Завжди недо...• 16 декабря 2024
Мужчины занимаются сексом если только женщина для них привлекательна?
Или могут с любой?
Завжди недо...
• 16 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Залежить скільки випив
Пьяный с любой может?
Жинси на дитину• 16 декабря 2024
Дивлячись який чоловік. Думаю, якщо він себе цінує, то сунути будь куди не захоче.
А є такі - аби було куди.
Прикуси Язика• 16 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Пьяный с любой может?
С любой хочет, а может ли -это уже риторический вопрос
Аноним_Русалка• 16 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Пьяный с любой может?
П’яний сильно не може))
КарамбОлька• 16 декабря 2024
У них часто бажання саме сексу як фізичного процесу, а не реалізація потягу до конкретної жінки конкретної жінки. Тож якщо не прямо відразлива - то так, будь-яка жінка з вагіною підійде
Карамелька• 17 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
+
Я мужик в женском теле
Либидо всю жизнь покоя не дает (утомляет это)
Когда дико хочется трахаться то вообще пофик, абы член был..и чел не вонючка))
Я мужик в женском теле