Гл. Амурная• 16 декабря 2024

«У меня болит яичко, потому я буду спать отдельно»

«Чтобьі не гладить тебя, не возбуждаться ночью».
Ходит цельій день озлобленьій…
Но комплимента не сделает, массаж не предложит, не покормит, не позаботиться. Сидит играет приставку, будет спать на диване. Кровать сломана, шумит, просела, не починит. Ебака грозньій. Дня 2 назад бьіл недосекс, решили не продолжать потому что устали, по ощущениям не то. И вот, заголовок. Как помочь, так у него болит спина, а как секс, так дайте. 😠
Не стесняюсь• 16 декабря 2024
Зависла на ’не покормит’
В кого тако було• 16 декабря 2024
он уже насексился, и явно не с вами
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляВ кого тако було
он уже насексился, и явно не с вами
Думаете,яичко перетрудил?
В кого тако було• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Думаете,яичко перетрудил?
типа того
Не стесняюсь• 16 декабря 2024
Так может правда что-то болит и поэтому раздражение? Вы тоже не очень спокойная и приятная, судя по тексту)))
КарамбОлька• 16 декабря 2024
Автор, вы что принимаете?
Мюллерная• 16 декабря 2024
А может к врачу?
Лукава_Кiшка• 16 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
А может к врачу?
Автору?
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Думаете,яичко перетрудил?
Нет, такое уже бьіло когда прерьівался секс или бьіло возбуждение, но не бьіло секса.
Кумедна• 16 декабря 2024
А він вам хто? З опису незрозуміло
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Єто раздражение только по отношению ко мне, словно я виновата и должна(
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
А может к врачу?
К проституткам
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляКумедна
А він вам хто? З опису незрозуміло
Чоловік він мені.
Мюллерная• 16 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Автору?
И автору тоже)))
Кумедна• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Чоловік він мені.
Не вірю ) з опису наче двоє випадкових дивних людей
Не стесняюсь• 16 декабря 2024
У Вас проблемы в сексе или в чём?
Мюллерная• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
К проституткам
Це не смішно.
Такий симптом був у друга чоловіка, а виявилось онко яечок.
Как нефиг делать• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Автор, я вас розумію, сексозалежні чоловіки-це тяжко. Мій теж ображається якщо довго немає. А довго-це днів так 4-5. І це вже йому 40+, раніше треба було кожний день🤦‍♀️
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Це не смішно.
Повірте, у цьому випадку думається членом, а не головою. Там тільки про задоволення себе. Настільки що до проституток ходив, поки не підчепив проблєму.
ЭмчЭндЭм• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Что с Вашей ’клавой’? Почему ’ы’ состоит из 2-х букв?
Мюллерная• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Підчепив проблема - тис паче до лікаря
А якщо бігає до проституток - вам таке навіщо?
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Як ви живете з цим?? Я не можу. Мій вже ходив до салону інтим послуг, але там підчепив хворобу. Я втомилась від цього тиску((
ЭмчЭндЭм• 16 декабря 2024
Ответ дляНе стесняюсь
У Вас проблемы в сексе или в чём?
В задавании вопроса при выборе вкладки ’Спросить’
А_мій_самий_самий• 16 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Це не смішно.
А у мого чоловіка водянка. Оперували.
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Підчепив проблема - тис паче до лікаря
Бо фінансово залежна, бо дитина спільна, бо совість не позволяє кинути на нього дитину і піти.
Вже все пролікував. Окрім голови. Збоченец.

Ось сьогодні ходили робити вакцину дитині разом, то він тримав дитину, бо та боялася, і ніякі розмови не допомагали, а після укола нормально стало, заспокоїлась дитина. Я б не змогла одна справитись, навіть з педіатром. Там такий ор стояв від страху 🙆‍♀️ жесть, у вухах дзвеніло.
Нашли в капусте• 16 декабря 2024
Ви не в Україні?
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляНе стесняюсь
У Вас проблемы в сексе или в чём?
Да, у меня проблемьі в сексе. Я не хочу мужа. Но когда у меня овуляция, то все хорошо, в другие дни магии нет.
Как нефиг делать• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Не без скандалів. Особливо останній рік, раніше хоч сунув-висунув-і все, а от після 40 вже ерекція не та і ця возня втомлює ну дуууже. Я і розлучитися пропонувала, і знайти когось. Бо реально я просто з іншим темпераментом. Нічого не хоче слухати. Якщо секс відкинути, то в іншому все влаштовує. Зараз він воює, вже 3 місяці не вдома. Відпочиваю 😬
автор Гл. Амурная • 16 декабря 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ви не в Україні?
Це якось впливає на бажання займатися сексом? Ну трохи є таке, коли небезпечно стає, то йому трахатись хочеться більше, а мені навпаки менше.
Не стесняюсь• 16 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Ну так решайте проблемы или разводитесь
Зачем мучить друг друга