КошкинДом• 09 декабря 2024

Флюанксол хто приймає поділіться відгуками

Флюанксол- Які поточні ефекти у Вас були від цього препарату? Чи був у Вас набір ваги від Флюанксолу?
Лікар психотерапевт мені назначила від тривожного розладу.
Чижик Пижик• 09 декабря 2024
Приймала недовго в комплексній терапії від тривожного розладу. На вазі прийом ніяк не позначився.
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
дЯкую за відповідь, мені теж назначила лікар з Есцитамом його 1 таблетку Есцитаму і 1 Флюанксолу і Циклодолу 1 , В обід флюанксол і Циклодол.
Чижик Пижик• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
В мене був ще більший перелік, але то було років 5 тому, то я вже й забула що саме мені призначали. Пам´ятаю лише медопрам (есциталопрам), флюанксол і ще щось для того, щоб з´явився апетит, бо я дуже схудла на фоні стресу і гтр. То ті ліки для апетиту я не купувала, бо знала, що вага сама стабілізується. Але зайвого я не набрала ні під час терапії, ні після неї.
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую дуже що ви відповіли мені, надіюся що і я не наберу вагу ,було б гарно якби я схудла, бо лишніх 5 кг таки є . Ну я сьогодні половину Есцитама випила і флюкансол і Циклодол так в мене голова крутилася , паморочилось в голові і чуть не втратила свідомість. І йшла по вулиці все здавалося повільним .. і зір був розпливчатий ..
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ще Зонік на ніч треба прийняти 50мг.
Чижик Пижик• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Не хвилюйтесь, це нормально. Організму потрібен час аби звикнути до ліків. Через кілька днів негативні явища мають минути. Я не працювала, коли проходила терапію, то була дома і всі ці негативні явище в мене відбувались дома. Дяка Богу, чоловік був поруч і мене підтримував
На ніч мені призначали прегабалін 150 мг. То перші дні ходила, мов зомбі, потім організм призвичаївся.
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ой , дякую що ви мене заспокоїли! Бо я думала що це тільки мені так після АД. Буду надіятись що і мій організм звикне , бо це жах що сьогодні було ..🤷🤦
Чижик Пижик• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
У всіх на початку лікування йдуть негативні явища. Якщо через тиждень явища не зникнуть, то скажіть про це вашому лікарю, вам відкоригують або призначення, або дози. Але, думаю, все буде гаразд.
Головне, не накручуйте себе, налаштовуйтесь на одужання.
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую Вам за підтримку, та за пораду!! 🩷 Так і буде , якщо не підійде то лікар сказала буде міняти ад. І сказала передзвонить через місяць і сказати як себе я почуваю .
Чижик Пижик• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Будь ласка, рада була допомогти. Будуть питання, то пишіть в темі, я відповім
автор КошкинДом • 09 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Окей, Дякую дуже!!!