Хто купував Ваджру, як змінилося ваше життя після цього? Це питання для тих, хто раніше не був знайомий із цим інструментом.
У Маска кілька місяців тому на фото в Twitter побачила цей предмет на приліжковій тумбі. Знаю людей, які заглибилися в цю тему та кардинально змінили своє життя. Який у вас досвід? Хто вникав? Як заряджали? Невже за кілька тижнів життя може кардинально змінитися? Я так розумію, як руни можуть впливати.Кому не підійшло? Відгуків не знайшла, тому вирішила запитати тут може, повезе дізнатися більше про цей інструмент
Zvezdochkina• 10 декабря 2024
Илон Маск поднялся благодаря Шелдону Куперу
Это и так всем известно
При чем тут ритуалы?
Пс. Поймут не все, только фанаты
Это и так всем известно
При чем тут ритуалы?
Пс. Поймут не все, только фанаты
Ответ дляVolnat
так шо воно дає, я так і не зрозуміла, бабло?
Змінює життя, один розум другим удачу безплідним дітей і т.д.що людина потребує наскільки зрозуміла. Тому тему створила цікавить опит людей. Рівняється до мощів, тому цікавить, а в маска улибнуло на тумбі стояло
Ответ дляVolnat
угу, тобто магічне мислення як воно є
Це ваше уявлення про магічне мислення, я такого не писала. Сприймайте інформацію як хочете. Миколай тоже магічне мислення, чи паска. Чомусь як магічне хрещення, шлюб люди не сприймають, для них стандарт поправлюсь шоб не стирати для більшості людей
Ответ дляCаванна
ну тобто ви вважаєте що така штука змінить ваше життя? не розвиток, старанна праця а саме оця весчь?
Marinamariana• 10 декабря 2024
Ответ дляCаванна
Для чого? Це як ікона і мощі ви би дарили кості людей чоловіку? Говорять що воно сильніше мощів, тисячі людей їдуть щоб їх поцілувати
Я сейчас прогуглила очень много продается , это же как символ . А муж на буддизме повернут, скупает всякие статуэтки , амулеты , а этого у него нет . Прям в тему будет
Marinamariana• 10 декабря 2024
Ответ дляZvezdochkina
Это и так всем известно
При чем тут ритуалы?
Пс. Поймут не все, только фанаты
Это и так всем известно
При чем тут ритуалы?
Пс. Поймут не все, только фанаты
Илон Маск возможно вообще не человек , а рептилоид
Marinamariana• 10 декабря 2024
Ответ дляCаванна
Не .. дети мне не нужны
Lady luck21• 10 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Спасибо , теперь знаю что подарить мужу на НГ . Где ты его найти ещё
на розетке 300 грн
Marinamariana• 10 декабря 2024
Ответ дляLady luck21
на розетке 300 грн
Да , спасибо . Я как раз выбираю