Угадайс• 10 декабря 2024
Ікра Перша Марка із Сільпо по акції 278грн
Дівчата, рекомендую. Достатньо смачна за свої гроші, вчора купила на пробу.
278грн за 80грам (без акції вказана ціна 469).
Ще купляла недавно ікру Вигода з Варусу по акції за 299грн за 120грам - непогана теж, але із сільпо наче більш ніжний смак.
Минулого року купляла ікру Norven горбушу- дуже не сподобалась, може партія така була..була по кольору темна і смак прогірклий був, в жижі вся.
Бабо-лебідка• 10 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Морожену беру, давно.
І скільки по вартості виходить морожена?
де купляєте?
КартаБезКомиссий• 10 декабря 2024
Ответ дляСМСница
а з якого магазину фото? хочу лемберг )
Це в нашому місті магазин. Не мережевий
Капризуля• 10 декабря 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви хліб кладете просто на стіл?
Я навіть виделку на стіл не кладу.
Але я не певна, що у мене немає окр)))
Капризуля• 10 декабря 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А шо, у вас стол такой грязный, что не кладёте?
На стіл складаються брудні продукти з магазину, які де тільки не лежали і якими тільки руками не торкатися.
А як часто ви миєте стіл з миючими після цього?
Колупалочка• 10 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
А я хотіла Норвен купити, її тут хвалили
В АТБ зараз акція на неї
Колупалочка• 10 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
От я теж на новий рік тоді купила, начиталась тут ((( була геть несмачна в некрасива, я ще відгуки тут писала, не можу знайти зараз
Брала Норвен, вона найкраща серед асортименту Сільпо та АТБ
КапитанльнаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
автор, зачем вы рекламируете подобную х..ню? научитесь вначале в икре разбираться, а потом и лезьте уже на трибуну советчицы
Узнаю брата Васю (с)
Тільки що читала вас у іншій темі. Фірмовий стиль.
КапитанльнаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Хтось складає, а хтось не складає. Я одразу із сумок розкладаю по місцях
Капризуля• 10 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Розклали по місцях не помивши?
Тоді яка різниця: брудні з сумки дістали на стіл чи брудні з шухляди виставили через день?
КапитанльнаЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Розклали по місцях не помивши?
Я не мию упаковки. Овочі-фрукти спершу мию, потім в миску чи таріль.
Морожена_курка• 14 декабря 2024
Автор, дякую❤️
Вчора купила, ще встигла за акцією взяти.
Бо сьогодні вже 419.
Чим ближче до Нового Року, тим менше акцій і ціни піднімають.
Бо сьогодні вже 419.