Hannah dear• 30 ноября 2024

Прибирання - як робити ефективно?

Квартира 140 м, ремонт 2015, він якісний, але не мій, з таким купили. Для моєї власної гармонії має бути хоча б чисто. Ремонт робитимемо поступово.
2 дитини 13 і 8, засранці.
Клінінг на наші обсяги 10 тис на місяць, можемо, але не хочу. Пробували, виходить цикл срач-срач - 2 дні чисто, зе 2 більш менш і знову срач-срач.
Хочу прибирати сама щоб було "візуально чисто" - ідеально чисто - візуально чисто. Тобто ми всі щось прибираємо кожного дня але потроху, живемо в чистоті, іра на місяць - генеральне прибирання з клінінгом. І заодно строїти дітей на підтримку чистоти і порядку.
Питання - які у вас засоби для туалетів, кухні, санвузлів, плитки на кухні? Як побудоване прибирання, що це працювало? Дякую.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября 2024
бедняжечка. хрущевку убирать проще
Срочнокпсихологу• 30 ноября 2024
1)Убрать лишнее: продать, раздать, выбросить
2)Иметь достаточно мебели для хранения всего хлама с запасом, вместе с срачом
3)Каждый день подметать и освобождать поверхности
4)Загрязнения убирать сразу
звездная галактика• 30 ноября 2024
в чем срач то выражается? если в раскиданных вещах - их просто сразу убирать. дети могут пылесосить. в чем проблема то, не понимаю. дети же не по 3-4 года, что везде игрушки разбросаны
Форточка• 30 ноября 2024
Речі прибираються одразу, в місцях загального користування кожен прибирає за собою.
В дитячу просто закриваю двері і нехай там робиться що завгодно.
Трахтибидох• 30 ноября 2024
Я так понимаю, главная проблема санузел? У вас мальчики, автор? Не умеют пользоваться «приборами» своими?
Перша на селі• 30 ноября 2024
Почніть з організації простору
Бабульція• 30 ноября 2024
Чтоб постоянно чисто, но не убиваться, так и работает - ничего не запускать, регулярно слегка прибирать и время от времени генеральная уборка силами помощницы по хозяйству.

Минимум отурытых поверхностей, где может валяться барахло. Отсутствие лишних вещей. Удобные места хранения, чтобы проще было положить на место, чем бросить, где попало.

Детям - привычка собрать игрушки после игры (тоже должно быть организовано, чтоб было просто и удобно).

Для ванной люблю средства ’превентивные’. Душ приняла, стекла/краны побрызгала (у меня сейчас glutoclean) , налёт не образуется. В итоге именно прям мыть надо не часто, и отмывать героически не надо.

