Виниловая пластинка• 13 декабря 2024

Подушка Mirson. Хтось купував? Хотілось би почитати реальні відгуки.

Госпожа_тамагочи• 13 декабря 2024
Я купувала. Збились, викинула. Але я не пам´ятаю які саме були
Залізна тьотя• 13 декабря 2024
Використовую як додаткову ’під бочок’, норм. Як основну б не взяла.
Инеш• 13 декабря 2024
Самі звичайні подушки, якщо дуже дешево і по акції то норм, бо десь через півроку вже хочеться замінити
Бюст Березуцкого• 13 декабря 2024
Звичайна. За півроку зіб´ється як і інші
Протру пилюку• 13 декабря 2024
Я купувала дитині, щоб не дуже високу. Збилася менше ніж через рік
Этожзвяздаяегообожаю• 15 декабря 2024
Виявилися поганими, позбивалися