Видящие_помогите• 11 декабря 2024

На чому краще читати книги в електронному форматі?

Привіт, дівчатка. На чому краще читати книги в форматі PDF, наприклад?
Купити електронну книгу чи краще планшет? Планшет наче практичнішмй через те, що там не тільки книжки можна читати.
Якщо електронна книга, то яку порадите?
Результат:
вже голосів: 14
10 (71.43%) Електронна книга
3 (21.43%) Результат
1 (7.14%) Планшет
Карина-c638• 11 декабря 2024
Також думаю про електронну книгу , послухаю думки )
dulenok• 11 декабря 2024
Если конкретно для чтения, то конечно электронная книга. Если вам нужно более универсальное устройство, то планшет
Казкарка• 11 декабря 2024
Мені покетбукі подобаться. 6 дюймів для мене найкращі
Королева спама• 11 декабря 2024
У мене покетбук. На телефоні прога така ж стоїть і є синхронізування з читалкою. Вдома читаю на читалці, десь на вулиці/в транспорті з телефону. Вдома читалка підтягує все, що я прочитала і відкриває ту сторінку де я закінчила на телефоні.
автор Видящие_помогите • 11 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
А яка у вас діагональ?
Королева спама• 11 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
А яка у вас діагональ?
На пів ставки• 11 декабря 2024
Мені найзручніше електронна книга, але моя Nook вже геть стара, погано тримає заряд,тож в пошуках нової,почитаю рекоментації.
З телефону мені не подобається читати.
dulenok• 11 декабря 2024
У меня вот такая, удобная, лёгкая. Формат хороший, читать комфортно
Ответ дляdulenok
Яка у вас діагональ?
dulenok• 12 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Яка у вас діагональ?
7.8 ´
Безлім на все• 14 декабря 2024
Тоже хочу на Новый год в подарок PocketBook, все у кого есть электронная книга все хвалят. А я читаю или бумажные книги или с телефона ( с телефона чаще даже удобнее) но глаза устают и болят.