Оцененная• 09 декабря 2024
Середня зарплата українців досягла 530 доларів!!
А чому всі мовчать?? це ж класно!!!
Середня зарплата українців досягла 530 доларів, — Держстат
Середня зарплата штатних працівників в Україні зросла у третьому кварталі 2024 року на 22,3% до 21 946 гривень. У гривнях це вище на 56,6% порівняно із довоєнним 2021 роком (14 014 гривень).
Найвища заробітна плата у сфері "Інформація та телекомунікації", де вона зросла на 37,7% до 50 752 гривень. Найнижчі зарплати в освіті — 13 970 гривень, де зарплати зросли на 15,6%.
Аноним_1859• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Тю, і мій військовий, це Ви на 20 тис його так розкошуєте?
Ні, в нього вже керівна посада. Так, починали з 20 тис.
Аноним_1859• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Дослужилися ті, хто дупи десятиліттями грів в армії, а зараз, коли прийшов час виконувати свій прямий обов´язок, сидять по штабах і посилають замість себе простих менеджерів та водіїв. Які найчастіше набагато розумніші, ніж вони.
В 22 році пішов абсолютно добровільно. Офіцер, бо закінчував військову кафедру в університеті
Десятиліттями не був дотичний, ніяким чином
Бамбарбия! Кергуду.• 09 декабря 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Зарплаты по 10 000 есть и попробуй ещё устроиться. А цены выросли в 3 раза.
На жаль,в мене 9400 на одной и 1500 на другой
Треба ось так• 09 декабря 2024
И зачем в статистике указывать зарплату до вычета налогов, их ведь платят не по желанию и налоги на хлеб не намажешь. Зачем их всчитывать в доход. Вот пишут средняя 21946, так с нее ж ещё 5047 налогов возьмут. И выходит средняя зарплата меньше 17 тыс грн. А если бы посчитали не среднюю, а медианную, исключив из расчета тех, кто миллионы получает, то и была бы средняя 10-15 тыс.
ЕлькиПальки• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Ааа, ну зрозуміло.... Шкода, що я знаю як отримують керівні посади та виписують собі премії, перепродують харчі, одяг, техніку, а так би дійсно повірила, що працюєте на перемогу
Кнопкотиць• 09 декабря 2024
Ответ дляБарабасиха
Мама библиотекарь получает около 6000 гр
Підозрюю, що ще від регіону залежить і від того чи повна ставка.
Мама в бібліотеці прибиральницею працює, то отримує мінімалку. Бібліотекарі в середньому 10 тис (це сума до податків), але працюють активно - регулярно проводять заходи, знімають відео для звітноств, виконують норму відвідувань, зараз це дитяча медіатека, тому просто відсидітися не вийде. Але директор їм регулярно якісь премії вибиває.
Хоча в будь якому разі сумно від такої зарплати.
Аноним_1859• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Звідки ви знаєте? Ви служите?
Чи просто ваші фантазії
Леопардові панчохи• 09 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
У нас существует ещё понятие прожиточный минимум, и налоговая льгота считается от него
И это не 17 грн в год
В целом, сравнивать наше налогообложение и человеческое, невзирая на название страны, в которой это человеческое существует, бессмысленно.
Одни покрашання, последние, в налоговый кодекс чего стоят
Поэтому доход за год, который в Украине не облагается налогом, не есть 17 гривен
17 гривен это ставка налога для исчислений многих других отчислений, штрафов и прочего
И это не 17 грн в год
До чого тут прожитковий мінімум?
У нас податки гребуть майже з усього. І з мінімальної зарплати, і з пенсії, і якщо ти десь підробив нещасні 100 грн, і якщо ти в принципі початківець-підприємець без доходу взагалі.
Я про це кажу!
Леопардові панчохи• 09 декабря 2024
Ответ дляviter33
Суддям ще дали доплати по 10500 грн
Як найзлиденнішим
І депутатам періодично підкидують матеріальну допомогу. І оренду житла компенсують. Вони ж, бідосі, самі собі оренду оплатити не можуть.
Треба ось так• 09 декабря 2024
Ответ дляКнопкотиць
В нас прибиральниць з початку війни немає, 150 метрів прибираєм безкоштовно, й штат бібліотекарів вполовину менший ніж до війни. Економія. Робота в тому ж об´ємі, і обслуговування, і заходи, і ведення сторінок в соцмережах і на сайті, і робота з фондом, тисячами списуємо старі книжки. І все одно надбавки майже не платять.
ЕлькиПальки• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Звідки ви знаєте? Ви служите?
Чи просто ваші фантазії
Служила 5 років в 2000 них, батько - полковник запасу, чоловік та брат - мобілізовані. Маю купу знайомих, які служать ще з років моєї служби.
Я думаю, що достатньо знаю про те, як , чому і за що
Викасикрет• 09 декабря 2024
Это такая средняя из расчёта военных по 100тыс и топ менеджеров за 500тис, типа Смелянского?. А если посчитать без них? 10 будет.
Сусідка зверху• 09 декабря 2024
В нас просто овердохрена всіляких менеджерів,маркетологів та іншого непотребу.А тих,хто реально щось виробляє-мінімум.
