Тріль!• Изменено 09 декабря 2024
Оцінка......
7 по контрольній з історії.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Доречі так. Мені переїзд в Німеччину допоміг зрозуміти,яка дурниця а нашій країні, що всі пхають своїх дітей в виші. Тут до того зовсім інше відношення. Я прийняла факт, що моя розумна дитина лінива і не хоче вчитися. Отже піде після школи здобувати професію іншим шляхом.
Ну, в Германии, в отличии от Украины, не убили сферу профтехобразования. И даже норм стипендии платят, а не так, как у нас.
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Знаете , у нас онлайн все эти года. Все списывается с ГДЗ, я так думаю никто ничего не знает. История, химия физика, биология это точно просто пустота. Литературу тоже никто не читает, это просто по времени невозможно. Я бы министерство образования засипвила это учить.
Хімію моя прекрасно знає.
Була на олімпіаді, по фізиці теж.
Фізику інколи не розуміє, але призове місце є.
Біологію теж гарно знає.
Читати не так щоб прям вау, але читає і ходила на олімпіаду, призове місце мова і література
Була на олімпіаді, по фізиці теж.
Біологію теж гарно знає.
Ответ дляТріль!
Вона каже що читає і не запам´ятовується.
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
Може 4 раза читати.
Та ну як так????!
Чому тоді минулого року все розуміла?
що змінилось в іграх і цікавій поведінці на смартфоні? які ігри додались за цей рік? чи змінився смартфон?
у вашої дитини проблеми з пам´ятью, як і в більшості дітей зараз!
бо діти перестали читати, а дивляться тіктоки свої.
досить короткі відео.
а читати, то довго....
досить короткі відео.
а читати, то довго....
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляviter33
Теж донька в 8-му
Все одно треба буде брати репетитора в 11 класі (перед НМТ)
А щодо поганих оцінок - там дуже конкретні питання ’в якому році відбувся Любечський з’їзд князів’ і т.п.
Запам’ятати усі цифри - важко, але вимагають((
Тому не будьте такі строгі - вона не ’не розуміє’, просто великий обсяг конкретної інформації (приклад - між якими князями-своїми синами які міста розділив Я.Мудрий)
Именно. Огромный объем абсолютно бесполезной информации в истории.
Вподобайден• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ще біологію згадайте. Мені здається,що підручник написаний так, щоб нічого не зрозумів навіть дорослий
В результаті діти ненавидять предмет і навіть не намагаються щось зрозуміти.
месяцкие• 09 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Та прям, куда-то на бюджет поступит. Сейчас универы снижают требования.
С низкими оценками и отсутствием знаний на бюджет можно только в ПТУ пойти.
фан L.O.S.T.• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Я їй тільки що сказала що історію треба вчити і що 7 це ніщо
Навіщо?
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляir.zhuck
досить короткі відео.
а читати, то довго....
досить короткі відео.
а читати, то довго....
Тік тока у моєї немає.
Ігри не додалися, та й грає вона в них рідко. Любить гуляти на вулиці, вона непосидюча. Смартфон той самий
В чому вона тоді хімію, літературу, біологію запам´ятовує??? Вірші вчить швидко і 11-12 отримує
Маю натхнення• 09 декабря 2024
Ну он хуйло вообще выдумал историю и что? Ниче нормально ему живется
Белая и пушистая• 09 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
У меня столько знакомых в айтишке самоучек, в школе имели плохие оценки, потому что в школе просто скучно таким детям. Оценки никак не оценивают знания, в нашей системе образования, к сожалению. Найдут где выучиться, при желании.
Мой ребенок проучился в гос школе младшие и пару средних классов. Младшие еще норм. А средняя школа это треш, учителя не заинтересованы, тупая начитка и куча домашки. Сейчас в частной, я очень вижу разницу, ребенок заинтересован, изучает, готовит интересные проекты, мне рассказывает что-то из школьной программы. Вижу огромную разницу.
Мамзелькіна• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Я просто сравниваю как учит сейчас дочь за границей. Учитель рассказывает материал , а потом даёт листочек распечатанный с основными моментами. По ним дети готовятся к контрольной или самостоятельной. Это касается истории, биологии, литературы. Учебники тоже могут и не открывать. Т е не дети ищут информацию в книжке, а учитель основные моменты уже выбрал. У них в голове чёткий план что надо знать.
Екатерина27• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
В мене була аналогічна ситуація з математики. Прийшла вчителька нова і ми отримали в першій чверті трійки в табелі, тому що вона давала контрольні такі,що їх неможливо було виконати за 15 хвилин. Але в кінці року ми вже їх робили без проблем. І я в універі дуже добре математику здала.
А когда это на контрольную давали 15 мин?
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
По біології в 6 класі не розуміла.
Я допомагала.
