Сито для думок• 16 декабря 2024

Не вижу вдаль одним глазом.

Сегодня проходила обследование на работу. Не вижу вдаль одним глазом. Только две верхние строчки, остальное муть. Вблизи вижу хорошо. Что это, дальнозоркость это минус или плюс? Очки надо брать? Второй глаз видит прекрасно, мне 43. Врач сказала, что писать не будет ничего, чтобы у меня проверка не спросила где очки)
Алина-1240• 16 декабря 2024
Миопия наверное.очки вряд ли вы захотите,второй глаз компенсирует
Всюди влазю• 16 декабря 2024
Так сходите к врачу, пусть посмотрят нормально, дно проверят
автор Сито для думок • 16 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
К окулисту запись за полгода минимум, Польша
Люблю кетчуп• 16 декабря 2024
Спочатку перевірте очне дно і очний тиск, якщо нормально - спостерігайте. Можливо, у Вас це вже давно.

Я з такою різницею прожила прекрасно до 45 років, без окулярів, поки вікові зміни не почалися і стали потрібні окуляри для роботи за компом.
Люблю кетчуп• 16 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
Спробуйте до приватного записатися
Всюди влазю• 16 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
Значит, чем быстрее запишитесь, тем быстрее к нему попадете
автор Сито для думок • 16 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп

В мене це давно.
Люблю кетчуп• 16 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
В мене це давно.
Тоді, якщо це не різкі зміни, записуйтесь до лікаря через півроку і просто будете контролювати.
Зблизька (при читанні) як кожне оке бачить?
автор Сито для думок • 16 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так, кожне
БлинчикБезСметанки• 16 декабря 2024
В мене один плюс, інший мінус, вже давно, але я вдаль добре бачу, близко гірше. Без окулярів обхожусь, компенсують один одного.Обстеження робила навесні. Можна зробити корекцію одного ока, а тоді потрібні будуть окуляри для читання. Але лікарі радять жити, як живу , якщо мені не заважає.
Чтооооооооооо?• 16 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
Наберите свой город и окулист, я нашла через 2 недели, https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/