Эт вернячОк• 12 декабря 2024

Чи реально навчитися собі робити апаратний манікюр при тонкій ногтевій пластині?

Щоб ніготь не відростав потім бороздами?
Якщо так то порадьте будь ласка недорогий апарат

Бо зазвичай акуратно обрізний роблю (без обрізання все ж таки не виходить нормально) і взимку обрізний манікюр не дуже мене влаштовує бо все одно неможливо нормально постійно зволоженими і руки тримати через ці перчатки тощо і руки не дуже охайно виглядають
Лорка-хлорка• 12 декабря 2024
З мого досвіду недорогий фрезер це нонсенс . Бо коли придбала професійний то різниця разюча . Хоча можливо це мені так пощастило . Я майстер , але собі завжди роблю сама . Пропилів немає .
автор Эт вернячОк • 12 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А яка вартість?
Поддакиваю иногДА• 12 декабря 2024
Я так і не почала робити повністю апаратний манікюр, для мене комбі швидше. Фрезерів мала кілька, не професійні, найкращий - останній, гарна копія на Стронг 210, років 3 уже, т-т-т
Поддакиваю иногДА• 12 декабря 2024
От такий у мене, тільки з чорною ручкою, я задоволена на 200%
автор Эт вернячОк • 13 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ви саме там купували, чи десь дешевше знайшли?
Поддакиваю иногДА• 13 декабря 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Це було дуже давно, так, тут і купувала, хоча любила сайт Бонанза за приємні ціни і гарантію та не було тоді в наявності, ціна була десь до 1500, дешевше навряд зараз знайдете, але погугліть.
автор Эт вернячОк • 14 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну там серпень на фото - не так вже і давно