Контрольница• 09 декабря 2024
Це правда, що поки не став тим, ким хочеш - треба притворятись?
Тобто наприклад, якщо я хочу стати впевненою в собі жінкою, яка має самоповагу, поки я внутрішньо такою не стала, треба поводитись наче вже стала? Чи як це працює? Буду вдячна за коментарі
месяцкие• 09 декабря 2024
Это путь в психушку.
Если вы хотите стать королем или утюгом и будете им притворяться пока не станете, то загремите в психбольницу.
Контрольница
• 09 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Не рекомендую. Це так завжди видно, коли хтось притворяється, завжди приємні люди щирі - хоч вневнені, хоч невпевнені. Мене особисто це бісить, хочеться в лоб дати)
Дякую)
Рятівник Малібу• 09 декабря 2024
Смотря, о чем разговор. А вообще, надо просто делать то, чего боишься. Уверенность потом появляется. У меня так было
Контрольница
• 09 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
От ви праві на 100%. Найбільше чого я боялась і здавалось дуже складним, потім було улюбленою справою)
Рятівник Малібу• 09 декабря 2024
Ответ дляКонтрольница
Оно постепенно и уверенности в себе добавляет
Не танцую- но пою• 09 декабря 2024
Є така фраза вдавай поки не вийде. Багато коучів так працюють з клієнтами дуже відомих компаній.
Королева Сарказма• 09 декабря 2024
Нужно не притворяться тем , кто вы не являетесь. Нужно менять образ мышления, отношение к себе , к людям. Тогда ваше поведение будет меняться автоматически.
З родзинкою• 09 декабря 2024
Це не притворятися, це Ви будете міняти свою поведінку, повадки до того рівня, на якому хочете бути і це дасть результат.
КаваЗМолоком• 10 декабря 2024
Не прикидатися, а поводитися так, наче ви вже досягли запланованого