Зараз 1 з улюблених предметів
Я допомагала.
Зараз 1 з улюблених предметів
месяцкие• 09 декабря 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Не все двоечники и троечники становятся айтишниками. И на частные школы не у всех родителей есть деньги
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Автор, а кто вы по специальности? Что заканчивали и кем работаете?
Інженер-проектувальник я.
Була відмінницею, як і дочка
Але історію знала
Була відмінницею, як і дочка
Але історію знала
Ответ дляТріль!
Тік тока у моєї немає.
не має тік тока, то є ютуб, а там є короткі відео.
шукайте, що змінилось! на пам´ять дітей найбільше зараз впливає саме смартфон.
на другому місці їжа і гормони (можливо в неї за останній рік гормони пішли у справу сильніше чи взагалі жінкою стала)
стосовно хімії чи літератури чи біології, то там дат не має і не має цієї цифрової школи (розуміння часової шкали).
я також була переможницею районних олімпіад з фізики і математики, а дати на історії в мою голову вже не поміщались...
Екатерина27• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Інженер-проектувальник я.
Була відмінницею, як і дочка
Але історію знала
Була відмінницею, як і дочка
Але історію знала
И что вы проектируете?
12 галюцинаций• 09 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Скоро зимние каникулы, ещё будет время подучить.
Плохо, что ребёнок не понимает, что без прошлого нет будущего.
подивіться, скільки подібних закотило очі під Вашим постом... ото і маємо війну через отаке
12 галюцинаций• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Не знаю что у вас за учитель , но если взять программу и учебники то рыгать хочеться, а не изучать историю
а від історії расєї не ригаєте? особая чєлюсть добре замикається?
Свій варік• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
у дочки в классе в порядке вещей
Ответ дляБелая и пушистая
працювала і в державних і в приватних (найчастіше в приватних ті самі вчителя, що і в державних).
тільки в приватній школі у тебе від 3!!! до 15 максимум учнів. і то, там де 15 вже гірше викладають.
а в державній в тебе від 25 до 35 учнів.
і ще мотивація: в державній батьки кажуть дітям, що вчителі забагато хочуть, що ми тебе сину захистимо,
а і приватній батьки кажуть дітям, що ти повинен вчитесь! ти повинен слухати вчителя.
зовсім інший підхід батьків також!
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Я не пам´ятаю такого теж.
Дочка каже що на цілий урок контрольні
Тріль!
• 09 декабря 2024
Ответ дляir.zhuck
зовсім інший підхід батьків також!
У нас 21 учень.
Минулого року було 27
Мамзелькіна• 09 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я не читала учебники России. Но как такой интересный предмет можно было так ужасно написать. Скучно и нудно. Если учитель ещё так же рассказывать будет то это ужас. У меня есть возможность сравнить наш учебник и заграничный. И как так получается что про ту же мировую войну и Украину во время революции за границей узнает больше и знает лучше, а после наших учебников каша в голове.
короткопамятна• 09 декабря 2024
Ну у вас хоч деякий клас щось знала,а у нас третій рік нічого
Вчитель приходить ’відкрийте ’ книгу,перепишіть,або давайте відповіді на питання,потім самостійна ,а потім взагалі ’мені мало платять’.
Уволити не можуть,бо у неї безстроковий контракт,ось так ...
Екатерина27• 09 декабря 2024
Ответ дляСвій варік
у дочки в классе в порядке вещей
Контрольную обычно пишут весь урок. Самостоятельная работа может быть на 15 мин. Но никак не контрольная.
А_мій_самий_самий• 09 декабря 2024
Те, як нашим дітям викладають історію - злочин проти нації.
Історія дуже важлива, це ланцюг причин, наслідків і врахування навколишніх подій в інших країнах.
У нас історія подається мозаїкою, яку можна доскладати в голові, якщо цікавитись самостійно. Але я дуже мало знаю дорослих людей, які це зробили в свідомому віці.
А питання на НМТ це просто остаточний гвіздок в труну. Назви церков по фоточкам. Назви будівель по фоточкам.
Це повна жесть.
Вони за перші роки вчаться тому, як виключати мозок при сприйнятті історичної інформації, як це подолати, та шоб ще і зацікавити - це можуть одиниці з викладачів.
Але вчити доводиться, бо вступати в цьому році. Взяли репетитора.
Це повна жесть.
Аленький носочек• 09 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Минулого року 12 було
.
А це поміняти вчительку і дитина нічого взагалі не знає, як і увесь клас.
По інших предметах призові місця по міській олімпіаді, а по історії як баран.
Не знаю що сталося, минулого року знала все
. А це поміняти вчительку і дитина нічого взагалі не знає, як і увесь клас.
Якщо дитина знала предмет на 12 балів, то в неї ніяк не може бути 7 і відсутність знань лише через зміну вчителя