Тріль!• Изменено 09 декабря 2024
Оцінка......
7 по контрольній з історії.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Застряла• 09 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Те, як нашим дітям викладають історію - злочин проти нації.
Історія дуже важлива, це ланцюг причин, наслідків і врахування навколишніх подій в інших країнах.
У нас історія подається мозаїкою, яку можна доскладати в голові, якщо цікавитись самостійно. Але я дуже мало знаю дорослих людей, які це зробили в свідомому віці.
А питання на НМТ це просто остаточний гвіздок в труну. Назви церков по фоточкам. Назви будівель по фоточкам.
Це повна жесть.
Вони за перші роки вчаться тому, як виключати мозок при сприйнятті історичної інформації, як це подолати, та шоб ще і зацікавити - це можуть одиниці з викладачів.
Але вчити доводиться, бо вступати в цьому році. Взяли репетитора.
Це повна жесть.
Згідна з вами в усьому.
мегамоСГ• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона хоче на медицину.
С такой памятью в медицину офигеть скоро страшно будет в больницу идти, автор у врачей память должна быть отличная, у хирургов, может малая обманывает сидит в телефоне вместо уроков, сядьте вместе и пусть она прочитает и по абзацу вам раскажет
Сонячний зайчик• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона хоче на медицину.
Моя поступила в мед. При этом обожает биологию, физику и математику. История для нее наказание. в 11 классе записалась на какие-то групповые онлайн-курсы по нмт, сдала на проходной бал. Да, историю сдала хуже остальных предметов, но за счет очень высоких баллов по математике, укр. мове и биологии, прошла без проблем. Не могут у ребенка быть одинаковые способности ко всем предметам
Сонячний зайчик• 09 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Память тут вообще ни причем. Моя дочь без проблем запоминает огромные объёмы информации по той же анатомии или медбио, но от истории ее тошнит
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Тай пофіг. Головне, щоб була здорова.
оце точно - в наші часи
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
В мене отримує 4 б
Ось де жах
і які думки у Вас? є предмети, де норм оцінки?
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було
.
А це поміняти вчительку і дитина нічого взагалі не знає, як і увесь клас.
По інших предметах призові місця по міській олімпіаді, а по історії як баран.
Не знаю що сталося, минулого року знала все
. А це поміняти вчительку і дитина нічого взагалі не знає, як і увесь клас.
наймете репетитора - і буде все добре
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Я присутня на уроках онлайн.
Вчителька добра, спокійна.
Але діти нічого не знають, що не спитає - тиша
Вчителька добра, спокійна.
а Ви можете відповісти на питання вчительки (не на загал звичайно), попередньо прочитавши параграф?
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Я в школі як вчилася, то все знала.
Не було такого щоб не запам´ятовувала
Якщо ’все знали’ - то легко відповідаєте на питання вчительки?
і дитині можетет пояснити?
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А навіщо всім в універи?
от те ж питання
наше суспільство робить якусь каку - тим, що зневажає людей, які не йдуть всі повільно у ВНЗ
Радикальная• 09 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
Англ
Укр мова
Зарубіжна
Укр мова
Зарубіжна
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Англ
Укр мова
Зарубіжна
Укр мова
Зарубіжна
ну так непогано
мову знає - і свою, і іноземні
може лінгвістом буде
мову знає - і свою, і іноземні
може лінгвістом буде
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Ні, це реально проблема.
По інших предметах 10-12, а тут 7.
Це для неї мало.
По інших предметах 10-12, а тут 7.
Це для неї мало.
ну от і здасть НМТ - по історії отримає низький бал, по іншим профільним - високий.
і в сукупності пройде
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я просто сравниваю как учит сейчас дочь за границей. Учитель рассказывает материал , а потом даёт листочек распечатанный с основными моментами. По ним дети готовятся к контрольной или самостоятельной. Это касается истории, биологии, литературы. Учебники тоже могут и не открывать. Т е не дети ищут информацию в книжке, а учитель основные моменты уже выбрал. У них в голове чёткий план что надо знать.
