Стетоскопуло• 09 декабря 2024
Девочки, кто покупал такие капельки гирлянду штору?
Она ок светит? Не сильно тускло,мало? Мечтаю сто лет о шторе но очень красиво чтоб было. Смотрю в этом году в основном такого плана продают.
Сито для думок• 09 декабря 2024
У меня такая. Не очень удобная. Я накручиваю спиралью нити, и они часто путаются между собой. Больше нравится обычная, там и лампочки больше и ярче
Мрію про космос• 09 декабря 2024
Автор,з вашого дозволу запитаю у Вашій темі, як її чіпляють? Під тюль чи поверх? А як бути зі шторами? Вибачте за тупі питання,мені подарували, я подивились,хто як хоче так і чіпляє. В мене перший поверх,я щось взагалі туплю,бо якщо під тюль( як більшість, то я шторами закрию ж її..
Та_все_ок_будет• 09 декабря 2024
Тускла, незручна, плутається. ЇЇ краще на ялинку. або поки висить, пилюку на підвіконні прибрати не зможете, бо потім все розплутувати.
Настасья Пицун• 09 декабря 2024
Ответ дляМрію про космос
На тюль чіпляють, я чіпляла за ті гачки, за які тюль до карнизу зачіпається.
Настасья Пицун• 09 декабря 2024
В мене була, мені все зручно, подобається, нічого не плутається, бо між кожною гірляндою є відстань.
Замрійлива• 09 декабря 2024
Абажаю!!! Як я про неі мріяла🤩🤩🤩 і теж довго обирала
Мені найкраща, світить вау, купа режимів і найголовніше -тільки недавно зрозуміла, рік провисіла) що працює від павербанку👏❤️❤️❤️
Інші там де лампочки мені не подобаються, дуже помітні провода
Ответ дляМрію про космос
Є спеціальні крючки,звертайтеся