Черговий по кухні• 17 декабря 2024

Розлучення

Як виглядали ваші чоловіки коли ви розлучалися (останній місяць-два), маючи коханку і покидаючи жінку? Чи входили вони в роль мученика щоб уникнути осуду суспільства? Погано одягтлась, не бились, носили один і той же одяг, погано за собою доглядали... Наскільки ваші чоловіки актори в житті???
Незламна• 17 декабря 2024
Мой цвёл и пах, у него ж новая писька появилась
Малявка ще та• 17 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
а що вона конкретно вам робить??? погрожує, переслідує? цькує вас чи що? чи просто каже не чіпай мого чоловіка???? чи сама її присутність вас бісить? а ви впевнені, що їй ще треба ваш ненаглядний?
Ну , а кто ей ещё нужен? Поначалу преследовала, то истерика, то умоляла, чтоб мы расстались. Припадочная, истерики отчаяния
автор Черговий по кухні • 17 декабря 2024
Ответ дляМалявка ще та
любофффьь.. была да сплыла!
Малявка ще та• 17 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
любофффьь.. была да сплыла!
Ну так у него сплыла, что насиловать и жить с человеком которого не любишь, не интересен для чего?
Ответ дляМалявка ще та
сложно сказать. я не знаю что у них в голове, но думаю что без вашей участи там не обошлось.
Малявка ще та• 17 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Я не просила уходить ко мне, меня устраивало быть любовниками
Ответ дляМалявка ще та
вы не просили, но бегали.))) увели мужика из семьи и вам с этим нормально жить??? почему вы не хотите признать, что вы уничтожили чью-то семью и гордитесь этим!)))
Малявка ще та• 17 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Куда я бегала?
Срочнокпсихологу• 17 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
А чоловік му-му... куди повели- туди пішов? Любов буває проходить - це життя. Без кохання сім´я була вже зруйнована. Не буває так що чоловік без тями кохає дружину і тому розлучається з нею заради іншої.

якщо що - то мене чоловік покинув коли дитина була малою зовсім, одружився з коханкою. Це життя і ніхто нікому не власність.
автор Черговий по кухні • 18 декабря 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу

згодна з вами, але буває, що коханку ведуть по протореній дорозі, стелять їй з усіх сторін для чогось, щоб вона була більш успішна, більше влади мала, грошей, статків, майна, не просто взяли якусь мадам і дивись на неї.. бувають випадки коли розвернуть цілу спецоперацію по склепуванню пари, із залученням багатьох людей і тарологів/священниківі теж))) це звичайно один такий випадок на мільйон, і нетиповий випадок, але все буває, якщо дуже припече.
Срочнокпсихологу• 18 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Я абсолютно впевнена що у розлученні і руйнуванні шлюбу завжди винні обидва.(крайні ситуації насилля і криміналу не обговорюємо). Можливо хтось більше, але завжди обидва. Чогось в родині не вистачало, тому вона і зруйнувалася. Або від початку не треба було то взагалі робити - одружуватися/погоджуватися на одруження.