Неправдиша• 10 декабря 2024
В дворі перекопали дорогу. Хочу засипати яму в дворі після ремонту. Як краще
Як краще це зробити?
Робили ремонт труб, перекопали все. Навіть тротуару немає. Яма дає усадку, там вже між асфальтом і цим болотом різниця см на 30, якщо не більше. Воно стояло все розрите місяць. І оце гівно вибачте, буде стояти ще до весни. Вони точно ремонтувати не будуть. Копають і риють нам тут раз в рік стабільно. Це не перша історія. Я тут живу 3 роки і це вже стабільна історія , особливо зимою, коли опалювальний сезон. Зараз наче поміняли все. Але ця калюжа це треш.
Моя ідея замовити КамАЗ із щебенем. Але скільки то буде коштувати не знаю.
В кого є ідеї, чи хто знає де дешево замовити- буду вдячна. І скільки його треба взагалі буде на таку площу?
Бо робити то буду сама. Всім в будинку байдуже, або грошей нема. Бо живуть тут 50% пенсіонери і це зрозуміло
Шукаю стакан• 10 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Запит в 1551 написала. Але то нічого не дає ніколи
Зеле напишите в Твиттер
Love_Love_Love_• 10 декабря 2024
Там потрібно камази два щебеню і воно не вирішить питання абсолютно.
Чесно, це ппц не заздрю вам
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2024
25 тонн стандартный большой самосвал-не Камаз. Доставка 2500грн,если Киев. Цена самого щебня от 220 до 300грн за 1 тонну
Итого 7-8000грн
Love_Love_Love_• 10 декабря 2024
В бюджеті ремонту труб закладений бюджет і план по відновленню покриття,
Неправдиша
• 10 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, це ппц не заздрю вам
Та срака
Я б не парилась, якби знала, що зроблять
А так я знаю, що воно буде таке стояти місяцями
В мене авто нове і мені блін жалко
І з собаками виходиш і оце болото
Обходимо його , але там також болото
Короче якесь життя в болоті😂😂😂
В мене авто нове і мені блін жалко
І з собаками виходиш і оце болото
Обходимо його , але там також болото
Короче якесь життя в болоті😂😂😂
Неправдиша
• 10 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Итого 7-8000грн
Охтижйоп🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Ще тисячі 3-4 я готова була)))
Ух яка ж Я• 10 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Дуже смішно
Автор, долбите службы. Вы не справитесь. Просто засыпать щебнем - это фигня, через полгода его раскатают машины и будет тоже самое. Там асфальтировать надо. Мы добились, когда были в похожей ситуации, в мэрию даже писали звернення. Но это не Киев . Реально сами не заморачивайтесь, деньги не маленькие, а толку не будет.
Виправлялочка• 10 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Дуже смішно
Смотрите,чтоб вас не оштрафовали за это.
Твердая валюта• 10 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Та срака
В мене авто нове і мені блін жалко
І з собаками виходиш і оце болото
Обходимо його , але там також болото
Короче якесь життя в болоті😂😂😂
В мене авто нове і мені блін жалко
І з собаками виходиш і оце болото
Обходимо його , але там також болото
Короче якесь життя в болоті😂😂😂
Щебнем ви його побʼєте не гірше. Краще в двір не заїздити взагалі.