Хитрушка-чекушка• 15 декабря 2024

Щось дивне з гірляндою

Купила гірлянди-бахрому на вікно. І по акції два павербанка сяомі, тут порадили їх. Гірлянда включається від павербанка, працює півхвилини - автоматично перебирає кожен режим, і потім виключається. Від мого старого павербанка басеус спершу працювала довго, потім так само стала. Від мережі працює добре, без збоїв.
Від цих паверів норм працює лед-стрічка в коридорі, заряджаються телефони.
Що робити і як це полагодити? Гірлянди недешеві(((
Не против• 15 декабря 2024
Я купила новый павербанк Guardian 22.5W 20000mA, так вот у меня вообще от него не работают гирлянды и лампы, ели совсем чуть светят((( Обидно. Хотя телефон заряжает и роутер тянет хорошо.
Хи хи, ну ну• 15 декабря 2024
Китайці херні не зроблять...
автор Хитрушка-чекушка • 15 декабря 2024
Ответ дляНе против
От шкода.
Я повелася на гарні відгуки на розетці((((
Не против• 15 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
От шкода.
Вот и я так же(
Топтунша• 15 декабря 2024
В гирлянд немає кнопки виключення, тому тут питання до павера, рядові павери видають максимум 2А...шо мало для великої гирлянди...відповідно мабуть павер йде в захист через перегрів
Ответ дляТоптунша
Є така кнопка.
Написано що треба юсб 3.6w
Топтунша• 15 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Є така кнопка.
Написано що треба юсб 3.6w
5/3,6=1,38ампера, таке любе гівно видасть
Не включайте в один павер більше одної гирлянди
Ответ дляТоптунша
Так і не включаю. Але чомусь відключається гірлянда((
Топтунша• 15 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну тоді ясно що нічо неясно

Попробуйте павери зарядити і зразу на гирлянду поставте...як буде світити довше значить АКБ в ньому кака
dnc• 15 декабря 2024
Ответ дляНе против
попробуйте сначала вставить хорошую нагрузку , например телефон а потом выймете и вставьте светлячек ваш . у меня такая же беда с базеусом , маленькую нагрузку не видит .
с соседом ламали голову что к чему , потому как на его базеусе такой проблемы нету
dnc• 15 декабря 2024
а там кнопка есть переключения режимов ?
Ответ дляdnc
О! Дякую, спробую.
Але лед-стрічки він бачить.
Ответ дляdnc
Є.
dnc• 15 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Є.
и что , на любых режимах выключается ?
Хома з пастою• 15 декабря 2024
Дуже шкода.. у мене рік провисіла гірлянда і тільки додумалась підключати павер, причому допотопний куплений в переході))) і це чудо, радості повні штани, як гарно коли немає світла))
Ответ дляdnc
и что , на любых режимах выключается ?
Так. Ось я включаю швидке блимання. Воно секунд 15 блимає, потім переключається на наступний режим, потім ще на наступний і далі до виключення.
Хома з пастою• 15 декабря 2024
Може до ноута спробуйте?
Ответ дляХома з пастою
Може до ноута спробуйте?
Нормально від ноута.
Але це коли я вдома і не працюю.