Тріль!• Изменено 09 декабря 2024

Оцінка......

7 по контрольній з історії.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Це Ваше перша та єдина дитина?
Так
Вподобайден• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Та я навпаки заспокоюю її і кажу що оцінки це дрібниці, головне знання.
АЛЕ Ж ВОНА НІЧОГО НЕ ЗНАЄ!
Ви можете заспокоювати,але судячи з теми ,вас це чіпляє. Діти відчувають це
Вам телефонограмма• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було .
А це поміняти вчительку і дитина нічого взагалі не знає, як і увесь клас.

По інших предметах призові місця по міській олімпіаді, а по історії як баран.
Не знаю що сталося, минулого року знала все
Тратататата. То проблема не в учні, а в учителі. Ставте питання до дирекції щодо вчителя. І ніколи не обесцінюйте дитину.
Застряла• 09 декабря 2024
Повний нуль, це коли нуль, а у вашого 7!
Ви б краще математику свою підтягнули) не відрізняєте 7 від0
Ну, а тема для розваги як я розумію)
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Я їй тільки що сказала що історію треба вчити і що 7 це ніщо
Мамзелькіна• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Я в школі як вчилася, то все знала.
Не було такого щоб не запам´ятовувала
Детей засыпают просто не нужными датами и событиями , в итоге они основного не знают. Лучше меньше да лучше. Я в том году случайно услышала как учитель спрашивает какое основное блюдо было у казаков, причём на картинке нарисован казан был. Знаете что дети ответили? Щи. 8 класс Это ж как надо было историю учить все года? Но зато они знают что самое большое массонское движение было в Полтаве.
viter33• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було .

Який клас ?
По- любому перед НМТ треба брати репетитора з історії
Бо дуже специфічні запитання з НМТ
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Ну, а тема для розваги як я розумію)
Ні, це реально проблема.
По інших предметах 10-12, а тут 7.
Це для неї мало.
Вам телефонограмма• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона цифри років запам´ятовує, а події плутає.
Лише цифри запам´ятовує
На ютубі шукайте ролики з вивчення історії. Мені зустрічалися такі. Або самі систематизуйте схематично події і дати.
Аноним ФЕЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Ото заспокоїли )))))
Застряла• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Ні, це реально проблема.
По інших предметах 10-12, а тут 7.
Це для неї мало.
Вона ж вам не каже, чому у тебе зарплата така? Це для тебе мало!!!
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляviter33
Який клас ?
Бо дуже специфічні запитання з НМТ
Вподобайден• 09 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А навіщо всім в універи?
Доречі так. Мені переїзд в Німеччину допоміг зрозуміти,яка дурниця а нашій країні, що всі пхають своїх дітей в виші. Тут до того зовсім інше відношення. Я прийняла факт, що моя розумна дитина лінива і не хоче вчитися. Отже піде після школи здобувати професію іншим шляхом.
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Вона дивиться, вчителька надсилає
Зубачистка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було .

може навпаки? Минула вчителька була не дуже, тому й не знають?
в нас так було з математики. були гарні оцінки, а потім вчителька змінилася, перевірила, а діти майже нічого не знають.
Давно без алко• 09 декабря 2024
Как дальше жить после этого, я прямо не знаю…
Кудлата хмаринка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Лише цифри запам´ятовує
Бо не розуміє змісту подій, допоможіть їй розібратися
Невгамовна шахиня• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона хоче на медицину.
Яка медицина, якщо проблеми з пам´ятаю? Навіть короткочасно на контрольну не може вивчити.
Хіба на контракт
viter33• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Теж донька в 8-му
Все одно треба буде брати репетитора в 11 класі (перед НМТ)
А щодо поганих оцінок - там дуже конкретні питання ’в якому році відбувся Любечський з’їзд князів’ і т.п.
Запам’ятати усі цифри - важко, але вимагають((
Тому не будьте такі строгі - вона не ’не розуміє’, просто великий обсяг конкретної інформації (приклад - між якими князями-своїми синами які міста розділив Я.Мудрий)
фан L.O.S.T.• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було .

Навіщо участь в олімпіадах, як учню не вистачає пам´яті та уваги за базовою програмою встигати? Надвелике навантаження, завеликі очікування. Мозок може опрацювати тільки певну частку (і часто малу) всього, що в нього пхають.
І Ви - теж баран.
«З інших предметів призові місця на міських олімпіадах»
«Не знаю, що сталося»: Мозок – не машина і не робот. От що сталося.
автор Тріль! • 09 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Ні, минулого року відповідали на онлайні активно.
Цього року - нуль. Тиша на уроці
Мамзелькіна• 09 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Знаете , у нас онлайн все эти года. Все списывается с ГДЗ, я так думаю никто ничего не знает. История, химия физика, биология это точно просто пустота. Литературу тоже никто не читает, это просто по времени невозможно. Я бы министерство образования засипвила это учить.
Белая и пушистая• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона дуже переживає.
Раніше навіть плакала за ці оцінки
Бо мамка трохи того, помішана на оцінках
Україна понад усе!• 09 декабря 2024
Оцінка за кр 7 це ні про що...Якщо поточні оцінки погані то так, підтягуйте, але кр це стрес для дитини, може щось не довчила, може не зрозуміла тему...багато чинників. У нас 7 клас історія України кр 8 балів, хоча поточні оцінки 10-12, але кр була важкувата, як на те що багато треба було читати додаткової літератури, і урок лиш 1 раз на тиждень, питання були з того що давав вчитель на уроці, того в книжці не було. Нічого...перездала 10 балів.
Белая и пушистая• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Маладєц, ви дитині сказали що вона ніщо.
Вподобайден• 09 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
В мене була аналогічна ситуація з математики. Прийшла вчителька нова і ми отримали в першій чверті трійки в табелі, тому що вона давала контрольні такі,що їх неможливо було виконати за 15 хвилин. Але в кінці року ми вже їх робили без проблем. І я в універі дуже добре математику здала.
фан L.O.S.T.• 09 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Скоро зимние каникулы, ещё будет время подучить.
Плохо, что ребёнок не понимает, что без прошлого нет будущего.
Канікули - для відпочинку. Ви ж не працюєте у відпустці?
Тримаю свічку• 09 декабря 2024
7 це не повний 0. От 2 по фізрі, зарубіжній оце да....
Сладкий лимончик• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Так
Зрозуміло.
Повірте, це абсолютно не має значення. Буде колись на це дивитися, через декілька років, і думатиме, і навіщо були ті нерви. Це якщо згадаєте)))
Це такі дрібниці
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Так історія буде на НМТ обов´язково.
мій одиниці за КР може принести
вже забила