Это Вам повезло. Учитель дает может дать листочек и что то не особо связное рассказать,но это ничего не меняет - а потом социальменеджмент мотивированые дети учат с чатом GPT. Но например, математик - старой школы, ему 62 года учит хорошо, ’как у нас в Украине’ - говорит моя дочь. Повторил базу для нового,необходимое рассказал, обобщил. Все вовремя, все понятно, и все хорошо тесты пишут.
Я пані прохана...• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було
.
А історія то фізика чи хімія де треба пояснювати? Не може дитина підручник почитати?
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Хімію моя прекрасно знає.
Була на олімпіаді, по фізиці теж.
Фізику інколи не розуміє, але призове місце є.
Біологію теж гарно знає.
Читати не так щоб прям вау, але читає і ходила на олімпіаду, призове місце мова і література
Була на олімпіаді, по фізиці теж.
Біологію теж гарно знає.
це як?
’Фізику інколи не розуміє, але призове місце є.’
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Ще біологію згадайте. Мені здається,що підручник написаний так, щоб нічого не зрозумів навіть дорослий
В результаті діти ненавидять предмет і навіть не намагаються щось зрозуміти.
я тут в ауті була коли діти робили ДЗ. 7 клас.
Треба булло знайти Оптимістичні/песимістичні/патріотичні/нейтральні тони у творі...
Прочитайте просто...
Моя голова котиться від посадки до посадки
як перекотиполе
чи мʼяч
мої руки відірвані
проростуть фіалками навесні
мої ноги
розтягнуть собаки та коти
моя кров
вифарбує світ у новий червоний
Pantone людська кров
мої кістки
втягнуться в землю
утворять каркас
мій прострелений автомат
заржавіє
бідненький
мої зміні речі та екіпу
передадуть новобранцям
та скоріше б уже весна
щоб нарешті
розквітнути
фіалкою.
Прочитайте просто...
як перекотиполе
чи мʼяч
мої руки відірвані
проростуть фіалками навесні
мої ноги
розтягнуть собаки та коти
моя кров
вифарбує світ у новий червоний
Pantone людська кров
мої кістки
втягнуться в землю
утворять каркас
мій прострелений автомат
заржавіє
бідненький
мої зміні речі та екіпу
передадуть новобранцям
та скоріше б уже весна
щоб нарешті
розквітнути
фіалкою.
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
С низкими оценками и отсутствием знаний на бюджет можно только в ПТУ пойти.
а ПТУ - то погано? вирок?
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
По біології в 6 класі не розуміла.
Я допомагала.
Зараз 1 з улюблених предметів
Я допомагала.
Зараз 1 з улюблених предметів
наскільки я знаю Біологія починається вивчатися з 7 класу
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Цікаво, ті 11 фейспалмів під вашим коментарем за кого голосували?)
Але сто відсотків - ці люди не пов´язують свою відразу до історії і її незнання, із тим, що зараз їм на голову сиплеться всяке залізяччя, а податки ростуть)))
А Как они должны связать? УНР поставила на узконациональный проект и проиграла вщент. Теперь мы снова поставили на узконациональный проект и....
Или Скоропадский(проект которого был реально хорош) лишился внешней поддержки(по объективным причинам) и вынужден был просто бежать. Если вдруг сейчас лишиться внешней поддержки....
Молода і нерозважлива• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Так історія буде на НМТ обов´язково.
Самый бесполезный предмет, лучше сказки читать
Екатерина27• 09 декабря 2024
Автор, вы новость сегодняшнюю читали? Планируют мед вузы позакрывать, а врачей готовить в обычных вузах. Так что, у моменту поступления вашего ребенка, на врача может будет в университет культуры поступать))))
Молода і нерозважлива• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Вона каже що читає і не запам´ятовується.
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
Есть каналы по истории, где показывают темы как фильм. Я никогда ту историю не знала, а начала смотреть видео - интересно
Витворунка• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
та треш
таке враження що наші ’верхівки-чинуши’ змагаються як найцікавіше знищити нашу націю.........
