?
Ответ дляLena-Lena12
Це ви так Потужного зашифрували?
Лідор
Lena-Lena12• 10 декабря 2024
Ответ дляnutty
Я все жду когда закончатся люди, которым он нравится
Маю думку, що вони не зізнаються
Lena-Lena12• 10 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Лідор
Це як конхфєта Lidnt, тільки не вона:-)
Lena-Lena12• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Для тих, хто не читає раша сміття, в чому суть вашої проблеми? Що за новий тренд?
Думай-ТЕ. Я про Смарагдового щойно почула, цікаво. Тренди швидко змінюються, тільки Потужний нещодавно фігурував.
Ответ дляLena-Lena12
В моєму житті потужний фігурує постійно, бо за нього 73 проголосувало(в вашому не знаю). Про світлофори тепер здогадалася. АЛЕ!!! У нас крадуть БЕЗ попередження! А тут прям обʼява про ініціативу! Ви дійсно така проста як здаєтеся?)
Viktoria_St• 10 декабря 2024
Ответ дляFilomena
То не з раші, то наші з розуму сходять
Viktoria_St• 10 декабря 2024
Ответ длячаревна
Нет.
Кто здесь кричал, что людям нужна работа во время войны, пусть чьи то мужья меняют светофоры. Или снова не довольны?
Так вы же тут кричали что всем воевать надо
Viktoria_St• 10 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
та не, это в рашке новые методички
Это рашка у нас за те деньги что могли пойти на оборонку устанавливает новые светофоры?
Фрау Донна Роза• 10 декабря 2024
Ответ длячаревна
И название, кацапы хрен выгоаорят
Так вот для чего светофоры меняют, что бы кацапы не выговорили, потужный план, офис потудных ришень