Дадосвидания• 11 декабря 2024
За батька двох ухилянтів голосувати не буду і Рошен принципово не купую
А ви?
Ответ дляMaryna804
Так напишіть ці претензії зе - чого він, найвеличніший, допустив окупацію Бучі і чого він не робив нічого для порятунку жителів? Це ж не жесть
До речі депутатка Василевська-Смаглюк до Бучі сунулась під охороною поліції,після того,як повернулася з Іспанії де завбачливо заховалась від росіян.Що б вдячні жителі Бучі не побили на вулиці.
Як ’Слуга не українського народу’ Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
Олена-d1c8• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
методичка закончилась, пошла по второму кругу?
Фрау Донна Роза• 11 декабря 2024
Ответ дляMaryna804
Боже мій, мені вже і Володимира олександровича жалко, раз змушений послугами таких блаженних користуватися...
Это какая то навала манек, пошесть, засрали всю тему, и главное, что ни баны, ни жалобы на них не действуют, налетает как свора шавок
Фрау Донна Роза• 11 декабря 2024
Ответ дляAny
Ви з двох аків одне і те саме постите? Трохи паливно, за таке платять?
Там видимо не перечитываю, главное в KPI уложиться
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
Ренесанс, або сталось, що погано платити стали за рекламу сивочолого?
Ваш бос сам особисто розказував, як зі зброєю в руках захищав Киів і евакуйовував з Бучі.
Будь ласочка, пряма мова: відео і аудіо самого ГЕТЬмена
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
А Зе, якщо хтось не знав, то меньшенький Порошенко виявляється ремонтує військову техніку в ЛАндОне.
Порохоботи оно в коментах пісяються в захваті.
ЕваАдамівнаРайська• 11 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
І ми ні. А хіба той солодкий шмат лайна буде балотуватись?
Фух, зараз то слава Богу все не так, правда? Зараз ми зажили так зажили!
Kidstaff Bot• 11 декабря 2024
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff