Додекаэдр• 12 декабря 2024
Тренер сказав, чому я не включаю харизму
Я проходила навчання для працевлаштування на роботу (вакансія менеджер зі збуту). Всю вивчену інфу я спочатку здавала тренеру у вигляді іспиту, а потім тренеру та керівництву. Одного разу я використала зменшувальне слово, то тренер мені дав кілька зауважень стосовно цього. Я вивчала всю інформацію, а тренер сказав, що я заучка. А на останньому екзамені він мен сказав: а де моя посмішка та харизма. Я просто трохи переживала, щоб
нічого не забути, тому можливо так вийшло. Як думаєте, з моєї сторони це великі проблеми?
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Это учеба на рабочем месте? Без оформления?
Спочатку навчання, потім оформлення
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Якщо іспит здали, то інше несуттєво, не зациклюйтесь
Здала, дякую)
Ліньки гуглить• 12 декабря 2024
Тренер відчув владу над вами. І постійно вас повчає. То занадто неофіційно, то сильно сконцентровано.
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я теж це помітила))
Автор, моя думка, що продажник - це призвання, як актор. Ви самі краще знаєте про себе, ваше це чи ні. Розкажу ситуацію: я заплатила тисяч 200 одній супер-пупер лікарці, вона обіцяла омолодження на 15 років, моїй подрузі, що поправиться на 6 кг. ні я не омолодилася, ні подруга не поправилась (вона ще мабуть, заплатила тис 20 євро). Лікарка їй сказала - ну не поправишся ти, ти повинна себе такою полюбити. І в принципі це правильно, і результат є від її лікування, але ДАЛЕКО не такий, який вона обіцяла. Якби вона так солодко не свистіла, я б не повелася
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
Він з вас робить стресостійку.
Можливо, але мені просто важко перед керівництвом віднайти баланс, тому, що треба робити все по стандарту та показати володіння матеріалом))
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
Автор, это ваш дебют в продажах?
Ні, звичайно) раніше працювала 4 роки (мені 25).
Chaterbox• 12 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
И что с харизмой? Она есть?
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
И что с харизмой? Она есть?
Є) просто у новій сфері, ще і коли оцінюють троє людей, то можливо через хвилювання проявила її не в повній мірі. Намагалась діяти за стандартом + не забути інформацію + (там її дуже багато)
Chaterbox• 12 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Есть два типа лидерство- профессиональное и харизматическое. Профессиональное это когда вы пришли и решили проблему, харизматическое- вы пришли, станцевали, клиент доволен но проблема осталась. Если вам продавать технические решение, то первое просто необходимо. Второе хорошо если вам управлять командой технарей (и то не всегда). Так что забейте. Будете чувствовать себя увереннее- проявите свою харизму
Додекаэдр
• 12 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
Дякую) там потрібно продавати складний товар з технічного боку.