Дадосвидания• 11 декабря 2024

За батька двох ухилянтів голосувати не буду і Рошен принципово не купую

А ви?
kseniya123• 11 декабря 2024
Ответ дляВсе і одразу
За хуже не будет)))
Тем более,что он не какой нибудь батько ухилянтов ,а аж сам ухилянт))
Aksinia 111• 11 декабря 2024
Ответ дляAny
Почитайте висновки слідчої комісії щодо тих вибухів. Комісія створена при зеленському зі слуг. Шукали, розслідували і таки дійшли висновку, що Порошенко ні до чого, рашисти таки підірвали. Ви що не вірите слугам?
Оштрафован в 2017 . При чём здесь слуги . Не плохо так по итогам расследования, сопоставим штраф со стоимостью ?
26 сентября 2017 Калиновка (Винницкая область)На 48-м арсенале ВСУ близ Калиновки хранилось до 180 тысяч тонн боеприпасов, в том числе ракеты к ’Градам’, ’Смерчам’ и ’Точкам-У’, а также танковые снаряды.
По приблизительным подсчетам, около 32 тысяч тонн боеприпасов было утрачено в результате пожара.Впрочем, в ноябре 2017 года по итогам расследования за халатное отношение к работе был оштрафован начальник режимной службы. Штраф составил 2465 гривен.
https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-457...
Olenka_bum• 11 декабря 2024
Ответ дляFashion4
А за кого будете?
За чотирижди ухилянта, мабудь
Olenka_bum• 11 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну Юля то взагалі їпанута особа на всю голову.
Вона жінка, їй можна
Olenka_bum• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
І у нас усі знайомі так само.Не підуть за олігарха.Збагатився на війні на 3 місце фобс.Де його сини?Показали патріотизм!Ганьба!
Ви, навіть, в гримі впізнавані, ой під анонімом
kisunya11• 11 декабря 2024
Ответ дляOlenka_bum
За чотирижди ухилянта, мабудь
Єтожедругооое
Argesha• 11 декабря 2024
Ответ дляFashion4
А за кого будете?
За чотирижди ухилянта, звісно ж, за кого ж ще маньці голосувати.
Інші й копійчини за такий рівень роботи не дадуть.
unona4ka• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Так.Заявив вже,що хоче знову в президенти.І совість же не мучить
тю, а нынешний президент ухылянт вас не смущает?
kisunya11• 11 декабря 2024
Я принципово купую рошен, і голосувати буду за Порошенко.
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Удалено администрацией...
kisunya11• 11 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
І? давайте своє відео, зараз зробимо вас ще не такою ’окосівшою’ зовсім біда у зелупенів. раз в хід пішли нафталінові криворукі передвиборні відосики і фотошопи. Чи вважають, що зеленосилосним можна і пережоване ще раз впарити?
Так вони як гупіі-через хвилину вже не памʼятають нічого. Можна одне й те саме лайно вливати , головне щоб повторювалось-«зривав склади, продавав зброю, і «зачем іловайський котел»
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
навіщо він продав на мільярди дол нашу зброю у війну?коли лилася кров..коли гинули в полоні хлопці.от навіщо?
eltiempo• 11 декабря 2024
Порошенко заявив, що особисто проводив евакуацію із Бучі на початку березня 22-го. Мене настільки обурила ця відверта брехня, що я на нього дивитися не можу!
По-перше, духу його тоді тут не було, а по-друге, людей із Бучі взагалі не евакуювали, ніхто. Пізніше була евакуація із Ірпіня, але теж без нього. От навіщо так паскудно брехати?
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
вам питання.навіщо воно продало всю нашу армію?
oksana_kseniya• 11 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Еще пару тем для закрепления успеха!
Стругають....прям ковеєр!!!
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
боже яке воно кінчене..вояка...
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
воно хіба в бронік влізе?
Any• 11 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Гм, я цукерки майже не їм і покупні торти. Хіба часом шоколадку чи зефір
автор anutaw • 11 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
він тоді був у лондоні з родиною і їх вичислила наша журналітска.то марина її чуть не вбила.крики сварки.а журналістка-що ви тут робите??у нас війна!смачна кухня?і знімає цей цирк на камеру.
oksana_kseniya• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
...яка у вас зп...маю на увазі на цих темах про Пороха!
kisunya11• 11 декабря 2024
Ответ дляAny
Я теж майже не їм, але якщо купувати щось солодке-то тільки рошен
kisunya11• 11 декабря 2024
Ответ дляanutaw
Удалено администрацией...
Ви повторюєтесь)
Ну і несете сюди бульварну писанину, яку спростував держоборонпром давно.
Але гупіям заходить
kisunya11• 11 декабря 2024
Ответ дляanutaw
Воно в нас одне- смарагдове лайно
Argesha• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
І буде, маню, буде.
Тому що не тупий.
Але ви це навіть не в змозі збагнути, інакше не клепали б такі тупі палевні теми
Any• 11 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
Аж загуглила, де ж він таке писав.А ні, писав, що евакуйовували з мосту https://www.facebook.com/share/p/19WGTVmjk8/ може, він Вам в особисті щось інше писав, поділіться
Maryna804• 11 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
А повинна була за вас дбати ваша обрана влада. Вона мала займатися вашою евакуацією. Але ж вона на вас плюнула, бо їла мівіну і пила вино в бункері і до неї претензій ви не маєте, правильно? Тільки до Порошенка?
fishcka• 11 декабря 2024
Ответ дляMaryna804
влада повинна була не допустити до того щоб людей евакуйовувати.
ці уроди прекрасно знали куди колони йдуть але курва Василевська-Смаглюк сказала людям щоб залишались по домівках, москалі їх не тронуть
Maryna804• 11 декабря 2024
Ответ дляanutaw
Порошенко в Лондоні - 28 червня. Евакуація Бучі - 30 березня. Альо, гараж, з датами як, напряжно?
IrinnkA• 11 декабря 2024
Як знову буде вибір між шоколадом та клоуном, то виберу як і минулий раз шоколад. Клоун вже себе показав, його місце десь під сценою.
IrinnkA• 11 декабря 2024
Ответ дляAksinia 111
Это видео, а не фотошоп
https://youtu.be/yygUuYuWX4w?si=DRfrynyOGRmbR-D0
Хочу відео зе зелень кебаб топче на заправці. Цікаво, з тієї заправки ще зтось живий з того часу залишився?