КараПузовна• 12 декабря 2024
Почечная недостаточность у кошечки
Всем привет, поддержите меня пожалуйста, хочу понять правильно ли я поступаю. Кошечке 17 лет, почечная недостаточность обнаружилась, плюс биохимия плохая. Предложили капать, но сказали не факт, что вообще это поможет, возможно на пару недель-месяц продлить состояние. Муж говорит не мучить ее уже этими капельницами, это мой эгоизм, что я хочу просто с ней побыть подольше, а так пришел ее час. Дали список для домашнего поддержания состояния. Я думаю может надо было соглашаться на капельницы, только не знаю как ее возить, она очень плохо переносит эти поездки, вчера возили на анализы, после поездки ей стало еще хуже, очень сильно стрессует. Еще и стоит это все около 10-15 тысяч. Сердце разрывается, виню себя во всем и что не доглядела и что отказалась капать…
Рву и мечу• 12 декабря 2024
моей в 7 лет нашли 4 стадию хпн, сказали все хана, сделали капельницы, уже полтора года живет, гоняет, кайфует. на стрессы советую не обращать внимания, лучше смотреть на динамику по анализам. если она есть, то лечить дальше.
Смурфик• 12 декабря 2024
Автор, кошечке 17 лет, это хороший срок для животного.
У нашей кошечки был рак с метастазами, тоже 17 лет. Ничего не ела неделю, воду не пила.
С тяжелым сердцем поехали усыплять…
Как ваша кошка себя чувствует в целом? Кушает?
С тяжелым сердцем поехали усыплять…
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Ну 7 років не 17… сказав лікар дуже слабенька і старенька…
Добре, що у вас краще стало котику, здоровʼя 🙏
Рву и мечу• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Вам хотя бы прописали лечебный корм и лекарства?
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Для того щоб дати пораду треба знати яка стадія хнн у неї. Що сказав лікар? Або покажіть показники біохімії. Креатинін, сечовина, фосфор
Моєму котові поставили 4 роки назад діагноз хнн. Живий, жвавий та енергійний наскільки це можливо в його поважному віці 17 років. За ці роки ми навчилися не доводити стан до крапельниц. А спочатку так, крапали звісно. Але треба знати показники
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
С тяжелым сердцем поехали усыплять…
Очень жаль вашу кошечку 🙏
Плохо очень ест, но вот хочу попробовать дома лечить, может ей хоть немного полегчает. Воду пьет, в туалет по маленькому ходит. По большому не ходила 2 дня потому что очень мало ела
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Конечно, вот сейчас еду в клинику все это забирать
Рву и мечу• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Очень жаль вашу кошечку 🙏
К сожалению при хпн пьет и писает это обычные симптомы, это не хороший признак( По факту капельницы нужны, чтобы вывести токсины, чтобы выравнять анализы на лучший уровень. Само по себе оно не пройдет...
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Цікаво які ліки прописали...ви знаєте що можете капати вдома самі? робити підшкірні інфузії. Це не замінить лікарняних інфузій, але допоможе боротися із зневодненням та відповідно покращить стан. Те що в туалет не ходила два дні це погано. Стул для хнн-щиків надважливо мати щоденно, бо інтоксикація дуже погано впливає на нирки. Ми даємо свому кожного дня дюфалак.
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Херсон це Україна• 12 декабря 2024
В случае с людьми с хпн- капельницы только повышают давление раньше времени, ну нет таких капельниц, которые выводят интоксикацию,чтобы Вы не залили,выводить это будут почки. Надо следить за фосфором, есть таблетки антифосыор человеческие, стоят как крыло самолёта, но можно поискать поштучно, может кто продаст, диета, следить за уровнем калия, я не знаю можно ли котам антикалий, но он больше в фруктах и овощах, а коты такое не едят. И следить за уровнем креатинина, может сорбенты врач выпишет.
Посмотрела анализ- фосфор надо снижать. Высокий.
