Результат:
вже голосів:
113 (43.63%)
Любая Жучка, лишь бы не он
111 (42.86%)
Свой вариант
35 (13.51%)
Зеленский
Natal_ka91• 10 декабря 2024
Ключове тут щоб війна закінчилася. А дехто явно не зацікавлений в цьому
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
А он доживёт??!
На вертолете улетит на свои виллы.
ole4kakissa• 10 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
А он доживёт??!
Если доживёт, то останется ли он в стране ? :)))))
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
... знову наратив ’ ...за жучку’. Вже ж обрали, по принципу ’ тільки не Порошенко’, невже не наїлися і знову готові на ті самі граблі(((. Мені здається, що час зрозуміти, що обирати потрібно не особистість, а що реально за нею стоіть, маю на увазі її бачення розвитку країни і методи виконання цих планів і досягнення мети.... не волюнтаризм, на кшталт: ’посмотреть х.йлу в очі/перестать стрелять’, ’вчителям по 4 000 дол’ і прочая лабуда...Але у нас вибирають не керуючись здоровим глуздом, на жаль!
Ответ дляoksana_kseniya
Кожен випадок окремий. Тоді люди також проголосували за любого барбоса, аби не за Пороха, оскільки Порох тоді на момент виборів також усіх дістав:
1) Корупція. Незважаючи на обіцянки боротьби з корупцією, багато людей відчували, що прогрес у цьому питанні був недостатнім. Гучні корупційні скандали за участю наближених до влади посилювали негативне ставлення.
2) Війна на сході та повільність реформ у сфері оборони
Тривала війна на Донбасі й труднощі в досягненні швидких результатів у її завершенні викликали розчарування. Були також претензії до забезпечення армії та до Мінських угод.
3) Економічна ситуація
Девальвація гривні, високі тарифи на комунальні послуги, низькі зарплати і пенсії створювали відчуття економічної нестабільності. Люди очікували швидших покращень.
4) Медична та освітня реформи. Реформи у цих сферах викликали суперечливі реакції. Багато хто вважав їх недопрацьованими або такими, що не враховують реалії.
5) Судова система. Недостатні зміни в судовій системі, які призвели до низької довіри до правосуддя.
6) Політичний стиль. Деякі сприймали стиль управління Порошенка як авторитарний або недостатньо чутливий до суспільних запитів.
7) Мовне питання та Томос. Попри важливість Томосу і закону про мову, ці питання викликали суперечки у суспільстві, де частина населення вважала ці кроки політично вмотивованими.
8) Відсутність відчутного прогресу в європейській інтеграції.
Люди очікували швидшого руху до ЄС та НАТО, але реформи й інтеграційні процеси йшли повільно.
3) Економічна ситуація
Ответ дляbegovelik
3) Економічна ситуація
тепер через вас зебілів і вигрібаєм, а як ж ми добре жили до 2019
Ще питання до Пороха: Парад під час Іловайського котла (2014 рік)
Парад до Дня Незалежності України 2014 року, який відбувся 24 серпня, став важливою подією для країни в умовах війни на Донбасі. Однак він викликав багато суперечок, адже на момент його проведення українські війська перебували в оточенні в Іловайському котлі, де відбувалися важкі бої з російськими військами та проросійськими бойовиками. Ось кілька важливих аспектів цього параду:
Тимчасова контекстна ситуація: Під час проведення параду, українські війська знаходились у критичній ситуації на сході країни. Бої за Іловайськ розпочалися ще до параду і тривали під час його проведення. Іловайський котел став однією з найбільших катастроф для української армії в 2014 році, коли українські війська опинились в оточенні російських військ.
Парад і мораль: Парад, який мав бути символом єдності та патріотизму, став для багатьох громадян і військових контроверсійним через важку ситуацію на фронті. Багато військових, які брали участь в боях під Іловайськом, не могли зрозуміти, чому проводиться урочистий парад, коли країна перебуває в серйозній військовій кризі. Це підкреслювало контраст між урочистістю параду в Києві та трагедією, що розгорталася на сході.
Теоретичні та практичні суперечності: Крім моральних питань, виникали практичні запитання щодо готовності армії, її оснащення та підтримки під час проведення параду, коли частина українських військових і добровольчих батальйонів була залучена до боїв в Іловайському котлі.
Пожежі на складах
Ці інциденти часто пов´язували з проблемами в управлінні запасами боєприпасів та підозрами на диверсії.
Пожежа на складах у Сватовому (2015 рік)
На складах в Сватовому (Луганська область) сталася потужна пожежа, яка призвела до вибухів боєприпасів. Це не тільки забрало життя кількох людей, але й завдало величезних матеріальних збитків. Пожежі та вибухи на складах викликали питання щодо якості зберігання боєприпасів і можливих диверсійних дій.
Пожежі на складах у Балаклії (2017 рік)
Ще один значний випадок стався в 2017 році в Балаклії (Харківська область). Вибухи на складах у Балаклії знищили велику кількість боєприпасів, що ще раз підкреслило серйозні проблеми в системі оборони України. Багато експертів вважали це результатом диверсійної діяльності, зокрема, російських спецслужб.
