідки б не пішли буде звіздец
Крихітка на всі• 08 декабря 2024
З Вишневого виїхати складно. Да і ціни там київські.
Через Білогородку часто їздемо. Росте село, багато ЖК будується і магазинів. Зручний виїзд на трасу і далі на Київ. Живу в Боярці. Все що ближче до Києва дорого і ділянки нормальні продані, або таунхауси набудовані.
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Якщо до столиці є прив´язка (робота, навчання), то не дуже варіант. А чому після війни?
автор Аноним с кешбеком • 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Дякую 🙏
Мастер Класс• 08 декабря 2024
Живу недалеко від Білогородки , село велике і доволі розвинене. А загалом, треба їздити і дивитися, якщо ваше , ви це відчуєте
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
На яку трасу виїжджаєте?
Язикувата Хвеська• 08 декабря 2024
Поки ні.
Там крізь падають уламки того, що сбивають.
Ответ дляПрикуси Язика
Далеко, кожного дня не поїздиш. Але дякую, можливо як варіант для дачного будинку.
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Дякую 🙏
Дуже багато нових будинків набудовано, недорогі і вторички багато. Віта, Юрівка дуже класні села.
Заюшка_хозяюшка• 08 декабря 2024
Коломия,Богородчани
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Поки ні.
Та в Києві також падають, і навіть +45 км …
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Поки ні.
Буває, але не так страшео, як на 20 поверсі.
Прикуси Язика• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
Ну кому як. Мені прекрасний варіант. Після війни, бо зараз я б не ризикувала, щось купувати да і немає повної суми.
Ответ дляМастер Класс
Скажіть, там інфраструктура гарна? Цікавлять садочки, басейни, якісь спортивні секції? Школа напевно все ж в Києві.
КротоТо• 08 декабря 2024
Пуща -Водиця, Коник
в первом купили -идеально
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Не раджу школу в Києві, швидко видохнетеся жити в тянучках, пробках, і себе, і дітей замордуєте.
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Коломия,Богородчани
Ну це взагалі поки не наш варіант, можливо колись) але дякую 🙏
Прикуси Язика• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну більшість їздить кожного дня. Мені по Києву виходить стільки ж як звідти напряму на роботу.
Крихітка на всі• 08 декабря 2024
Ответ дляКокосиха
На яку трасу виїжджаєте?
На Житомирську.
Ответ дляКротоТо
Пуща -Водиця, Коник
в первом купили -идеально
Скільки до центру у вас займає часу дорога?
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Пожалейте ребенка
КротоТо• 08 декабря 2024
До Майдана час максимум,обычно быстрее -машина
На ОТ : 52 минуты до контрактовой , 10 до Майдана
или через Нивки
Но детей со школой нет , спорт рядом
Ответ дляКокосиха
Тут не вгадаєш, нажаль ( неділю назад збитий мопед пролетів над нашим будинком і впав перед поліклінікою… я не знаю взагалі як не влетів він в жодний з будинків поруч. Тому, жити в Україні це фортуна, в будь-якому регіоні.
Ответ дляКротоТо
или через Нивки
Но детей со школой нет , спорт рядом
Дякую 🙏
Мастер Класс• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Є два ліцеї , садочки теж якісь є, приватних багато. Басейн тільки Соф. Барщагівка або Київ . Секції теж якісь є , футбол так точно, а також по сусіднім селам можна знайти. Є сільпо, декілька Фора , Єва , Аврора , базар двічі на тиждень , доволі великий
Вибачте, просто цікаво, що це за людина що ліпить На всі відповіді 🥴
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
На Житомирську.
Щодня це не добре.
Замрійлива• 08 декабря 2024
Я бы в Киеве покупала, жить за городом и мотаться каждый день на работу, в школу , садик , репетитор и секции- очень тяжело
Кокосиха• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
100%