Пишна молодиця• 16 декабря 2024
Ви обмінювали бали від Mastercard?
У мене на карті (укрсиббанк) накопилось більше 6000 балів. Подивилась, що можна їх обміняти на товари чи деякі послуги. Хтось користувався таким? Чи не знімаються при цьому свої гроші з карти? Це безпечно?
75В• 16 декабря 2024
очень много раз, пока у меня были карты мастеркард.
это безопасно, у вас ничего кроме баллов не спишется
Смайлик• 16 декабря 2024
Да, пользовалась. И сертификаты брала и балами за промокоды расплачивалась.
Леді Душка• 16 декабря 2024
Крутили регулярно колесо, выиграли печеньку. Ну и серты под фору и сильпо. Опять же сиги и алкашку за сертификат не купишь.