ПлевалаНаВсе• 10 декабря 2024

Индия

Хотели бы жить в Индии? Давно привлекает эта страна.
Filomena• 10 декабря 2024
Чим?
автор ПлевалаНаВсе • 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Чим?
простотой людей их открытостью теплым климатом
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
А что думаете по поводу их антисанитарии и проблеме с питьевой водой?
автор ПлевалаНаВсе • 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
вы очень преувеличиваете везде есть плюсы
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Читала ’Шантарам’, рекомендую )
nutty• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
И антисанитарией
begovelik• 10 декабря 2024
Ого, сериал есть. Будет, чем заняться вечером )
Filomena• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Плюси звісно є. Але у них досі кастова система укорінена в крові, офіційно ніби не має. Хоча хз як вони до іноземців ставляться?
Анжелика1• 10 декабря 2024
У меня раньше в тик-токе постоянно в ленте показывались видео про уличную еду в Индии, как они там ее готовят и какая ужасная антисанитария. Поэтому я бы в Индию не хотела бы однозначно
_Твоя_подруга• 10 декабря 2024
Как вариант. Но там тоже в последнее время стоимость жизни дорожает
klaraneill• 10 декабря 2024
весь трешак мира происходит в Индии) почитав их новости, крайне не хотела бы там жить))
автор ПлевалаНаВсе • 10 декабря 2024
Ответ для_Твоя_подруга
в Европе еще дороже а жару я люблю и пафос ненавижу этот европейский
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
То і в нас кастова система є, як виявляється. Касти клоунів, мусорів і депутатів з чиновниками є недоторканими (кого ще забула) )
klaraneill• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
лучше уж Таиланд или Филиппины, там тоже люди простые
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
нет, там люди не такие простые )
_Твоя_подруга• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Я жару не люблю. Но такой вариант не отвергаю. Как и страны южной Америки
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Бангалор - город айтишников, например. Но настоящая Индия - в Мумбаи )
Чаюри• 10 декабря 2024
Там складний клімат, тропічні хвороби, не дуже приваблює.
Sentjabrinka• 10 декабря 2024
Ни за какие деньги мира
Filomena• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ви порівнюєте непорівнюване. Бабло і влада вирішує все. Але індуси травлять один одного за кастовою ознакою навіть імігрувавши в США чи Канаду. І це основна проблема для трудових ресурсів індусів.
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
чого це? а у нас травлять чоловіків за половою ознакою. де там конституція? Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
автор ПлевалаНаВсе • 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik

Та да тут людей на улице воруют мужчин всего боятся
Filomena• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik

Знову намагаєтеся викрутити. В Індії війна? Якщо буде війна, як вчинить влада? Нехер порівнювати особливості країни в стані війни і країни з історичними особливостями. Якщо в Індії не дай Боже станеться війна, кастова нерівність нікуди не подінеться. Андестенд? Чи як там в Австрії?
Contento• 10 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
А грязью , огромным количеством людей, инфекционными заболеваниями, трупами людей которых сжигают , а потом останки выбрасывают в Ганг , Индия вас тоже привлекает ?)
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Так, з Пакістаном час від часу. Як там в ОП, нормально платять, щоб відбілювати бубочку?
Filomena• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Що з Пакистаном? Війна повномасштабна? Чи так, пук среньк за один регіон?
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Гугліть )
Filomena• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Гугліть )
Мені не потрібно гуглити)
begovelik• 10 декабря 2024
І наведіть ще приклад країни, де так само людей не випускають, як з України? Північна Корея, ще?
begovelik• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Мені не потрібно гуглити)
ну то не гугліть )