Всех анонимов аноним• 15 декабря 2024
Вкоренити магнолію
Півтора року тому чоловік посадив во дворі нашого будинку дерево магнолію, а нещодавно якась падлюка зламала :( Не знаю,кому вона заважала і хто в мороз ходить у полісаднику.
Чи можна зараз зі зломаного дерева відрізати гілочки та вкоренити?
Зараз ж зима... :(
Та прям багіня• 15 декабря 2024
Спробувати можна. Беріть їх в хату і ставте у воду.
Саме дерево що лишилось замажте спец речовиною. Воно весною пустить пагони
Всех анонимов аноним
• 18 декабря 2024
А довгу гілку є шанс вкоренити?
Чоловік увесь зламаний стовбур (1,2 м) поставив у воду. Я потім додала вкорінювач.