Тріль!• Изменено 09 декабря 2024
Оцінка......
7 по контрольній з історії.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Жах якийсь, дитина нічого не знає
Повний нуль.
Не люблю натовп• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Дивіться, я дивилась вчора фільм про історію Щедрика Леонтовича. І в мене промайнула думка, що мені і моїм ровесникам 10 років вливали а мозок фільмами в на уроках історії, що Петлюра -тупий бандит і анархіст, а виявляється,що він був дуже розумною, освіченою людиною, журналістом за фахом і патріотом своєї країни.
Історія-,це наука,якою можна маніпулювати суспільством. Школа повинна вчити знаходити інформацію, аналізувати її і вміти критично мислити.
Так про кого завгодна можна сказати . Адольф був дуже розумною людиною, художником і взагалі патріотом своєї країни. А нам вливали що він людожер
Не люблю натовп• 09 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
а ПТУ - то погано? вирок?
А типа не? В пту ідуть ті хто погано вчаться
Одні думки• 09 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
смішно)
і сваркою варити зможе?
і станки ремонтувтаи?))
я щиро впевненна що не всім дано. І академікам в тому числі.
Академік може розуміти технології побудови будинку, але сам не зможе його побудувати. Утрірую, але руки не з того місця стоять)
і сваркою варити зможе?
і станки ремонтувтаи?))
Естественно, сможет. Если человек умеет пользоваться мозгом - он сможет все.
Если не умеет (а именно такие и идут в ПТУ) то дальше своего сварочного аппарата он ничего не увидит.
Вподобайден• 09 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ви дійсно вважаєте,що це вдалий приклад?
ВерСаСе• 09 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Никто из детей не знает историю, может просто раньше учитель лояльных был или сам интересно рассказывал. Но этот бред невозможно знать. Возьмите сами почитайте для интереса.
Не знаю, в мене донька цього літа здала НМТ. Інколи я бачила тести по історії- нормальні питання. Інше діло, що дуже багато дат , які важко і не потрібно запам’ятовувати. Але це не маячня точно- це наша історія.
Не люблю натовп• 09 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Я дійсно вважаю що це вдалий приклад як навмисне висвітлення одних рис особистості маскує інші темні сторони.
Опля Картопля• 10 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
Ну у вас хоч деякий клас щось знала,а у нас третій рік нічого
Вчитель приходить ’відкрийте ’ книгу,перепишіть,або давайте відповіді на питання,потім самостійна ,а потім взагалі ’мені мало платять’.
Уволити не можуть,бо у неї безстроковий контракт,ось так ...
У сина фізік такий. Сам питає, сам відповідає. На контрольних всі списують з телефонів — і оком не поведе
Опля Картопля• 10 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Контрольную обычно пишут весь урок. Самостоятельная работа может быть на 15 мин. Но никак не контрольная.
Це раніше так було. А зараз діагностичні тести можуть і за 15 хв до кінця уроку дати
Опля Картопля• 10 декабря 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Самым нелюбимым предметом в школе была история. Какой идиот придумал, что можно запомнить все даты??? Задавали учить очень много, по несколько параграфов. Как я зубрила! Кому нужен был этот бред? Это нигде не пригодилось..
Сейчас мы за границей пересиживаем войну. Вообще не заставляю ребенка это учить, делаем упор на нужных предметах.
+100%. Так же делаем упор на основные предметы. Но сын историю любит. И не учит её, но как-то знает. И довольно неплохо. Считаю, что дело в интересе. Ведь то что интересно — даётся в разы легче
Опля Картопля• 10 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Повний 0 це коли оцінка 0. А у неї 7, середина.
Навіть краще. І це тільки діагностична, не семестрова. Якщо були 10-12, то за семестр 10 точно буде. У сина по укр. мові одна трійка проскочила, і 7 і 9 були, але семестр закінчив на 10
Опля Картопля• 10 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
я тут в ауті була коли діти робили ДЗ. 7 клас.
Треба булло знайти Оптимістичні/песимістичні/патріотичні/нейтральні тони у творі...
Прочитайте просто...
Моя голова котиться від посадки до посадки
як перекотиполе
чи мʼяч
мої руки відірвані
проростуть фіалками навесні
мої ноги
розтягнуть собаки та коти
моя кров
вифарбує світ у новий червоний
Pantone людська кров
мої кістки
втягнуться в землю
утворять каркас
мій прострелений автомат
заржавіє
бідненький
мої зміні речі та екіпу
передадуть новобранцям
та скоріше б уже весна
щоб нарешті
розквітнути
фіалкою.
Прочитайте просто...
як перекотиполе
чи мʼяч
мої руки відірвані
проростуть фіалками навесні
мої ноги
розтягнуть собаки та коти
моя кров
вифарбує світ у новий червоний
Pantone людська кров
мої кістки
втягнуться в землю
утворять каркас
мій прострелений автомат
заржавіє
бідненький
мої зміні речі та екіпу
передадуть новобранцям
та скоріше б уже весна
щоб нарешті
розквітнути
фіалкою.
Ахрєнєть 😧
Вподобайден• 10 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
То може Петлюра створював концентраційні табори? Чи його ціллю було знищення людей,яких він вважав нижчою расою?
І якщо вже говорити про риси, то назвіть хоч щось з позитивного, про що писали в підручниках того часу про Петлюра?
Не люблю натовп• 10 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Та й про гітлера еічого позитивного не писали. Дивіться вони навіть в цьому схожі