ШанельКуКу• 12 декабря 2024
Ваші улюблені парфуми?
Розпочну з себе: Gritti "Tutu", "Bacara Rouge", YSL "Black Opium", Prada "Paradoxe". А що Вам подобається?
Всюди влазю• 12 декабря 2024
Килиан лав Донт битшай
Лайком трезветь ла нуит
Бурберри хер лимитед эдишн
Лайком трезветь ла нуит
Бурберри хер лимитед эдишн
Дую на вітер• 12 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Килиан лав Донт битшай
Лайком трезветь ла нуит
Бурберри хер лимитед эдишн
Лайком трезветь ла нуит
Бурберри хер лимитед эдишн
вы мастер писать названия
Злюка-закусюка• 12 декабря 2024
Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur
Tom Ford White Suede
Оновлена версія• 12 декабря 2024
Я вчора , нарешті нюхнула Імператрицю. Шо в ній такого класного? Мені вона кавуном пахне
Покращена• 12 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Герлен подобаються майже всі з аква алегорія.
В мене вони на літо)
Море_море_я_скучаю• 12 декабря 2024
Сейчас нет любимых , всеми пользуюсь это и Киллиан яблоко, Ганимед , талисман , наркотик, гедонист
Такого как 30 лет назад я балдела от эклата или Нина Риччи яблочко или 20 лет назад от герлен мандарин , том Форд черная орхидея , ваниль от ив Роше - таких ароматов в любимчиках у меня сейчас нет ( эти я носила годами деню день , заканчивались и снова флакон покупала )
Ластовиння• 12 декабря 2024
Ответ дляПокращена
В мене вони на літо)
В мене на всі пори року, від сильніших голова болить. А ці на собі поактично не відчуваю, значить підходить.
бЭйбА• 12 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
На мне они не держатся
Дую на вітер• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Люксові. А от нішеві не переношу.
прям всю нишу не переносите?
Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Зараз такі улюблені
Эх ,хоть бы разок ощутить эти ароматы ,такие шикарные флаконы на вид
Ластовиння• 12 декабря 2024
Ответ длябЭйбА
На мне они не держатся
Мені норм. Наношу без фанатизму, по разу на шию і на зап‘ястя рук і навіть увечері, коли миюся гарячою водою, то відчуваю запах.
Та легко!• 12 декабря 2024
бонд #9 лексингтон авеню, зелені гучі флора, коммодіті вельвет і зараз ще жадор на водній основі.
Мусик Пусик• 12 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Ви зараз носите мандарин і базилік? Я не можу до нього сезон підібрати
Лялька в колисці• 12 декабря 2024
Ответ дляОновлена версія
Мені бражкою віддає, якісь перекислі, брожені ягоди, не зрозуміла цю Імператрицю
Фрикаделька• 12 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Габриель Шанель, Гардения Ван Клиф, Картье Карат и серия ’реки’ все
Картье зеленые есть у вас? как стойкость? аромат обожаю, но стойкости вообще нет(
Луноходик_Ик• 12 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
прям всю нишу не переносите?
Так. Але буває що аромат спочатку подобається, а потім як розкриється, то також не подобається і в мене з´являються фізичні симптоми: нудить, голова крутиться, а на місці нанесення алергія, все червоне, свербить.
Ластовиння• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Зайдіть в брокард та й надухайтесь, цю мрію легко здійснити ;)
Море_море_я_скучаю• 12 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В Ароматику зайдите
Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Брокард был у нас в амсторе . ((