Барбітта• 16 декабря 2024

У вас губы наколоты или нет?

Результат:
вже голосів: 281
232 (82.56%) Не наколоты
29 (10.32%) Наколоты
10 (3.56%) Пока нет, но собираюсь
10 (3.56%) Хочу, но пока не решаюсь
Швендяю містами• 16 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Напомнили))
А шо, нос тоже наколола.
Из Кукуева я• 16 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Свої, сенсу колоти не бачу.
Губи гарні і ’колір юності’ теж консистенція блиску не дуже, створює ефект ’капає’ з губ, хочеться протягнути серветку через екран))) Не ображайтесь, якщо що :) Кремова, сатинова помади органічніше виглядали б на пухких губах)
Залізна пані• 16 декабря 2024
Не колола, але хочу.
Зупиняє страх що це боляче і хвилююсь щоб це було гарно, а не дві сардельки, як часто бачу у дівчат.
Якщо знайду майстра у якого руки з відки треба, то може і зроблю
Ушла и Пришла• 16 декабря 2024
У мене свої нормальні, хоча колись було бажання вколоти
Залізна пані• 16 декабря 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Якщо це дійсно свої то вам дуже пощастило, губи шикарні
Анонім Перший• 16 декабря 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Красивые, но очень похожи на наколотые)
КаваЗМолоком• 16 декабря 2024
Ніколи, як ота обізяна, позорисько.
Напланетянка• 16 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Скільки вам років?
Смурфик• 16 декабря 2024
Ні, в мене травма дитинства на верхній губі( невеликий шрам),я навіть не уявляю як при таких нюансах збільшують губи. В мене одна єдина знайома є,у якої був теж шрам і вона збільшила собі і це просто жахливо,воно вивернуло той шрам і губу якось дивно. Та ну,я глянула і зрозуміла,що люблю себе і такою.
Вимагаю спілкування• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
ну видно ж гіаулоронові вуси, які свої
автор Барбітта • 16 декабря 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Навіщо пишете неправду?
КаваЗМолоком• 16 декабря 2024
Ушла и Пришла• 16 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Навіщо пишете неправду?
Чому не правду?
ХвилювАллочка• 16 декабря 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Чому не правду?
Бо у вас наколоті губені з вусами ))) ще й фотка з інтернету )))
ЦібаФу• 16 декабря 2024
в мене губи ну дуже страшні, тонкі, асиметричні, негарної форми, кути опущені. З віком взагалі стала повна бідося. Дуже хочу вколоти але якби ж то потрапити на майстра гарного, бо там непросто буде зробити щось прийнятне. А криві вареники як в багатьох я не хочу, на вікових обличчях то виглядає особливо потворно, мабуть навіть гірше ніж те, що мені матінка-природа видала.
Тішуся неперетішуся• 16 декабря 2024
Губи - ні і не збираюсь, а ось носогубку колю
Ушла и Пришла• 16 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Дуже смішно, а ну скиньте де з інтернету фотка
Бабо-лебідка• 16 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Что у вас на губах? Красиво)
Блиск діор. Колір подобається, але сушить губи.
Спішу - перекидаюсь• 16 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Спасибо!
Паратруперсупер• 16 января в 11:30
Наколотые губы смешно выглядят в профиль
Чеширская кошечка• 02 февраля в 18:38
я колола 1 шприц, к 50-ти годочкам губки стали тоньше, уголки пошли вниз. Сделали красиво, мне нравится, окружающим тоже. Колола в 22-м году, и смотрю что мне пока рано повторять)