Ручки-Крючки• Изменено 08 декабря 2024

Хто здавав державний іспит на С1 з польської мови

Поділіться, будь ласка, враженнями.
Як готувалися? Думаю, чи потрібні курси, чи самій все готувати. Які книги читали перед іспитом?
Де брали приклади завдань з розмовної частини?
Щиро дякую!
ДоЗа СчАсТьЯ• 08 декабря 2024
Вам потрібна людина яка буду перевіряти писемні тексти і добре б було, щоб хтось оцінив розмовну частину вашу.
А так більше читайте рідних публікацій, журналів наукових в тому числі.
Цей рівень вже на тільки про знання мови, а й про обізнаність загальну на більш складні теми на польській мові
ДоЗа СчАсТьЯ• 08 декабря 2024
Екзамен досить складний. Потрібно готуватись сама до екзамену, до їх вимагань, і в порівняння до прикладових тестів він складніший
автор Ручки-Крючки • 09 декабря 2024
Ответ дляДоЗа СчАсТьЯ
Дякую Вам!
Робила прикладові, то ніби дуже легко. Буквально пару помилок, а от акцент є і хвилююся завжди сильно.
Пошукаю репетитора саме до іспиту. Дякую!
Галя-краля• 09 декабря 2024
Питанням навіщо?
автор Ручки-Крючки • 09 декабря 2024
Ответ дляГаля-краля
Питанням навіщо?
Не зрозуміла...
Галя-краля• 09 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Не зрозуміла...
Навіщо вам здавати цей іспит?
ДоЗа СчАсТьЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую Вам!

Подивіться на цьому каналі інформацію. Вони самі екзаменатори і пояснюють все про екзамен, там ще відео крім цього є.
І в них є послуга можна замовити пробно письмову частину або розмовну. Вони проведуть і оцінять приблизно ваш рівень та рекомендації дадуть.
Я не користувалась, але знайомі залишились задоволені.
Powodzenia!
долой_лама• 09 декабря 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую Вам!
C1- то легко ?
Не смішіть мої тапочки.
Польська мова в десятці найважчих мов світу.
Дитина в 8 класі , то ж знаю , що вчать і що від них вимагають.
Тема створена просто для реклами каналу , який нижче подано.
Людина , яка дійсно знає на с1, не шукає інфи на кадстафі.
Поліпривіт всім• 09 декабря 2024
Дочка сама выучила, но с первого раза не сдала, не рассчитала время, но она одновременно училась в лицеи, и у нее талант к языкам, все реально, если вы знаете на В1
автор Ручки-Крючки • 09 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
C1- то легко ?
Не смішіть мої тапочки.
Я вперше бачу цей канал. Ніколи не зверталася до репетиторів.
Шукаю інформацію скрізь. Основне середовище спілкування зараз - поляки, а вони в питаннях цих тестів не обізнані.
автор Ручки-Крючки • 09 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
C1- то легко ?
Не смішіть мої тапочки.
Прикладові на сайті, дійсно, мені легкі.
А ось пишуть, що в реальності - важче.
Тому і питаю у тих, хто вже складав іспит.
автор Ручки-Крючки • 09 декабря 2024
Ответ дляДоЗа СчАсТьЯ
https://youtu.be/NAV7gPTQJ4A?si=k5ORtpYW_T3O8vX3

Powodzenia!
Дякую!! По пробним зрозуміла, що поки трошки проблеми з числівниками.
Пишу я швидко і добре. Розмовну частину буду просити поляків корегувати.
В прикладовому чогось немає розмовної частини🤔
ДоЗа СчАсТьЯ• 09 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
C1- то легко ?
Не смішіть мої тапочки.
Якої реклами? Ви дуже дивна!
Людина запитала, я згадала , що рекомендували цей канал. Але для мене вже було запізно , після того як здала цей екзамен.

Люди шукають інформацію всюди, в ФБ, наприклад, є багато груп цієї тематики.