Organic• 16 декабря 2024
Питання до тих, хто не робить гель, скільки тримається у вас апаратний манікюр?
Питання саме про апаратний. Без покриття гелем і нарощування.
Нігтьової пластина тонка
Бо руки часто в воді, ще й зима - таки хочу почати апаратний робити.. бо влітку самотужки більш-менш норм сама роблю обрізний (в жару інлді просто відодвигання кутикули вистачає), а зараз Що б сама не робила - неохайно...
Нігтьової пластина тонка
Квітка папороті• 16 декабря 2024
Без покрытия гель лаком вообще не держится ничего.
Ногти обламываются, расслаиваются, вечно какая-то пыль под ногтями.
В общем, опрятный вид только первый день.
Так что хожу с гель лаком, чаще всего полупрозрачным нюдовым
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляКвітка папороті
Покажіть будь ласка як це у Вас виглядає? Тобто ви не нарощуєте а просто покриваєте свої?
Снегурочко• 16 декабря 2024
У меня ногти еще никогда такими длинными не отростали как с гель-лаком. Но снять его проблема - снимаю сама и ногти как салфетки (слоятся и мягкие).
Летом случился вообще фак ап. Нанесла гель лак на ногти на ногах и поехала на море. В итоге побила ногти о камни когда купалась и они поломались. Сняла гель лак и ногтевая пластина как переломлена, но держится.
Шукаю стакан• 16 декабря 2024
Що саме тримається? Навіть одна фірма єссі, опі ,манікурист в різних тонах по різному тримається і лягає
Весёлая морковка• 16 декабря 2024
Автор, треба постійно пом´якшувати суху шкіру, бо і після салону ефект на пару днів, а потім знов сухі бокові валики, заусенці і т.д.
Мені допомагає взимку аптечний карбодерм на ніч.
Неновая почта• 16 декабря 2024
как война началась, отошла от гель лака. Делаю маникюр сама, обрезной, раз в 10-14 дней. Кутикулу размягчаю спец. гелем для этих целей. Покрываю обычным прозрачным/полупрозрачным лаком.
Когда был гель-лак, носила месяц, но маникюр делала сама в том же промежутке времени.
И да, каждый вечер на кутикулу масло+крем для рук.
Кусачая Я• 16 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Це виглядає ось так. Нарощення це геть інше
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
жесть. в мене впринципі тонкі пластинки, саме тому щодо гелю думаю
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
кутикула. я ж написала, що питання не про покриття
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Що ви маєте на увазі під тримається?
доглянута кутикула. питання не про покриття
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
взагалі ні про що той крем. тим паче вночі до дитини іноді треба вставати.
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
дякую. питання в дописі виключно про апаратний
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
красиво.
манікюр апаратний же?
це своя така квадратна трохи форма?
як часто корекцію робите?
манікюр апаратний же?
це своя така квадратна трохи форма?
як часто корекцію робите?
Весёлая морковка• 16 декабря 2024
Ответ дляOrganic
А як дитина пов´язана з кремом?
Organic
• 17 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А як дитина пов´язана з кремом?
ну її ж на ручки брати, попу помити їноді треба. тобто знову миття рук. ну і крем для рук якщо сильний запах має а треба чи не одразу після нанесення крему погодувати дитину, то руки треба помити ж
Organic
• 17 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Навіщо їх чистити , якщо не робите гель лак ?
кого чистити???
тема про необрізний гігієнічний манікюр. чи ви вважаєте, що доглянутими не можуть бути кутикули без покриття?
Единорог помог• 17 декабря 2024
Ответ дляOrganic
кого чистити???
Навіщо їх чіпати в принципі ?
Зайвий раз травмувати шкіру та час витрачати
Organic
• 18 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Навіщо їх чіпати в принципі ?
уявіть)))
в мене ще 10 років як повна електроепіляція бікіні зроблена - назавжди видалене волосся. уявіть бува таке)
Единорог помог• 18 декабря 2024
Ответ дляOrganic
уявіть)))
Навіщо мені ваша електро якщо в мене лазерка була
Organic
• 18 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
тому що на мені лазерка не дала ефекту. а електро гарантовано назавжди
Единорог помог• 18 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Лазерна була 10 років тому?
Organic
• 18 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Лазерна була 10 років тому?
12 років тому пробувала і елос і лазер діодний не дуже брали мене, бо не сильно контрасне волосся
тому пішла на електро. довго але воно того вартує.