Пожежі на складах
Пожежі на складах у Балаклії (2017 рік)
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
3) Економічна ситуація
Але ми рухалися правильним вектором, а наразі...ми в ’д..і’, дякуючи вибору 73(((
Ответ дляoksana_kseniya
Тоді курс був такий самий - до дупи. Постом вище я просто пояснила логіку простих людей. За Зе не голосувала, хай Бог милує. І цей тупий кліповий сериал не дивилася, так само, як і Квартал і не розуміла їх однотипних шуток і однотипних пародій на протязі 20 років на Тимошенко-Кличко-Януковича
Корупційні скандали, пов´язані з Петром Порошенком (екс-президентом України, 2014–2019 роки), стали однією з основних тем критики на його адресу, особливо після завершення його президентства. Хоча Порошенко заперечував будь-які порушення та кримінальні діяння, його ім’я неодноразово асоціювалося з низкою корупційних скандалів. Ось кілька найбільш резонансних випадків:
1. ’Рошен’ та конфлікт інтересів
Одним з основних питань, які стали причиною корупційних звинувачень проти Порошенка, була його бізнесова імперія, зокрема кондитерська компанія ’Рошен’. Під час президентства він не продав свою компанію, хоча пообіцяв це зробити, що викликало підозри щодо конфлікту інтересів.
Проблема: Порошенко перебував на посаді президента і одночасно контролював значний бізнес. Це ставало основою для звинувачень у тому, що він міг використовувати свій політичний статус для просування своїх приватних інтересів. Навіть після того, як він заявив про намір продати свою частку в ’Рошен’, процес продажу відкладався, і він залишався великим акціонером компанії.
Інтервенція в бізнес: У зв´язку з цим Порошенка критикували за використання державних ресурсів для підтримки власного бізнесу, а також за те, що його бізнеси могли отримувати вигоди від державних контрактів або інших політичних рішень, які він приймав під час президентства.
2. ’Петро Порошенко і його офшори’
Ще одним важливим аспектом корупційних скандалів став так званий ’панамагейт’, в рамках якого розкривалися дані про офшорні компанії, пов´язані з Порошенком.
Офшори та фірми: Згідно з розслідуванням журналістів, Порошенко мав офшорні компанії, через які він проводив фінансові операції, зокрема при продажу бізнесу за кордоном. Це розслідування стало частиною більш широкого аналізу панамських офшорних схем. Після публікації інформації про офшори Порошенко пообіцяв розкрити всю правду і пояснити ситуацію, але це спричинило великий резонанс і ставило питання щодо прозорості його фінансів.
Використання офшорів: Використання офшорних схем для мінімізації податків та збереження активів стало одним з основних звинувачень. Зокрема, виявилося, що Порошенко офіційно мав компанії в офшорних зонах, незважаючи на обіцянки провести декомунізацію економіки та зменшити роль офшорних структур.
3. ’Схеми’ і державні контракти
Іншим важливим аспектом є звинувачення у використанні державних контрактів для отримання вигод для своїх бізнес-структур.
Звинувачення у маніпуляціях з державними контрактами: Багато експертів і журналістів, зокрема з програми ’Схеми’, піднімали питання щодо того, як компанії, пов´язані з Порошенком, могли вигравати тендери на постачання товарів та послуг для державних органів. Деякі звинувачення стосувалися не тільки фірм Порошенка, а й його бізнес-партнерів, які могли отримувати контракти, не зважаючи на конкуренцію чи можливу корупцію в процесах тендерів.
4. ’Захоплення’ державних підприємств
Порошенка звинувачували у використанні свого політичного впливу для того, щоб захоплювати державні підприємства.
Зловживання політичним впливом: Під час президентства Порошенка були випадки, коли за його ініціативою або за підтримки його уряду здійснювались спроби приватизації деяких державних підприємств. Опоненти стверджували, що це призвело до концентрації на них контрольованих ним бізнес-структур.
5. Корупційні скандали у військовій сфері
Інша критика стосувалася його діяльності в оборонній сфері, де також фігурували питання корупції.
Держзакупівлі та армійський контракт: В Україні неодноразово обговорювали випадки корупції під час закупівлі військової техніки та обладнання для армії. Деякі політики та активісти звинувачували Порошенка та його уряд у тому, що частина державних коштів, які виділялись на армію, могли бути спрямовані на приватні компанії або на фінансування осіб, пов´язаних з високопосадовцями.
6. Прокуратура та суди
Звинувачення в корупції також стосуються того, як Порошенко контролював силові структури, прокуратуру та суди в Україні.
Використання впливу на органи правопорядку: Оскільки під час його президентства саме він контролював роботу судів і прокуратури, деякі звинувачення полягали в тому, що це дозволяло йому уникати відповідальності за свої дії.
Загальні оцінки корупційних скандалів
Загалом, Порошенка звинувачували у використанні свого політичного статусу для особистих фінансових вигод, наявності конфлікту інтересів між бізнесом і політичною діяльністю, а також у маніпулюванні державними ресурсами на користь своїх бізнесових інтересів. Проте, Порошенко завжди заперечував ці звинувачення, стверджуючи, що його бізнеси не впливають на його політичну діяльність, а всі дії були зак
1. ’Рошен’ та конфлікт інтересів
2. ’Петро Порошенко і його офшори’
3. ’Схеми’ і державні контракти
4. ’Захоплення’ державних підприємств
6. Прокуратура та суди
Загальні оцінки корупційних скандалів