Пффф 100%• 11 декабря 2024
Ребус
Це назва українського твору, назва якого складається з одного слова. Дякую за допомогу.
Коли мовчу- приємна жінка• 11 декабря 2024
Пусть сами отгадывают этот бред, кто его придумал.
Анчо Ус• 11 декабря 2024
Змій або дракон
Замок або фортеця
Світанок
Думи
Листя або гілка
Українську літературу не знаю, тому відгадати не зможу
Замок або фортеця
Світанок
Думи
Листя або гілка
Пффф 100%
• 11 декабря 2024
Ответ дляПотішаюся
Кількість букв - 5?
Кількість букв необмежена. Просто одне слово і це назва твору.
Пффф 100%
• 11 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Школа? Какой класс?)
Ні, не шкільне завдання. Клас від 5 до 9.
Потішаюся• 11 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
Значить це зі шкільної програми до 9 класу.
Мозговая пилочка• 11 декабря 2024
Дракон (пусть будет змей - символ следующего года)дворцы чиновников+ядерка= смайл шо это такое - траву покурили
Єдина Країна• 11 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
автор Мария Бурмака?
Єдина Країна• 11 декабря 2024
Ответ дляПотішаюся
На З, мабуть, починається.
Якийсь твір шкільної програми 5-9 класів.
на пять .... х*е*а
Красавица писяная• 11 декабря 2024
Мне на ум только Котигорошко приходит
Дракон, замок, горы
Там он ещё из ямы выбирался и какое-то дерево было, придумывал как выбраться
Дракон, замок, горы
Бибер-анонимер• 11 декабря 2024
!’№;%:?*яяяяя, как они запарили своим креативом и ’творчими завданнями на 5 хвилин’! Приходишь домой с дымящимися мозгами, хочешь какого-то минимального релакса если не ногам, то хоть голове, и тут начинается...
Бибер-анонимер• 11 декабря 2024
Хто пройшов хоч пів року нушу, той зразу скаже, що це не ребус. Там мали би бути оті коми з малюнками, буква в букві чи спереду, ззаду тощо. Як можна з 5 слів скласти одне слово. Брєд! От мені подобається формулювання відповіді з математики взяте: задача розв´язку не має))