Миловидна леді• сегодня в 12:31
Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості
По феншую війни і ковіди.Фрукти,молочка,мясце і овочі свої.Дрова халявні -за літо приготовили,с посадок і біля ставка повирізали хащі.Свіже повітря.Влітку супер рибалка і грибочки.Пляжик біля ставка і великої ріки.По хаті ходиш гола.Пічка файна.Інет опт волокно і акум с інвертором .Майже не відчувається незручність.Тиша і спокій на нерви.РОБОТА ОНЛАЙН.Копійку складаю.І навіщо мені ті скворєчніки на етажах?У місті нерухомість здаю.Тоже копійка капає не мала
100%• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Тем временем куб дров уже 4100😆
А летом в какую цену куб у вас был?
2410diana2410• 2 часа назад
Ответ дляразмахер
у нас є будинок в селі, постійно їздимо, літом живемо, то там постійно треба, щось робити. Не представляю, як вписується онлайн робота, коли і город, і корова, і різна живність, і сад
Не заводите живность и город засейте газонной травой. А тот сад нужно обрабатывать раз в месяц. И то, моя бабушка в селе никогда ничего не обрабатывала, само все росло
Грабля• 2 часа назад
Ответ дляСплюшка
Авторе, який сенс вашого допису? Похвалитись, привернути увагу?
А який сенс в тролячій темі?
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
А який сенс в тролячій темі?
Для вас селяни усі тролі
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ для100%
А летом в какую цену куб у вас был?
Бензопила і бензин.І ріж скільки хочеш
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Покажіть вид з вікна.
Ставок в мене з вікна
Грабля• 2 часа назад
Ответ дляМиловидна леді
Ставок в мене з вікна
Фото давайте. Якщо не даєте фото, то я поскаржуся на Вас за спам і за штучне накручування коментарів. Забанять.
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Ви можете хоть тією штукою вдавиться-то ваше право.Робіть ,що хочете
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
На здоров´я.Хай вам Бог помогає
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Вы хотите сказать, что сельские хоть 1 раз себе платные дрова заказали и привезли? Ну-ну)
Есть, конечно, и нормальные люди. Но их мало.
А ви хочете сказати, що кожна бабка з бензопилою ліси щурує? Чи жінка з дітьми? Та навіть не кожен чоловік буде тим займатись. Заготівля дрів - це важка робота.
Виннипуховна• 2 часа назад
Ответ дляМиловидна леді
Лисиць багато,курей,качок покрали.Зайці,косульки,дикі кабани.До війни все начальство області в нас,на охоті
Ага і панди, і кенгуру, і кокоси...
Миловидна леді
• 2 часа назад
Ответ дляВиннипуховна
Ага і панди, і кенгуру, і кокоси...
Такого нема
100%• 2 часа назад
Ответ дляМиловидна леді
Бензопила і бензин.І ріж скільки хочеш
Маня ты куку?
То пишешь что денег море, то с пилой горбатишься.
Я летом, для камина закупила на всякий пожарный случай дуб, привезли колотые и нет проблем. И газ тоже имеется в доме, и ещё генератор от природного газа на 10 кВт какой тянет всё что хочешь. Дома 25 градусов (теплый пол) и батареи в морозы добавляла .
А ты дальше за копеечку тут *опу рви за клоуна ,и пили посадки 😁🤡
Смячиком• 2 часа назад
Ответ дляЛапка
а работаешь-то кем?
Троллякой на этом форуме. Мы Маню узнаем в любом гриме )
100%• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
По 3200
Ого, а когда брали? Дуб?
Я брала в июне, 5 кубов дуб колотый с доставкой 2200 за куб ( Киевская обл)
Соседи нашли по 2000 за куб тоже дуб, но на момент моего звонка там задержки были с доставкой.
Этожзвяздаяегообожаю• 2 часа назад
У меня все тоже самое, только в центре города милионника. Без своего мяса и молока, конечно, но с солнечной електростанцией. И? Так многие живут. В квартире все равно лучше, чтобы вы не говорили. А трудности временные
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я хочу сказати, що регулярно це роблять. Ваше ненормальне оточення не свідчить ні про що. Якщо чистять посадки збирають звичайно. Це не заборонено.
Посмотрите выше ответ автора. Она такая же.
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Так натырят и делятся между своими, ну вы как маленькая)
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляМиловидна леді
Ще не хватало дрова купляти
Вот и ответ для всех тех, кто мне синих тёток ставил. Автор не отрицает даже.
Ух яка ж Я• 1 час назад
Ой посмеялась от души. За той Машкой гавно будешь грести целый день а еще его вывезти ж надо куда то, не во дворе же складывать) а техника доить какая - левая и правая рука? Вот же брехуха сидит мечтает.
АнтиТроль• 1 час назад
Ответ дляЛапка
а работаешь-то кем?
Вебкам, голая же ходит.
В свободное время огород и троль. По совместительству
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Да. Только форумом ошиблась, надо пускать эту рекламу где-то в соцсетях Бурятии
Жена аллигатора• 1 час назад
Це треба конське здоров´я, щоб мати те, що ви тут написали. Мій чоловік з Латвії і його родина мешкає на хуторі, я там можу жити тільки влітку. Взимку приїжджали на пару днів, холод собачий, бо та пічка гріє тільки коли горить, хоча в них батареї по всім кімнатам, в домі 15 градусів зазвичай. А тримати хазяйство типу кури, свині, це взагалі дуже дуже важко. Я б не хотіла так жити.