Ні грама• 26 декабря 2024
Депіляції - хто робить сам? Що краще взяти - готові смужки чи віск ?
Питання до дівчат які самі роблять в домашніх умовах не епілятором, а саме смужками. Що порадите? Які смучки краще чи віск і воскоплав?
Робила в майста, вона виїхала з країни, бритвою 2 місяць мучатись не готова, хочу сама спробувати зробити депіляцію. І коли ноги ще можу зробити електричний епілятором, то все решта - ні... а на віск і цукрові ходила і норм...
Гуляю босоніж• 26 декабря 2024
Примерно одинаково. С воском тяжело, если нет воскоплава. Мне удобнее полосками.
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Купила і смужки і віск, но вийшло фігово, на ногах щось вирвала, а щось обламалось просто, і колюче на другий день. А інтимні місця, то сміх...так боляче, що тільки почала і відразу все)))) Краще до майстра піду
Ні грама
• 27 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Пользуюсь полосками 15 лет, удобно
Які найкраще взяти? Ви точно спробували на 15 років чимало. Які порадите?
Дякую
Пишна молодиця• 27 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Дякую
Довго будь beauty formulas у ватсонсі хороші, а зараз мені veet кращі