Гола з конопель• Изменено 09 декабря 2024
В Германии приостановили рассмотрение заявок на убежище от сирийцев
А что будет со старыми кто уже прожил несколько лет? попросят вернутся домой. Теоретически для работающих украинцев освободится жилье. Я слышала что очень маленький процент взрослых интегрировался в общество и сдал языковой экзамен, про детей не знаю, ведь прошло несколько лет
Мстящий за Зайца• 09 декабря 2024
Во всех странах, где есть социал, интегрируются слабенько :))
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Саме так, досить типова картина.
Так само є росіяни, які приїхали 10-20 років тому і так і не заговорили німецькою мовою, живуть собі в російській діаспорі.
Сирійців жалко, у них війна, мамки з дітками ввічливі і сумирні, а от сирійські підлітки збираються в гурти і ночами шукають пригод, громлять кіоски і влаштовують бійки.
Нахрена бити вікна в кіоску морозива і скляні двері в перукарню, я ніколи не зрозумію.
Біля мене відділення банку . Раз на місяць місцеві підлітки в ньому цеглиною вночі розбивають скло. Красти нічого не вкрадуть, швидко поліція приїжджає, але це така у них розвага. І нормально, всі звикли
Божий одуванчик• 09 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Мне кажется тех сирийцев копейки, погоды не сделают
800 тысяч
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
У турків не було соціалу, їм просто дали дозвіл на роботу і чоловіки масово приїхали на заробітки, потім дружин з Турції привезли і вже діти-внуки тут пґвиросли.
Вони люди іншої культури, ніякої асиміляції і інтеграції не відбулося. Будують Турцію в Німеччині.
І сірійці такі самі, інтеграції не підлягають, та ще й на азюлі, працювати не хочуть і не будуть.
Потринділиця• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Вони не дикуни. Вони просто самі по собі. На жодні компроміси вони не підуть - живуть так, як звикли вдома. Добре це чи погано - не нам судити. Ми і самі тут в гостях
Ось з цим погоджуюсь. Тому і дивує ставлення одних біженців до інших, яких приймає і надає захист чужа країна. Це питання має турбувати саме громадян країни, а не тимчасових гостей.
Летчица• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну не всі однакові, думаю і таланти є і дуже прогресивні і бажаючи розвиватися.
На общем фоне это очень маленький процент.
В турции они все ходят в парандже и рожают кучи детей. Но пару раз видела открытых Сириек ( может то христиане) образованных и не похожих на остальной их народ. Аж удивилась. Может конечно именно в турции не самая прогрессивная часть сирийцев. Плюс мусульмане сирийцы тоже есть разные, есть алеви ( течение такое ислама) где женщины без паранжи и более такие современные мусульмане. Кстати асад алеви
Божий одуванчик• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Їм нічого не давали, окрім пособія і дитячих грошей. Вони жили в таборах, без права на роботу.
Якраз після того, як почалася війна в Україні, азюлянтам дозволили жити поза межами таборів, працювати, їздити по Європі.
Только немцы думали, что все побегут на работу. Просчитались
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляЛетчица
А було десь скільки Німеччина витратила на сірійців загалом?
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
У мене немає до них якогось ставлення. Але своя думка склалася, так. Я не даю вказівок німцям, що з біженцями робити, але очі і вуха маю. На форумі свої враження можна ж написати?
Млинці зі смайликом• 09 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
У марокканцев арабский, вроде, родной
Билингвы они.
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Та насправді нічого німці не думали і ніхто у них не питав. Приймали, бо Меркель дозволила
А от швейцарці відкупилися - за те, що не схотіли приймати свою квоту біженців-сірійців, на країну наклали штраф, і вони заплатили скількись мільярдів, але арабів не пустили.
А от вже українських біженців приняли.
Галя-краля• 09 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Да, марокканцы почему-то хвалят Испанию и Германию, а вот Францию совсем нет. Хотя французский для них родной язык. Испания то понятно , близко
Денег наверное больше. Но хорошо, что Францию не хвалят, их тут и так полно
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Не повезло вам з районом, співчуваю.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Не повезло вам з районом, співчуваю.
Тут фактично все місто таке. Може пару районів з приватними будинками трошки кращі в цьому плані.
Божий одуванчик• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
А от вже українських біженців приняли.
Я не имела ввиду обычных бюргеров. Все -таки у них есть правительство, элита и та же пани Меркель была. Кстати, судя по ее только что вышедщим мемуарам, она реально полагала, что Украина начнет выполнять минские соглашения - выборы в ДНР, далее контроль на границей ну и так далее и это обеспечит всем права и позволит решить конфликт. Всегда слышала у нас только то, что это невозможо сделать. Так что образ мыслей пани Меркель нам видимо не понять.
Потринділиця• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Ось бачите, Ви рахуєте, що Ваші враження обʼєктивні про сирійців, але не задоволені негативним ставленням до українців, яке зростає у тій самій Німеччині серед громадян країни, що надала вам притулок.
Галя-краля• 09 декабря 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А в чем цинизм? Режим Асада всё, войне конец. Раз нет войны, то сирийцы уже не беженцы по причине войны. Думаю что и с украинцами будет всё в точности так же.
Те кто статус не успеет сменить, будет, да
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Мої враження виключно субʼєктивні!
Негативного ставленння до українців жодного разу не помічала
Божий одуванчик• 09 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Слухайте, а наші не ходять або шукають саме серед своїх співгромадян перукарів, лікарів і не купують звичну їжу в українських магазинах, яких повно в усіх країнах ЕС. Бруд розводять не тільки сирійці, африканці одні тільки чого варті.
Сирійці, як і українці, є різні - не варта з них ліпити дикунів.
А Вы в школи с их детьми поучитесь. Любить, знаете, человечество, куда проще, чем своего соседа. Немцы то стараются с ними не сталкиваться или делать это как можно меньше. И всеиодно результаты партии АFD очень красноречивы
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Жах. Мій син ходить в школу, в класі він один українець, решта німці. А у знайомої дівчинка ходить в школу, вона одна українка, решта сірійці. Я їй дуже співчуваю.
Коварная Зая• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Навпаки, українці недавно обігнали сірійців по кількості. Приблизна статистика виглядає зараз так:
2 500 000 турків
1 200 000 українців
800 000 сірійців
2 500 000 турків
1 200 000 українців
800 000 сірійців
Так и есть , украинцев сейчас больше
Сегодня читала статистику в новостях немецких
Xвостокрутелка• 09 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Почти миллион на 2024, не учитывая тех, кто уже с гражданством
ЗдесяЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Общалась с сестрой, она на курсах. Говорит что сирийцы на ее курсах очень плохо разговаривают, хотя прожили больше семи лет. Хвалила девочек из Кении и Марокко
В карантинном лагере видели парня из Афганистана. Шикарный английский у него.
Гола з конопель
• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
А ви в якій землі? Якщо не секрет
Гола з конопель
• 09 декабря 2024
Сестра з чоловіком зараз переїжджають, не можуть знайти норм.житло на півдні
Вакцениро Вона• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Саме так, досить типова картина.
а чого вони такие: ваши припущення?
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
А ви в якій землі? Якщо не секрет
Шлезвіг-Гольштайн, північно-західна земля біля Гамбурга. Данія поряд.
Вакцениро Вона• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
А от вже українських біженців приняли.
та прям не пустили
там тоже куча
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
а чого вони такие: ваши припущення?
Інша культура, інша релігія, інші традиції. Переїзд нічого не міняє.
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
та прям не пустили
там тоже куча
Куча та значно менша.