Ленивица-красавица• 14 декабря 2024
Як одягтися під лижний костюм, щоб не замерзнути? Мороз -15 і більше. Вже дурію
Якщо капронки 120 ден, потім термобілизна, така як на флісі в мене є штани і кофта
Під кофту майка або футболка
На це термо можна худі
На ноги термоноски
І є уггі
Там сніг і сухо
Ну і лижний костюм
Він тоненький
Окремо є ще пуховик
Може щось треба змінити, докупити?
Під кофту майка або футболка
На це термо можна худі
На ноги термоноски
І є уггі
Там сніг і сухо
Ну і лижний костюм
Він тоненький
Окремо є ще пуховик
Може щось треба змінити, докупити?
Ганцю в кєдах• 14 декабря 2024
Вдягнути термобілизну, викинути капронки, не піддівати під тоермо ніякі футболки.
Яжемать Мне можно• 14 декабря 2024
У вас прогулянка в лужному костюмі чи ви на лижах будете? Якщо друге, то пуховик зайвий. Лижна куртка має бути теплою, але не товстою, зі спеціальними манжетами. Взуття будь-яке зимове дійти до місця, де будете вдягати лижні боти.
Колготи зайві, якщо термолосини хороші.
Перчатки обов´язково. Шапка.
Я думала, що мені буде холодно, але насправді, коли рухаєшся, взагалі не холодно.
Колготи зайві, якщо термолосини хороші.
Перчатки обов´язково. Шапка.
Тепличная• 14 декабря 2024
Все зависит катаете ли вы или нет
У меня только термо белье и костюм - и я мокрая от того что потею
А если просто выйти погулять- это в два раза больше утепляться нужно
Видна міленіалка• 14 декабря 2024
У вас коми і крапки платні? Читати неможливо цей потік інформації без розділових знаків.
Все возможно• 14 декабря 2024
Це лишнє . Якщо ж можливість то візьміть з собою , але не одягайте колготи !!!!
Ду да ду да ду• 14 декабря 2024
Всегда еду в пуховике. А лыжный костюм только для его прямого назначения везу. Плюс, хорошее термобелье.
Свисток ля-минор• 14 декабря 2024
Ответ дляПослушная
А чего так всем колготы мешают?
Бо термобілизна - то натільна білизна, повинна контактувати безпосередньо зі шкірою, так вона надлишки вологи (випару) всотує й створює теплоізоляцію. Колготи чи якісь інші ’прокладки’ між нею та тілом непотрібні.
Голубка миру• 14 декабря 2024
Ответ дляТепличная
Все зависит катаете ли вы или нет
А расскажите, плз, как вы решаете вопрос: вниз съехали - вспотели (хотя мембраны в костюме, но все же), а наверх долго на подъемнике на морозе и ледяном ветру вспотевшая и в тонком мембранном костюме 15-25 минут без движения?
Хата на мати• 14 декабря 2024
1. Термобелье
2. Термогольфы
3. Флиска
4. Балаклава
5. Лыжный костюм
6. Перчатки
7. Очки лыжные
Каталась при -18) Все шикарно, заходила мокрая! в отель, потому что жарко было)
2. Термогольфы
3. Флиска
4. Балаклава
5. Лыжный костюм
6. Перчатки
7. Очки лыжные
Ищу-брожу• 14 декабря 2024
Ви уточніть чи будете на лижах кататись чи просто в лижному костюмі гуляти і милуватись краєвидами?
Ленивица-красавица
• 14 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Капронки лишние, вы же на лыжах кататься будете. Или нет?
Ні, ходити гуляти
Ленивица-красавица
• 14 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
А куди ви так ходите?
Точно не на лижах катаєтесь
Ні, це гуляти
Якби лижі- то там все ясно
Ленивица-красавица
• 14 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
В тому й справа, що гуляти
Тепличная• 14 декабря 2024
Ответ дляГолубка миру
Пью эгермейстер когда мерзну