Вообще основной принцип - мыть по чистому, пока это почти формальное действие на полминуты, а не подвиг на 40 минут.
Купи слона• 30 ноября 2024
Автор, в нас 150 кв дім, 2 поверхи, срач постійний, чисто, щоб скрізь не буває, якась одна зона чиста пару днів, поиім їй капець, кімната доньки і її ванна, то взагалі окрема тема, я туди не ходжу, в мене зразу депресія. От весь цей тиждень знімала штори і прала, сьогодні всі вікна перемила з середини, штори повішу, візуально срач, але я знаю, що пилюки менше, дихати легше. Потім в якийсь день люстри і всі поверзні, що в горі протру. Хімія стандартна, із засобів - драбинка, робот пилосос (халтурщик, але краще ніж нічого), дайсон. Головний лайфхак - щось робити. А я терпіти цього не можу. Мені б вистачило квартири, чи дому 65-70 кв з головою.
Купи слона• 30 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Ооо, я не одна така
Дайте подуться• 30 ноября 2024
Прибрати засранців і буде чисто.
Христя в тiстi• 30 ноября 2024
Кухня, уборка посуды сразу при готовке или поели и в пмм. Протерла столы.
Санузел стекло стягиваем каждый раз скребком. Кому сильно лень, купается передо мной, я стяну за двоих.
Унитаз и раковина моется за 55 минут.
Двери в детскую закрыты!
Полы робот или я проф.пылесосом за 5 минут пройду 80квадрат. Мою швабра веледа с отжимом, тоже 5-10 минут
Teonaa• 30 ноября 2024
Завести тим речам , які вєчно валяються, гарну коробку. Не позорну. І туди їх. Які так і не знайдуть місця, викинути все.
Організувати в кожній шухляді гарне зберігання. Там і шукати місця для всього що валяється. Все ненужне нафіг.
Засранців експлуатувати по чорному!) якщо не здатні одяг розкласти просто, кажете лодня помить взуття перед складанням. І чкщо взутия десь валяється, будуть завжди мити. Як не хочуть - на місце. Шапки куртки теж по місцях.
Канцелярія так само - їм поставити контейнери: сюди - зошити, сюди - мелочь, сюди срань різну - журнали, наклейки, джойстіки, сережки-бусіки. Для всього їм завести судочки-коробки», і воно все в шухлядах-полках (закрите) стоіть і не валяється.
На столешні в квхні не має бути нічого. Купити все що не хватає щоб засунуть все в шухляди і полки кухні. Лише чайник, і що там ще у вас типу електрогрилю ітд. Ножі тоже в полці, а не на столі натикані як іжак в підставку. Все внутрі.
Килими викинуть. Робот пилосос щодня.
Окремий шкафіщє для хімііі, губок, тряпок, пшикалок, запасу паст і мила, туалетки. Великий окремий закритий шкаф. Все має бути закрите.
Шафи-купе - пусті. Сезонні речі, полупустий шкаф. Літнє - в ліжко/кладовку/скриню ітд. Повний шкаф не має бути, забитий і засмічений.
На відкритих поверхнях тільки рослини, пульт.
Посуд - як тільки помився - достать з посудомийки. Нерозвбрана посудомийка - це смертний вирок. Бо буде все стоять по всім столам, грязне. І кожний поки не спряче в посудомийку за собою, з-за столу не вийде. Дисципліна має бути залізобетонна.
Teonaa• 30 ноября 2024
Суть у тому, щоб запрятать «срач» з очей, причому організовано, структуровано.
автор Hannah dear • 30 ноября 2024
Ответ для звездная галактика
Лєго рівним слоєм на підлозі, а старшої підлітки все, йолки, на підлозі(
автор Hannah dear • 30 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Хлопець один, і я його змусила сідати, бо боялась ще цього запаху. . Але ванну помити після мила і піінки, волосся прибрати (дівчинка), унітаз протерти всередині - от тут трабли і трапляються:( Дзеркала я вже не кажу.
автор Hannah dear • 30 ноября 2024
Ответ дляФорточка
Оце кожен сам за собою - і є питання. Я виходжу остання на роботу, лишаю чисту кухню. , в 8 вечора додому, діти прийшли вже і старша пішла на секцію, малий вдома. Я приходжу - кухня в крихтах, на підлозі розлито, діти бадьоро звалюють одне на одне.
Балаболка• 30 ноября 2024
На олх знайдіть прибиральницю . 200 грн / годину .
Нехай 2 рази на тиждень по 3 години .
Це 4800 грн на місяць і у вас завжди буде чисто !!! У мене правда 110 квартира , але супер справляється . Інколи і вікна миє і постільну білизну всім міняє , пралку складає , потім сушку .
Не заганяйте себе . Або вчіть всіх членів родини прибирати , якщо фінансово не виходить . Це зближує і для дітей супер навик !
Христя в тiстi• 30 ноября 2024
Ответ дляHannah dear
Значит оба тряпки в зубы и убирать, мать не раб в семье
автор Hannah dear • 30 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Килими викинуть. Робот пилосос щодня.
Дякую. Піду мабуть впроваджувати оце. На кухні хотіла дитина інстаграмно - там красивий чайник, вибір чаїв, тостер, баночки з медом. І тепер там такий срач, що мій ОКР мене добиває просто. Треба це все прибрати мабть. Про ножі цікаво.
Ishoy• 30 ноября 2024
Абсолютно не вижу проблемы. У меня дом в 2 этажа около 200 м2. Каждый день пылесошу Дайсоном и вытираю пыль. Кухню убираю сразу как приготовлю. Ванну мою раз в неделю/две. Зеркало сразу вытираю специальной тряпкой после того, как все умоются/почистят зубы. Это секундное дело. Дом всегда выглядит чисто
Teonaa• 30 ноября 2024
Ответ дляHannah dear
Для цих красот - тільки малюсінька поличка на ліпучках. І то багато не навісиш. На столешні бодай щось починає стояти - це вирок.
автор Hannah dear • 30 ноября 2024
Ответ дляIshoy
А перед Дайсоном скласти Лєго, фломастери, переміряний зранку одяг. Коли я готую - я прибираю зразу, але коли готують вони, а тут приходиш з роботи - томатний соус від болон´єзе на стіні, протилежній від плити:( І готувати не заборониш. Чи це тільки мої такі свині.
Ishoy• 30 ноября 2024
Ответ дляHannah dear
Ну подождите, у Вас ведь уже не груднички. Мои дети убирают за собой сами. Все научены, что перед уходом в школу кровати должны быть заправлены, вещи развешены и игрушки/фломастеры сложены. Я только вытираю пыль и пылесошу в их комнатах. Когда-то мои дети тоже ничего не делали. Потом пару раз вернулись домой, а их вещи и игрушки лежат в мусорных пакетах. Сказала что если еще раз оставят такой беспорядок, то сразу все выношу на мусорку. Все, больше я беспорядка в комнате не видела.