Я-ваш шанс• 14 декабря 2024
Помогите с выбором пылесоса.
Добрый день, помогите советом, пожалуйста. Живём на съёмной квартире, без ковров. Есть животное и ребёнок. Подметаю полы раз в день, и все равно очень много мусора, пыли, шерсти. Просматриваю пылесос ручной электрический, без функции мытья полов. Бюджет до 5-6 тысяч. Может чуть больше. Т.е. не нужен какой-то очень дорогой и с кучей функций. Нужна ежедневная уборка от шерсти и пыли.
Посоветуйте модель?
Альфасамка• 14 декабря 2024
вам треба промисловий пилосос керхер, він і пиш і шерстть і воду може всасувати і йому ні... не буде
ОбережнаЯ• 14 декабря 2024
Вот на розетке керхер по акции как раз. У меня был такой когда то, не скажу, что супер, но норм. Я просто пылесосный маньяк, подбирала свою коллекцию годами))
Нашли в капусте• 14 декабря 2024
У мене electrolux clean 500, брала якраз для прибирання шерсті / волосся. Дешево, зручно.
Нашли в капусте• 14 декабря 2024
Ответ дляok1904
В мене звичайний Ровента. Він компактний, тому зручно для зйомнлї, вдома ним не користувалася. Типу такого
У мене теж є чудова ровента. Стоїть в шафі, бо гребти нею двічі в день - ну його в пень. Автор, не беріть такого гроба. Беріть щось компактне і бездротове. Воно того варте.
Для драки• 14 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Зельмер потужні і надійні
спорный вопрос о зельмер, он большой, громоздкий. Хотя свои функции он честно выполнял 9 лет, теперь стоит. Недавно купила роменту вертикальную - вещь, я час назад убрала квартиру за 40 минут (114 кв.) ну и с нашими отключениями света не трачу время, а убираю, так как он аккумуляторный, каждая запчасть крепкая, не пластиковая.
Я-ваш шанс
• 14 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
а нафіг ручний в такому хлівві.
А что два вас показатель ’хлева’: ребёнок, животное ?
Ответ дляНашли в капусте
В мене маленька, поки жила в своїй квартирі вона мені була не зручна, а от на цій, де зараз зручно. Куплена давно.
А за бездротове теж є сумніви, що довго служитиме через акамулятор
ЭтаваНиМожетБыть• 14 декабря 2024
Автор, тільки ручний вертикальний акумуляторний. Він у вас буде завжли на заряді і готовий до використання. Це така краса. Де треба точково вжик і нема сміття.
Коврик при вході 2 рази в день вжик. Під столом після їжі вжик.
Нк і всю хату вжик. В машині сидіння вжик
В мене дорогий філіпс. Але пошукайте щось бюджетне Джимі наче багато брали.
Не економте дуже. Ви хрч і на зйомній, але цей пилосос з вами всюду буде далі.
Маруська Му• 14 декабря 2024
Дома было идеальное комбо - робот и аккумуляторный вертикальный. У нас очень мохнатая кошка, робот очень помогает.
Сейчас на съёме, купили только робот. Мне так удобнее, чем каждый день самой с ручным бегать по дому. Я ленивая) Но в целом, только вертикальный аккумуляторный тоже было бы норм. У меня был недорогой китаец, была им довольна.
Нашли в капусте• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Смотрю вот такие варианты бюджетные:
Другий
Я-ваш шанс
• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Дякую ! В тому й річ, що дома було все, повний комплект якісної техніки. Але прийшлося все залишити, виїхали буквально в одязі та з пакетиком документів. Тому і хочу новий та якісний, і в принципі, можу купити. Але поки така невизначеність - що далі, не хочу сильно обростати речами. А пил вже чесно, у печінках.
Я-ваш шанс
• 14 декабря 2024
Ответ дляНашли в капусте
Другий
Дякую за пораду !!!
На сайтах магазинів є моделі, прийнятні мені за ціною та якістю, але на сайтах чомусь по ним немає відгуків.
Чучело-Мяучело• 14 декабря 2024
Ответ дляДля драки
Акумуляторна фігня не дасть тої потужності що 220в
А для збору шерсті треба потужне
Чучело-Мяучело• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Смотрю вот такие варианты бюджетные:
А ви в курсі що АКБ на 4-5Аг коштує від 2500грн....я собі можу уявити тільки що там за АКБ стоять...або він нетяне ніфіга
Платье Длинное бальное• 14 декабря 2024
У мене для таких цілнй хайсенс з фокстроту, зараз на гарніц акції. Як еоектровіник чудовий. Бо легенький, у подруги ровента, ним можна прибрати краще, але мені він важкуватий.
Нашли в капусте• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я вас розумію на 100%... Та сама історія.
Вдома був акумуляторний miele. Але більше радувалась тут електролюксу дешевшому, бо нарешті він повернув нам хоч якийсь рівень комфорту... А мій miele судячи з усього поїхав в парашу, бо квартиру пограбували під чисту...
Святатабожа• 14 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А для збору шерсті треба потужне
А вы пользовались аккумуляторной фигнёй и если да, какая фирма, модель? Или это размышления теоретика? И да, даже у одного производителя есть бюджетные слабомощные и более дорогие, мощные модели.
Чучело-Мяучело• 14 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Я з фізикою дружу, не може мотор на 1-2 ампери зробити туж роботу що на 5-8 ампер потужності
Святатабожа• 14 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Все понятно, теоретик
ОбережнаЯ• 14 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Це його звичайна ціна. Я такий, але в комплекті з паркетною щіткою, взяла на оф. сайті.
Спорить не буду. Я его покупала кажись за 3 с чем-то сто лет назад.