16 серій "проковтнула" за добу. Хто не дивився, рекомендую. Єдине, озвучки української здається немає, бо не знайшла.
Хто дивився, порекомендуйте щось з не менш цікавим і динамічним сюжетом, будь ласка)
Цікавлять саме корейські.
Я не Сірожа• 17 декабря 2024
А мені вона трохи затягнутою видалась, покинула серії на 8-9. Думаєте, варто додивитись?
Люблю весну• 17 декабря 2024
Автор, Вы, видимо, разбираетесь, поэтому спрошу: эти дорамы все такие стеснительно-невинные? И перед поцелуями замедляют кадр вечно (бесит прям). Смотрела как-то несколько, уже и не вспомню названия. Но вот меня бесило что по сути мелодрамы, но такие прям скромненькие. Это их фишка типа?
Ответ дляЛюблю весну
Мелодрами не мій жанр, тому саме за них нічого не скажу. А так різні є.