Дівчата ,хто знає Маркуса з 47 бригади .
Нарешті він з´явився .
Сьогодні на його каналі вийшло відео , він живий , здоровий . Цікаве відео і його думки .Я дуже чекала його , бо син воює в 47 бригаді .
Нарешті він з´явився .
Sir le Noir• 11 декабря 2024
А коли він був не живий і не здоровий, той гівнюк Маркус? Давно вже світиться, дивно, що ви тільки зараз про нього почули. Воно з тих , хто біля коритця штовхається.
Ksenia2291• 11 декабря 2024
Маркус это типа, как Лоик? Который ’вступил в лавы ЗСУ’, но катается с концертами постоянно?
Sir le Noir• 11 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
А це не медійний інструмент?
Що каже? Там проблеми з керівництвом в бригаді були, не тільки там
Мультимедійний 😁