Гола з конопель• Изменено 09 декабря 2024

В Германии приостановили рассмотрение заявок на убежище от сирийцев

А что будет со старыми кто уже прожил несколько лет? попросят вернутся домой. Теоретически для работающих украинцев освободится жилье. Я слышала что очень маленький процент взрослых интегрировался в общество и сдал языковой экзамен, про детей не знаю, ведь прошло несколько лет
Сільський ансамбль• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Якась така толерантність на грані.
Вони ж ніколи не асимілюються в суспільство.
Среди них есть прекрасные люди.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Якась така толерантність на грані.
Вони і не хочуть . Магазини, перукарі, лікарі - у них свої. Проблема ще в тому, що вони дуже розводять бруд навколо себе. Дуже нечистоплотні.
Забризкана водою• 09 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
’Я слышала,....’
Пздц, сестра сказала про одну групу,а тут вже висловлена вважай об´єктивна інформація..
Як бабки під під´їздом..
Хай кожен сам за себе переживає
і яке діло автору взагалі до цього...
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
То такі общини невигідні суспільству загалом, бо не розвиваються, тільки йде підтримка з бюджету. Десь політика Меркель хромає
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Среди них есть прекрасные люди.
Так, є. Але вони живуть в своєму колі ( свята, друзі, традиції, шлюби, релігія, одяг…)
Забризкана водою• 09 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я не в Німеччині, копіювала текст як був
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Среди них есть прекрасные люди.
Ну не всі однакові, думаю і таланти є і дуже прогресивні і бажаючи розвиватися.
Забризкана водою• 09 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
welcome to ukraine
кого що ’гріє’ - те і бачить)))) а нічого, що автор в Україні, а тема - про сірійців?
Сільський ансамбль• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Почему это должно кому то мешать
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Якось випали турки, в 20 сторіччі їх привезли для розбудови, вони більше адаптувалися?
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Це німецькому уряду видніше. Але думаю, вони розраховували на інше, коли приймали їх в такій кількості.
Для мене дуже показова історія Лівану. Думаю, Німеччину з часом чекає щось подібне.
Сільський ансамбль• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Турки тоже держатся своих, хотя очень давно здесь. И восточная Европа особняком, сербы, хорваты. Румыны точно также
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Зара вже є деяка криза там, а при появі криз - відчувають всі соціальні програми. Там та ж інфляція, криза автобудування
А сирійці не принесли поки великий профіт, як нова кров і робоча сила
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Десь чути про турків, які і лікарі і з во, то вже напевно діти перших турків.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Почему это должно кому то мешать
На уроці Коран читати нормально ви вважаєте? Нікому не заважає?
Ось подивіться уважно це інтервʼю і проведіть паралелі
https://www.facebook.com/shulman.shurka/videos/132...
Сірничок• 09 декабря 2024
Я в Німеччині. Зі мною на мовних курсах вчиться (якщо це можна так назвати) молодий сірієць. Йому 22 роки. Займається усім, чим завгодно. Аби не ходити на курси. Я так розумію він тут так само стоїть на обліку і Джоб центрі, як і українці і йому те вивчення мови до одного місця.
Він то по термінам типу бігає, то в школі водіння вчиться.
Сільський ансамбль• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Я квартиру снимаю у турка. Не знаю, сколько он уже здесь, живёт в том же городе что и я, работает, квартиру мне сдаёт. На немецком разговаривает как на родном. Возможно, здесь родился
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Почему это должно кому то мешать
Я вважаю, що приймаючи біженців, потрібно до них ставити певні вимоги зразу. До всіх, наших також. Але є відчуття, що їх просто бояться і не хочуть звʼязуватися, багато на що просто закривають очі. Про вбивство українців-баскетболістів, сподіваюся всі знають…
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Так, це вже діти приїхавших турків. Ті, хто старше по віку, торгують в магазинах і перукарні відкрили, а дітей вже вивчили, ті мають гарні посади. Скоро і в уряді з´являться.
До українців турки чудово ставляться, а з німцями у них мовчазний нейтралітет.
бЭйбА• 09 декабря 2024
А чого вас так хвилює доля сирійців ?
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
То це знадобилося 20-30 років.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Лікарі, водііі, перукарі є. Не лише турки, араби також. Але жодної працюючої сірійки-жінки я тут не зустрічала. Це не в їхніх традиціях, і вони не збираються це міняти.
Продавчиня кіз• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Ну як чоловік заробляє і всім хватає то нормально, але коли це на витратах з бюджету і субсідіях. То якось вже не дуже чесно по відношенню до інших. Розумію культура жінки в мусульманському світі, але ти в демократичній країні.
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
То це знадобилося 20-30 років.
А вони нікуди не поспішають. Будують собі турецькі квартали і турецькі вулиці створюють.
В Гамбурзі така є прямо в центрі - турецькі овочі, фрукти, магазини одягу, перукарні, майстерні, кінотеатр, церква. ’Свій до свого по своє’, турки продавці, турки покупці і клієнти.
І прямо поруч центральна вулиця, бутіки, німці продають, німці купують. Паралельні світи.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Далеко не кожен чоловік заробляє. Багато просто курять днями траву.
автор Гола з конопель • 09 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Автор, Ви не в Німеччині, чого Вас це хвилює так. що аж тему створили? Замовлення взяли в роботу?
Моя сестра в Німеччині
Потринділиця• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Слухайте, а наші не ходять або шукають саме серед своїх співгромадян перукарів, лікарів і не купують звичну їжу в українських магазинах, яких повно в усіх країнах ЕС. Бруд розводять не тільки сирійці, африканці одні тільки чого варті.
Сирійці, як і українці, є різні - не варта з них ліпити дикунів.
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
У мене є знайома турчанка. У неї салон краси. Вона тут з дитинства. Коли виросла, поїхала в Туреччину, там вийшла заміж і приїхала з чоловіком сюди. Він живе тут 20 років. Мови не знає взагалі! У нього бізнес і не один. Каже - для чого мені мова? Я ходжу в турецькі магазини, до турецького лікаря, у мене бухгалтер турок, якщо вже зовсім критично - дружина перекладе)
Миллениалка• 09 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Вони не дикуни. Вони просто самі по собі. На жодні компроміси вони не підуть - живуть так, як звикли вдома. Добре це чи погано - не нам судити. Ми і самі тут в гостях
Борисфенка• 09 декабря 2024
Ответ дляМиллениалка
Саме так, досить типова картина.
Так само є росіяни, які приїхали 10-20 років тому і так і не заговорили німецькою мовою, живуть собі в російській діаспорі.
Сирійців жалко, у них війна, мамки з дітками ввічливі і сумирні, а от сирійські підлітки збираються в гурти і ночами шукають пригод, громлять кіоски і влаштовують бійки.
Нахрена бити вікна в кіоску морозива і скляні двері в перукарню, я ніколи не зрозумію.