КвартираЧья• 09 декабря 2024

Допоможіть навести тут затишок. Тюль до підвіконня норм буде виглядати??

Або можливо кудись мебель пересунути
Щоб ви змінили?
Буду рада всім за коментарі
Дякую що допомагаєте
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
який перехід, де? Ваше ’благосостояниє’ видає ваш текст))) моїх інтер’єрів на ОЛХ нема, що там ваша фантазія вам підказує, або як писали,вище, галюни, не берусь коментувати
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Не вешайте только тюль!
О, собрат по разуму )).
Где тут 0?• 09 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Напишіть плз щоб ви змінили
В мене руки чешуться повикидати
Я ниже написала. Выкинула бы накидки с мягкой мебели и клеенку со стола. Тюль до пола точно будет хорошо, до батарей не знаю, забейте в гугле и псмотрите картинки, чтобы иметь представление как будет смотреться.
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я еще чернобрывцы могу в вазу поставить, а икея для вас показатель стиля и моды?
Вона ІКЕА так бачила, як європейські інтер’єри))))
Кусюче сонечко• 09 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ось так тут карнізи
Я б тут до підлоги вішала тюль. Але карниз замінила б на такого плану. Що б одна лінія карнизу на всі вікна йшла. Це ж набагато зручніше буде.
Зам. зав. Анонима• 09 декабря 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Авторе, а чому тюль до полу не хочете? До підвіконня буде чорти шо
Мені теж бачиться прозора легка тюль
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
вот это вы травмированы ))) никого так не триггерит та клеенка(которой,к слову,нет на фото,там скатерть текстильная)
Удалено администрацией...
Тракторні війська• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Для вас.
да ми выримо, що в Швеції без штор... але ми в Україні . у нас тюль і штори є. і ще є пральні машини і хімчистки, то ж наявність чи відсутність пилюки в них обумовлена виключно ставленням до гігієни господині будинку.
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Для вас.
Удалено администрацией...
СамавиховуюКота• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
Прежде, чем высмеивать чужое, на свое нужно оглянуться идеальное.
Сейчас столько семей остались без своего дома, что они готовы были бы и спать, укутавшись в родную штору
Где тут 0?• 09 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Печаль когда вкуса нет, а возможности какие никакие есть
Печаль когда нет желания подсказать, а есть самоутвердиться и уколоть
Наверняка• 09 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
несколько хороших советов автору дали, зря вы.
Где тут 0?• 09 декабря 2024
Ответ длязахідний_діалект
кусок нашего дизайна, только ковер со стены сняла, повесила там батарею))
Шикарно
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
порвала тут хіба ваша карикатурна клоунада)))) продовжуйте далі мої фото тут хіба в темі котів. Ой,а хто це тут переходить на особистості?
СамавиховуюКота• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
Это не вы вчера вечером полякам торт на ярмарку пекли?
Риторика одинаковая
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Где тут 0?• 09 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Этот комментарий был адресован только одному человеку, который уколол и самоутвердился, без единого совета
Крижана бурулька• 09 декабря 2024
Стол торцом вплотную к центральному окну (в эркер), стулья по бокам. Темный диван на место бежевого, бежевое кресло вообще вынести. На окна стандартные шторы для эркеров - в инете полно вариантов.
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Наверняка• 09 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
не, только не этот стол,он не для эркера. или овальный,или круглый.
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
убиваєтесь тут хіба ви)) але тужитесь зробити це настільки по-панЬскому і по-моднЬому, що крім сміху, нічого не викликає. Проня Прокопівна часом не ваша бабуся?
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
СамавиховуюКота• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
Позвольте вас радушно попросить, покинуть тему про шторы, тюль, диваны, окна.
На_оба_рот• 09 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
Тракторні війська• 09 декабря 2024
щодо змін - я б купила тільки тюль білу легку, змінила люстри на більш сучасні , щоб б до сучасної шафи трохи підходили.
стіл ви використовуєте просто як предмет інтерр’єру? не їсте і не працюєте за ним - то ж його до вікна посунути. Стільці дуже підходять до дивану темного і до дверей - але зовсім не гармонують з шафою сучасною за стилем. Якщо у вас не велика родина, то залишила б тільки диван і крісло - підібрала до них іншого коліру покривала і подушки.
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Удалено администрацией...
та я потішаюсь з новоспеченої Проні Прокопівни)))) несе тут хіба вас, он скільки нагуглили
А на рахунок ’Такая смешная 😉😂’ - то Ви в ’яблучко’ потрапили, похвальна самокритичність)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-88739923
ГоловнаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Удалено администрацией...