А_я_ЛОЖУ!• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Чоловік військовий у нац гвардії
Я репетитор (математика) пішла зі школи, викладаю тільки приватно
Всі, хто працює- заробляє
Серйозно, що вам статистика? Вам краще звичайно відомо.
Любимка-анонимка• 09 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Зарплати стартанули у жовтні, бо щоб мати можливість бронювати, потрібно мати певний рівень середньої зп по підприємству+ зп у заброньованого не може бути меншою за 2.5 мінімалки. Люди просто вивели частину зп з тіні.
А_я_ЛОЖУ!• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Так як у всіх, всі на керівних посадах
Викасикрет• 09 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну це хто хотів бронювати. А більшість - на ваше місце черга вон стоїть
А_я_ЛОЖУ!• 09 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Так і є. Ви праві. Моєму на підприємстві так само впарюють, середня у вас 40 тисяч по підприємству. В нього 16.
Любимка-анонимка• 09 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Будь-яке підприємство,яке має таку можливість, вхопиться за неї всіма руками
Викасикрет• 09 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Чоловік військовий у нац гвардії
Всі, хто працює- заробляє
В мене теж є такий військовий, ротація з Полтави до Чернівців. Тут кажуть що ті хто за кордоном не хочуть перемоги , а на мою думку саме такі військові, які типу служать. Тобто 30 років жили за наші податки, а зараз ми за них ще й на нуль мусимо. А він теж машину купив і каже треба боротися. І він навіть кафедру за все життя не закінчив, після армії залишився і все.
А_я_ЛОЖУ!• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Не тільки це сонечко. Ще пилять гроші з підрядними організаціями, а роботу по факту виконують працівники за три копійки зарплати і бронь
Просериарила молодость• 09 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
До чого тут прожитковий мінімум?
Я про це кажу!
Пенсия не облагается налогами
Файна цьоця• 09 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
Нянечка, у меня у библиотекарей с высшим образованием до 7 тыс зарплата. Я заведующая библиотекой, с доплатой за стаж 30+ лет, за ноябрь 8200 получила.
Так і ви не х дітьми працюєте. Не кажк, що це достойна оплата. Але, давайте чесно, як багато у вас відвідувачів Основна ж робота ’бумажана’. Ну я не те щоб прямо без неї жити не можна
Леопардові панчохи• 09 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Пенсия не облагается налогами
Ви будете здивовані. ))
Але обкладаються.
Просериарила молодость• 09 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви будете здивовані. ))
Але обкладаються.
Таке вичитала:
Оподаткування пенсій в Україні Згідно з Податковим кодексом України, якщо розмір пенсії перевищує три мінімальні зарплати на місяць, то сума, що перевищує цей поріг, підлягає оподаткуванню
Оцененная
• 09 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
раз ви всі такі багаті, то чому за 24 долари цілий місяць гудять?
явно ж хочуть бути причетним до такої потужної компанії. Вовина тисяча!!
Будуть пенсіонерами,то онукам розказуватимуть.
Оцененная
• 09 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Пенсия не облагается налогами
якщо три мінімалки то да ..
А ВЗ?
Вишневий цвіт• 09 декабря 2024
Ответ дляКумася
повірте - реальністьь інша. відмінна від того що ви бачите
тобто вона бачить що купують машини і відпочивають за кордоном але не ілюзія? В неї викривлений зір і насправді ці люди їдуть в село на картошку на маршутці??
Вишневий цвіт• 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Середні зарплати в країнах Центральної та Східної Європи відрізняються залежно від галузі, регіону та економічного розвитку. Ось орієнтовні дані станом на 2024 рік:
Польща
Середня зарплата (брутто): 6500–7200 PLN (приблизно 1400–1600 євро).
Нетто (після податків): 4500–5000 PLN (приблизно 950–1100 євро).
Високооплачувані сфери: ІТ, медицина, фінанси.
Угорщина
Середня зарплата (брутто): 540,000–580,000 HUF (приблизно 1400–1500 євро).
Нетто: 360,000–390,000 HUF (близько 900–1000 євро).
Регіональні відмінності: В Будапешті зарплати значно вищі, ніж у провінції.
Румунія
Середня зарплата (брутто): 6000–6700 RON (приблизно 1200–1350 євро).
Нетто: 3600–4000 RON (750–850 євро).
Популярні сфери: ІТ, телекомунікації, промисловість.
Болгарія
Середня зарплата (брутто): 2200–2500 BGN (приблизно 1100–1250 євро).
Нетто: 1700–1900 BGN (850–950 євро).
Міста з вищими зарплатами: Софія, Варна.
Інші країни регіону
Чехія: 1800–2000 євро (брутто), нетто — 1300–1500 євро.
Словаччина: 1600–1800 євро (брутто), нетто — 1200–1400 євро.
Сербія: Брутто — 800–1000 євро, нетто — 600–800 євро.
Польща
Угорщина
Румунія
Нетто: 3600–4000 RON (750–850 євро).
Болгарія
Нетто: 1700–1900 BGN (850–950 євро).
Інші країни регіону
ого вже Словаччина багатша за Польщу!!