ЛеньГуглить_правда• 13 декабря 2024

Все, шо треба знати про ціни на взуття у 2024/2025

Просто Інтертоп
Просто Ecco
Просто ціни на взуття 2024/2025
Відірву та викину• 13 декабря 2024
шафа мое все)
Невгамовна сила• 13 декабря 2024
Я купую собі укр виробництва.
2500..3500 за пару
Колодка мені підходить, носяться без проблем по кілька сезонів
Тут надолго• 13 декабря 2024
Знайшли, де дивитися ціни...
Клевотница• 13 декабря 2024
Сходіть в секонд . Там того взуття …
Я завжди в стоці беру, або гарний секонд. Зараз шкіряні боти ношу.
автор ЛеньГуглить_правда • 13 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Я купую собі укр виробництва.
2500..3500 за пару
Які фірми подобаються?
Ответ дляТут надолго
Знайшли, де дивитися ціни...
А де ви купуєте взуття?
Маурита• 13 декабря 2024
Они всегда стоили 250 долл. Просто когда-то давно это было 8 тыс грн
Аноним с кешбеком• 13 декабря 2024
Интертоп для лохов
AnnaOst• 13 декабря 2024
Ті самі 200+ євро, що і до війни
пьЯНА• 13 декабря 2024
Ессо, впевнена, непогане взуття, але цінники для лохів.
Тут надолго• 13 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А де ви купуєте взуття?
Знайшли, де дивитися ціни...
Особливо Інтертоп, в якого все на пару тисяч дорожче. На Ансвері в рази дешевше без акції навіть одне і те саме. А з акцією, то взагалі.
Відірву та викину• 13 декабря 2024
Ответ дляпьЯНА
экко уже не торт, если надо обувь на годы(
СкрипяСердцем• 13 декабря 2024
Ну так купите обувь дешевле. Модели с технологических материалов всегда дорого стоили. Можно еще сделать скрин с сайта Шанель и показать народу. У нас в стране все плохо, но данная обувь всегда такой была.
Барвіночка• 13 декабря 2024
Зі знижкою-200 Дол. Звичайна ціна на Екко.
Бабуся Бетман• 13 декабря 2024
А що не так? Раніше такі коштували 6000, при курсі 25. Зараз курс 41, ціна така сама, якщо брати в доларах
Завжди недо...• 13 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А де ви купуєте взуття?
німецькі марки - reiker, baden, tamaris та ін. Некст от мені сподобалися. Так, шкір зам, 1-2 сезона поносив і викинув не жалкуючи.
Ессо коштує своіх грошей - швидше набриднуть, ніж зносяться. Чоловік носив одні років 6, тоді віддав батькові той ще носив 4 роки ’в гараж’. Ніколи екко не було дешевим.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2024
Інтертоп справді оверпрайс, навіть подивитись туди не заходжу, немає сенсу
Куколка-мяуколка• 13 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Я купую собі укр виробництва.
2500..3500 за пару
але ж вони ще рік тому коштували 1000-1700, вас це не смущає?
Я Головна• 13 декабря 2024
А що Інтертоп це єдиний магаз взуття?
Купувала на Даринку останні роки взуття, шкіряне, турецьке за 4 тис грн.
Перед цим в 20 році купувала теж турецькі ботинки на платформі, шнурках за 2000 , носила 4 зими.
Ліньки гуглить• 13 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Які фірми подобаються?
Подивіться Monroe Star, в мене багато їх взуття, я задоволена.
Ще є виробник Irbis, теж відносно недорогі
Та не реву я• 13 декабря 2024
В прошлом году в это время они были по такой же точно цене. В начале февраля - 6-5-4 тысячи.
ДелиВерка• 13 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
И зря. На скидках там отличные цены.
Но сейчас сезон, а экко во всем мире стоит одинаково+/- 250$ пара зимней обуви без скидки.
Пупуговка• 13 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Знайшли, де дивитися ціни...
А де їх дивитись?
Це звичайний магазин.
Я пам’ятаю ще часи, коли заходила туди і спокійно купувала дитині ті ж ессо на зиму. Без проблем. Навіть вартість памʼятаю - 500 грн.
І наче ті ж +/- доходи, але в Інтертоп тепер тільки як в музей можна зайти. Подивитись і здивуватись.
Білка в колесі• 13 декабря 2024
Якби ви виставили скріншот цін на дитяче взуття, я би ще зрозуміла. Але вибачте, якщо для вас ціни кусаються - чому ви купуєте саме зараз? чому не чекаєте розпродажів і не берете по знижкам на наступний рік? У вас же нога не буде рости... Дуже дивний підхід
Молчунья• 13 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Не так те, що зарплата не підтягнулась за долларом, а лишилась на рівні, коли курс був 25.
Як міряти?• 13 декабря 2024
Вибачте, але ця фірма для пенсіонерів 85+, або людей, яким байдуже на свій зовнішній вигляд, не босі, то й добре. Цікаво, хто при здоровому глузді купить це страхіття, воно й даром нікому не треба.
Як міряти?• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Интертоп для лохов
Там є хороші ціни і взуття.
Як міряти?• 13 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Мій чоловік завжди відмовлявся, навіть міряти їх.
Аноним с кешбеком• 13 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Там є хороші ціни і взуття.
Гарних цін там ніколи не було.Єдиний раз,я вже вирішила там купити,бо ціна з доставкою з Амазон була така сама,навіть трохи дорожча.Налаштувалась,а в понеділок на іспанському Амазоні ще знизили.Не судьба,замовила на Амазон.
А без знижок в Інтертопі ціни взагалі караул.За кордоном 100$,в Інтертопі те ж саме 150 мінімум.
Як міряти?• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я про знижки, дітям там постійно брала кроси скечерси за 600-800 грн, останні роки - це вже 1500-2000 тис. Зараз беру в стоках їм взуття, на секонді знаходжу.