Lyucia2• 17 декабря 2024

Дорама Єва, або Скандал Єви

16 серій "проковтнула" за добу. Хто не дивився, рекомендую. Єдине, озвучки української здається немає, бо не знайшла.

Хто дивився, порекомендуйте щось з не менш цікавим і динамічним сюжетом, будь ласка)
Цікавлять саме корейські.
Remensa• 17 декабря 2024
Тю, я вже подумала,що в магазині щось сталось😆
автор Lyucia2 • 17 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Буває)
Лето72• 17 декабря 2024
Із свіжого ’Багаж’
автор Lyucia2 • 17 декабря 2024
Ответ дляЛето72
Із свіжого ’Багаж’
Дякую!
Я не Сірожа• 17 декабря 2024
А мені вона трохи затягнутою видалась, покинула серії на 8-9. Думаєте, варто додивитись?
Люблю весну• 17 декабря 2024
Автор, Вы, видимо, разбираетесь, поэтому спрошу: эти дорамы все такие стеснительно-невинные? И перед поцелуями замедляют кадр вечно (бесит прям). Смотрела как-то несколько, уже и не вспомню названия. Но вот меня бесило что по сути мелодрамы, но такие прям скромненькие. Это их фишка типа?
автор Lyucia2 • 17 декабря 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Ні, якщо покинули на середині, то не зайде. Мені не зайшов початок і кінець, а між ними не могла відірватись.
автор Lyucia2 • 17 декабря 2024
Ответ дляЛюблю весну
Мелодрами не мій жанр, тому саме за них нічого не скажу. А так різні є.