Дадосвидания• 11 декабря 2024

За батька двох ухилянтів голосувати не буду і Рошен принципово не купую

А ви?
Реверанс• 11 декабря 2024
Ответ дляAny
Можна просто подивитися динаміку лінії фронту
Казали ж какая разніца Залужний чи сирський.
Зараз різниця очевидна всім.
З Залужним пішла наша Перемога.
Не розумію,як Зеленский всіх найкращих,найрезультативніших генералів та розвідників з української армії прибрав.Навіщо?
Зараз по СІЗО ССОшники та пілоти.
Йде кривава війна з росіянами,нащо це робити??
Обезголовлювати власне військо.
Фрау Донна Роза• 11 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
За Ірпінь не брешіть.Автобуси евакуаційні в Ірпені були від Порошенка.Повно фото є.Певне варто створити окрему тему,для таких як Ви.І особисто був і Порошенко і його Марина.
Де був Зеленський?Першу блокпости на Банковій теж ставив Порошенко і його ТРО,роздавши попередньо зброю на Лаврській.
Це Вашого духу не було,бо нічого не знаєте про початок війни і хто чим тоді займався.Зеленській он вчився,як мівіну в бункері запарювати.
И шоколадку свою отдал генералу
Реверанс• 11 декабря 2024
Ответ дляMaryna804
Ну в 2022 році Україна теж виробляла та продавала зброю. Згадаймо перші кадри, де на моніторах була арабська вязь, тобто ця зброя призначалася не Україні.
Зеленський крутіше зробив.
За його каденції під час війни продавав мотори до гелікоптерів та літаків росіянам.
Чудо-президент.
Якої країни?
Так допомагати ворогу.
Відкрито й нахабно.
Реверанс• 11 декабря 2024
Ответ дляKira83
Ну и еще информация для размышления, то что нашла. Не хочется чтоб люди слепо верили в таблички :) и продажного гетьмана :)
Танки БМ «Оплот» для Таиланда: Контракт на поставку был подписан в 2011 году, а его выполнение продолжалось до 2018 года. Этот контракт предусматривал экспорт 49 танков общей стоимостью около $240 млн​
Сделки с Пакистаном: Украина поставила танковые двигатели, запчасти и оказывала услуги по модернизации бронетехники. Пакистан оставался ключевым партнером в течение длительного времени, начиная с 1990-х годов​
Противотанковые комплексы для Саудовской Аравии: Контракт был подписан до 2014 года и включал поставку ПТРК «Скиф»​
Вертолеты Ми-24 для Нигерии: Этот контракт был частью более широкой программы по продаже модернизированных советских вертолетов. Модернизация проводилась на украинских предприятиях​.
Ну и теперь, если даже не зная истории и имея гугл под рукой, можем легко узнать кто был президентом Украины в 2010-2014 годах (даю подсказку - Янукович :)))
В Вас жорстко.
Контрольний в голову.
Хоча деякі нею тільки їдять :)
Не чіпай - вб ю• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Старший придатний до війська ,молодший 23 р з руцькими реперами не тверезий в лондонах танцює.Чи ви відео тої ганьби і позору не бачили?Русня лікує.Міг би волонтерити і бути з народом у таких важкий час
Не бачила. Показуйте.
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Так права ,але рідко купцю рошен
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Так.Заявив вже,що хоче знову в президенти.І совість же не мучить
А є хтось кращий ?
Може пальчевський?
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Рошен купую. Про ухилянтів - почнемо з чотириразового ухилянта вови і його квартальської кодли.
Те що повнолітні сини пороха теж ухилянти взагалі не ок,але він звісно скаже ,що в них там по здоров´я
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну Юля то взагалі їпанута особа на всю голову.
Вона має шанси із нашими продажними людьми
Олена-d1c8• 11 декабря 2024
а за трижды ухилянта будете? Рошену и не холодно и не жарко что вы его не покупаете, ну и не покупайте себе, кому какое дело до вас.
Олена-d1c8• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
у Подоляка деньги закончились, что он только таких себе отстойных пропагондонов нанят в состоянии?
Олена-d1c8• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А є хтось кращий ?
Може пальчевський?
Коля, Коля Котлета кращий
lus_so• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А давайте послухаємо для початку, чим хворіють чи чим такі цінні для української культури мордаті кварталівські упирі. Хоч якесь пояснення, крім ’меня снайпер убьйот’. Саме в цьому порядку. Наприклад, фонд Порошенка витратив на допомогу армії 6 млрд грн. А тепер хай 20 штук йумарістов квартала 95 розкажуть щось аналогічне про себе.
TATATA1973• 11 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Ну тебе ж учундра. не мучить. І зелеяйцього не мучить, ні Чонгар, ні Марік, ну тут знаків не хватить щоб перераховувати.
ПотужнаПотужність• 11 декабря 2024

Повертаю вам Україну!
Янетряпка вернет и без бардачка
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
TATATA1973• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Да, да, ще діаграми покажи. Я зараз таких 100 штук наштампую. Нова методичка вишла? В 19 тормознули про це?
ПотужнаПотужність• 11 декабря 2024

«Патріотичний» гумор В.Зеленського і його команди
\то все про нас, юморист хренов, чтоб ему добра не было
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
ага.сынок его с русским репером в лондоне на сцене бухой.видели видео и орет рассия в лондонеее
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
ingaruta• 11 декабря 2024
тут девочки с Бучи писали как в шоке были с вранья гетьмана.он же недавно заявил что лично Бучу освобождал.а в это время в лондонах чалился
ingaruta• 11 декабря 2024
ну его в пень этого барыгу.за 25 лет наворовал и распродал все
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Я знаю
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Патріоти Лондона
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
ingaruta• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Патріоти Лондона
я за продажу оружия сегодня как прочла.....как они могли продавать...илловайский котел .донецкий аэропорт.война...а они с 14 по 19 г оружие продавали и карманы набивали
Maryna804• 11 декабря 2024
З одного акаунта маня не справляється, давай з другого пальцями по клаві бить. Хоча от лідер не пальцями, і не по клаві бив, і став найвеличнішим. Так що, автор, давай, в тебе всьо вийде
Реверанс• 11 декабря 2024
https://x.com/KeepPeaceNoWar/status/18

Ну це точно в досягення.
Не кожен президент має вдачу потрапити в Charlie Hebdo, а от Найвеличніший...
Яка всесвітня ганьба Зеленського.Що б отак тикали носом.