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Прописали уколы в холку, дуфалак не прописывали. Все лекарства которые выписали я купила
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Я это понимаю, просто сказали, что состояние уже такое, что и капельницы не факт, что помогут, посоветовали отпустить. Конечно сказали если надумаем приезжать и капать
Рву и мечу• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Ну Вы же все равно лекарств накупили, значит не готовы отпускать. может попробуете капельницы, хотя бы пару дней?
Там-тарарам• 12 декабря 2024
Автор, я вас дуже добре розумію, моїй киці було 15, в неї була онкологія та ниркова недостатність внаслідок хімії і все це сталось прямо перед початком повномасштабного вторгнення, назавжди попрощалась ми з нею 12го березня 2022, я теж дуже хотіла хочаб трошки покращити якість її останніх днів, зробити неможливе аби допомогти, ми постійно бігали по лікарях, від цього її ставало тільки гірше, не буду вам все це детально розписувати аби не грузити цією історією, що я хочу вам сказати, я бачила і розуміла, що час прийшов, але так само через свій егоїзм і страх втрати намагалась хочаб на один день втримати її з собою в цьому світі, але бачучи, як її погано, що їй не стає легше, вона дійсно мучиться я переступила через свої почуття і відпустила своє сердечко, вона була зі мною більше половини мого життя, досі мені складно про це пригадувати і говорити, але який висновок: прислухайтесь тільки до себе, ви зрозумієте що час прийшов, буде боляче, тяжко, але ніхто не вічний, при такому діагнозі тваринкам дуже боляче:(
Тримайтесь 🫂
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Тримайтесь 🫂
Дякую зі підтримку ♥️дуже важко це все…
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Если будем капать нужно где-то еще и деньги найти, у нас нет сейчас такой суммы к сожалению. Я думаю до завтра, все равно сегодня они уже не капают, только с утра
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
фото
Ви впевнені що хронічна ниркова недостатність? Мене дуже бентежить сечовина. Вона має бути висока, а у вас 0,1 може це помилка? Креатинін відповідає 2/3 стадії хнн. Це той момент коли можна боротися і успішно. Фосфор високий , але не захмарний. Треба купити Пронефра. Одна бутилочка на місяць коштує 800 грн. Дається по вазі котика дуже легко. По інших показниках хочу звернути увагу якраз на печінку більше, бо великі АСТ та білірубін. Є чудовий препарат ветеринарний для печінки, гепатіале форте, нас кілька разів виводив з печінкового кризу. Я багато можу дати порад, а ще краще в фейсбуці є група «котикам с хпн», ми там вже багато років спілкуємося. Ви можете створити там пост з аналізами і вам порадять більше досвідчені ніж я люди. Але це точно не той стан коли пару місяців лишилося і в такому стані ще можна робити крапельниці та отримувати хороші результати. Якщо ви маєте бажання лікувати кішечку то вам завжди в групі порадять. І прокоментують призначення лікарів. Тому що стосовно нирок лікарі часто дають погані прогнози. Нам теж чотири роки тому сказали що місяць- два лишився. Але я не опустила руки, міняла лікарів, знайшла ту групу. І кітун живе і досі. На дієті та вже мінімальному лікуванні. Аналізи здаємо періодично і коригуємо препарати. Бажаю вам прийняти вірне рішення
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Печінка може бути не в порядку саме із-за інтоксикації спричиненої хнн. Але, печінка відновлюється. Це не смертельні показники точно. А які ліки прописав лікар?
