ЯкаКраля• 12 декабря 2024

Будете ли вы получать 1000 Зеленского

Просто интересно, начиталась тут, что доступ к банковским счетам и все такое
Теперь думаю оформлять или нет
100%• 14 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А мене таке саме відбувається на роботі.
Були колись років 20 назад премії річні,13,14 зарплати.Потім керівництво навчилося красти,і то все поступово зникло.Казали-немає грошей.
Декілька років назад,до нас увійшли іноземні акціонери.І...в нас знову є щорічні премії,і 13 і 14.Питання звідки гроші з´явилися?Працюємо так само.
Відповідь-іноземці все контролюють,і не дають вкрасти вищому керівництву.
в данному випадку не контролюють. Скрін з постанови Каб міну. Зверніть увагу - на координаторів і джерело фінансування.
Майданщица• 08 января в 10:39
Ответ дляЩебетуха
Пускай они подавятся этой 1000((( как каким то рабам кинули,((( а почему то молчат, сколько они у народа забрали и обещания свои не выполнили и налоги и цены на коммуналку и цены на продукты и.т.д... хотя бо не втік верещал что не чего до конца войны не поднимут.... а теперь кинули по 1000 и то не удивлюсь если это сделано в очередной раз для своих целей....
тільки на газ обіцяв!