Чудовий каламбур• 13 декабря 2024
Тянет мышцы живота при беременности
20 недель
Тянет мышцы живота, когда переворачиваюсь с боку на бок/спину. Когда нагибаюсь что-то поднять, то будто живот прижимаю - неприятное ощущение, немного болезненное.
Животик еще не большой, прикрепление по передней стенке. Все скрининги, узи, анализы - в норме. Но эти потягивания меня смущают. Или это нормально и можно успокоиться мне?
Эскиз бесконечности• 13 декабря 2024
вам надо не только успокоится, но и начать привыкать к мысли, что к 40-ка неделям у вас будет болеть вообще все. ну кроме ушей, пожалуй. так что у вас еще мягкий разогрев
Чудовий каламбур
• 13 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Благодарю Вас, милейшая) мне стало легче😁
Катруся 777• 13 декабря 2024
Я думаю це звичайний тонус. При зміні положення тіла матка реагує. Головне щоб проходило коли лягаєте відпочивати
Чудовий каламбур
• 13 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Воно і тягне тільки в момент руху, як перевернусь так і перестає одразу
Катруся 777• 13 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну то заспокойтеся, все нормально. Я як чхала живіт відразу дубовий ставав))
Чудовий каламбур
• 13 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Дякую вам дуже🙏🏻 вагітність перша, хвилююча подія
Катруся 777• 13 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Нехай все пройде благополучно і бажаю народити здорового малюка! )) Вам вірно написали, може бути багато на Ваш погляд неприємних сюрпризів, які як правило для вагітності - стандартна ситуація, тому не варто відразу панікувати. Від нервів теж тонус)) я з ним дві вагітності відходила, все добре! Якщо не проходить можуть покласти в стаціонар, покапати магнезію. Я практично жила в лікарні бо він не проходив)) але багато хто каже що ніякий тонус лікувати не потрібно. Тут вже дивіться, як лікар скаже. Я жила по принципу - краще перебдіти ніж недобдіти))
БершкомангоЗар• 13 декабря 2024
У меня всю беременность тянул, болел, каменел, при нажатии болел как синяк, ночью вообще очень болели мышцы где яичники, прям вроде рвались. Живот небольшой
Сейчас 40 недель, утром когда отдохнувшая, норм, а под вечер просто больно даже ходить
Айпишница• 13 декабря 2024
О, у меня такое. Вроде это связки тянутся, живот растет. У меня боль стала чаще проявляться именно когда переворачиваюсь на левый бок. А еще малышка последние дни лупит и попадает в какойто нерв, искры летят из глаз. Тут только терпеть, пить магний, хотя мне что магний, что ношпа до одного места.
DariaBonda• 13 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
в мене було точно таке, і кріплення теж попередній стінці) дуже відчувала моменти, коли мʼязи починали розтягуватися і боліти, особливо коли переверталася з боку на бік через спину 😁 і в ночі прокидалася від цього, бо дуже боляче було) зменшилися ті відчуття тоді, коли животик вже виріс
а ще, кожного місяця декілька днів, починаючи десь от з 20 тижня, у мене було відчуття що у мене розпирає живіт і я зараз лусну просто 😅 ніби малюк підріс, а живіт ще ні))) легкої вам вагітності ❤️
Чудовий каламбур
• 13 декабря 2024
Ответ дляDariaBonda
Дуже дякую вам🥹