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Але їй стало дуже погано вже ввечері зараз. Лікар сказав скоріше за все прийшов її час. Призначили серенія від нудоти, гепакс укол, капсули для печінки і ренал акт капсули. Ще сіофор від цукру, але я його не знайшла ще, завтра поїду за ним
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Дякую за поради, я просто не дуже вже розумію що відбувається. До походу вчора в лікарню вона була ще більш менш, але після лікарні їй стало гірше, а сьогодні так взагалі ось ввечері дуже погано. Не встає, не їсть, лежить і майже не реагує ні на що…
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Не повязуйте це з лікарнею. Їй стало погано бо все прогресує. Крапельниці би допомогли. Нам при подібних показниках допомагає навіть 3-5 крапельниць
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Сіофор вам не треба. Цукор у кішок піднімається під час стресу яким є навіть забір крові. Таке підвищення несуттєве. Ренал капсули дуже слабі, їй потрібна Пронефра при такому фосфорі. І звісно від препарати для печінки в крапельниці працювали б краще. Лікар також… не дуже. Жалко кішечку, крапельницями можна було б зняти криз
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я вже якщо чесно не дуже розумію що робити, бо лікар була налаштована що типу вона вже старенька, не мучте її. Бо 17 років як ніяк для перса це багато. Але якщо хочете ми можемо прокапати. Ще питала у одного лікаря ось ввечері, вона сказала робіть це все може стане краще, але я бачу, що мабуть вже не стане
Трахтибидох• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Добре. Робіть як хочете. Ви чому вирішуєте багато чи мало віку для вашої кішечки? Де сказано в якому віці їм помирати? Нашому ще в дитинстві казали приспати, бо дуже хворів. А потім вирівнявся. Чотири роки тому поставили ниркову недостатність. Ми навчилися з нею жити. Рік тому йому видалили онкологічну пухлину на шкірі, слава Богу вона вглиб не пішла і втручання було мінімальне. І хочу вам сказати він насолоджується життям. Грається, спить, бігає, дуже любить людей, зустрічає/проводжає. Живе звичайне котяче життя. А ви не хочете полегшити стан колі їй реально погано. Ви вже змирилися і здалися ще на початку хвороби. Ну значить так буває що люди не хочуть боротися. Вам ті пігулки не допоможуть. Хочете зняти криз- йдіть на крапельниці. Якщо не хочете, то відпускайте
заварний look• 12 декабря 2024
Это совсем не такие анализы, чтоб усыплять животное. У нашего мочивина100 была, креатинин 404. 5 капельниц, лечебный корм и ипакетине и через месяц мочевина была 20, креатинин 200. Это у него был 6 год ХПН. Так что рано Вам сдаваться! Кошечку надо докармливать со шприца без иголки до нормы. Голодать и недоедать им очень вредно. Капать можно дома с помощью инфузионной помпы, капать очень медленно. Можно делать под холку уколы, чтоб не было обезвоживания. У другого перед смертью креатинин 2600 был, мочевина около 70. У Вашей совсем не те цифры. В фейсбуке есть группа котикам с ХПН, зарегистрируйтесь, пообщайтесь,там люди в теме и много полезного.
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я вже поговорила з чоловіком щоб взяти кредит на лікування, тому завтра зранку будемо вирішувати. Він звичайно проти цього, тому що і так жити немає за що. Але я готова боротись за неї. Всеодно сьогодні ввечері нас відправили вже додому, крапають вони тільки зранку
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ длязаварний look
Так усыплять ее никто не собирается! Просто нам сказали что уже она плохая, вчера потеряла сознание, смысла не много в капельницах, на которые еще надо взять кредит. Но я думаю уже завтра ее таки повезти, если банк одобрит с утра деньги
КараПузовна
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрахтибидох
І да, ви так кажете, як наче я якийсь тиран. Я її вже багато разів її рятувала з того світу, це довга історія, бо маленька вона дуже хворіла, ми таку взяли і також казали приспати. А потім вона прожила 17 щасливих років…
Смурфик• 12 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Очень жаль вашу кошечку 🙏
Автор, если кошечка еще кушает, можно побороться.
Если перестанет кушать, то счет пойдет на дни. И тогда лучше будет усыпить, потому что кот будет мучиться от голода.
17 лет - хороший возраст для котика…