Кучерявочка• 09 декабря 2024
Історію можна за рік підготувати до нмт чи зно (хто знає, що буде за 3.5 роки) з сильним репетитором.
А вимагати від дитини оцінок ’відмінно’ по всіх предметах - це абсурд.
Те, що оцінки змінились зі зміною вчителя - ну так буває. Або вчитель не може зацікавити, або попередні ставили оцінки просто так.
В доньки до 9 класу вчителі мінялись, знань ніяких не було, але 10 в табелі.
В 10 класі прийшла в школу нова вчителька, впо, працювала в сильних ліцеях в своєму місті. Спочатку в дітей були оцінки погані, бо вони не розуміли, як це - вчити історію, що та вчителька від них хоче. Потім втягнулись, готувались до кожного уроку. Задавала постійно їм проєкти різні, презентації. Семінари проводила, якісь дебати і т.п. То дитина моя знала з всього курсу історії тільки програму 10-11 класів. На репетитора з історії не було часу, робила упор на математику. До нмт готувалась сама по якихось кничечках. Здала на 156, і то завдяки саме питанням за 10-11.
Але решта предметів були 200, 200, 183. Конкурсний бал був достатнім щоб вступити на бюджет.
Майская киска• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
До лікаря. От так і кажете. До цього пам´ять була відмінна, а зараз 4 раза читає щоб зрозуміти. Перехідний період. Можливо з щитовидкою проблеми. в цьому разі так і виходить, як ви пишете. У мене син так ’зламався’. Було все добре, розумний, пам´ять дуже гарна. А потім пам´ять зламалась. Я думала що вчителі, або лінь. А потім потрібно було за віком пройти ендокринолога. От там нам лікар і розказав звідки проблеми. Зараз пам´ять знову гарна.
Майская киска• 09 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Бо треба не просто читати букви,а думати над тим, що прочитав, вчити дати на пам´ять
Заучки ніколи не бувають розумними. Треба зрозуміти історичний зв´язок з іншими подіями, узнати предпосилки та наслідки, тоді неможливо забути . а зазубрювати історію, то шлях в нікуди.
Майская киска• 09 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Это точно.Каждые 4-8 лет новые учебники
Учебники чаще пересписують, чим підручники. Щоб там не перевипускали, а події минулого від цього не зникають і не з´являються. Історію неможна змінити, можна змінити своє відношення до подій.
Майская киска• 09 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
А те, що 300 років десь загубили, і Велике Князівство Литовське не проходять майже - норм?)
Були в Литві - вони пам´ятають краще, ніж ми.
Певною мірою це зрозуміло, бо колишній імперії крізь віки буде боліти колишня велич і її складові, але у нас цей період взагалі замовчують.
А ще у нас почали дуже стисло викладати результати Хмельниччіни) Бо на останніх подіях постать Хмельницького трошки втратила в героїзмі за Переяславську раду.
В 7 класі вчатьКнязівство литовське
Альфред Шнитке• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Детей засыпают просто не нужными датами и событиями , в итоге они основного не знают. Лучше меньше да лучше. Я в том году случайно услышала как учитель спрашивает какое основное блюдо было у казаков, причём на картинке нарисован казан был. Знаете что дети ответили? Щи. 8 класс Это ж как надо было историю учить все года? Но зато они знают что самое большое массонское движение было в Полтаве.
100%. Так само було і 20 років назад. Потік дат, які потрібно просто зазубрити. Без нормального пояснення важливості цих подій. Без співставлення процесів, які в певний момент часу відбувалися в світі і в Україні. У мене було 12 з фізики і математики, бо там на крайній випадок формулу можна і самому вивести, якщо розуміти суть явища. А з історією був гаплик, просто біла пляма. Бо там вимагали зубрити, ще й у величезних об’ємах. Зараз слухаю історичні підкасти і наново це все для себе відкриваю.