За ким я буду?• 28 декабря 2024

Почему вы развелись с мужем?

Вот и весь вопрос
Мудрецыха мира• 28 декабря 2024
Із-за його зради...ще й дитина в коханки його виявилася трішки старшою за нашу спільну!
Угги_в_горошек• 28 декабря 2024
Безответственный, как гавно по течению плывет всю жизнь
автор За ким я буду? • 28 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Это весомая причина. А у меня, разлюбила, ссоримся постоянно, нещаслива, двое детей есть, мне просто плохо...
120-120-120 (не худею)• 28 декабря 2024
Хамить начал после рождения ребенка.
Мишка-шалунишка• 28 декабря 2024
Растоптал меня полностью. С ним я узнала что токе нарцисс и психопат.соивсеммо прелестями абьюза, измен и т д Действительно,пока не пройдешь это , не поймёшь ,что это не просто слова. Страшные люди
Хомо_сапиенс• 28 декабря 2024
Я не розвелась , не бачу сенсу
курасаны• 28 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Поддерживаю Вас, сейчас тоже собираю себя по кускам. Это ужасные люди, жестокие
Хомо_сапиенс• 28 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Я в кого не спитаю-в усіх ( ну 80% так точно)-абюзери ! Ну таке воспітаніє, совок ! Постсовок! Жінки мають і родити , і прибирати готувати , і на роботу ходити , і при цьому гарно виглядати, а він мужик .
Витворунка• 28 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
💯
Скоро_вчера• 28 декабря 2024
Потому что жлоб. Наверное, это единственное что я не могу простить
Леди_на_драндулете• 28 декабря 2024
А мне сам сказал что устали и выдохлись отношения
Зайканалужайке• 28 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Сочувствую. И понимаю
Капризуля• 28 декабря 2024
Начал бить
Горня капучіно• 28 декабря 2024
Не развелась пока, но не раз мысли были.
Триндю-бриндю• 28 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Прямий як на сході в ісламістів. Суцільний совок))
Хомо_сапиенс• 28 декабря 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Скрізь є свої плюси і мінуси
муха в кедах• 28 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тоже так
МатьЧасть• 28 декабря 2024
Не могу терпеть многие вещи.
Карапулька• 28 декабря 2024
бо треба було виходити заміж за іншого
Вот Она Я• 28 декабря 2024
В процессе. 19 лет вместе, любовь долгие годы. А последние несколько лет все начало меняться. Спалила что изменял. Просил дать ему время разобраться в себе, к психологу пошел... 4 месяца пыталась поговорить. Отношения все хуже и хуже.В итоге узнала о любовнице... И том что к концу зимы планировал нас бросить. Меня обесценил по полной! Подло, жестоко, очень больно. В один миг словно другой человек передо мной. Окружение в шоке, ТК многие и завидовали нам и то как он меня любит восхищались и какой отец и зарабатывает... Пытаюсь отпустить все, но это сложно
Мишка-шалунишка• 28 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Да. Сил Вам. Скорейшего обретения себя,в лучшей версии
Мишка-шалунишка• 28 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так и есть. Это менталитет и воспитание. К сожалению,у многих такая манера общения ,обоюдная.
dulenok• 28 декабря 2024
Стал бухающим плывущим по течению гав…ом
Lacrimo• 28 декабря 2024
На етапі... зради в минулому і такі дійсно свинські і мені незрозумілі обʼєктивно ( коли потрібна була підтримка), знецінення жінки в декреті, нульовий як батько, слабкий характером ( але любить як той підліток псіхувати), не уміє тримати слово і домовлятись в шлюбі, як має гроші - жлоб, коли заробляв - 60% доходу кудись тратив і я досі не змогла вияснити куди ( але не на себе, гаджети чи одежу чи машину - бо бідний як церковна миша), слабка сексуальна організація ( майже ніколи не хоче, як хоче - не може, в сексі взагалі не слухає що подобається, а що ні, орієнтується на сексуальні бажання колишніх любовниць, а вони були специфічні), не хоче лікуватись ( починаючи від зубів, закінчуючи психологом), не миється (не користується навіть дезодорантами в доказує, що вони безполезні, бо не допомагають, а це не правда, просто лінь), ігнорує любі проблеми чи питання, довго дрихне - до післяобіду, сидить до 5 в іграх або кіно, не розуміє коли треба змінювати одяг ( хоча б по запаху) також розкидує це же грязний одяг по квартирі, не тямить нічого в таймінгах і детлайнах ( в житті чи роботі), в побуті чи вирішенні навіть своїх проблем - безтолковий, пріоритетом ставить родину чим сімʼю і хоче прожити все життя в олній квартирі в 3 покоління, не вміє будувати карʼєру без мене, не слухає порад близьких ( які про всі косяки кажуть уже в лице), коли помагають в житті фінансово , організаційно, влаштовують на роботу по знайомству - не ходить, запізнюється, не старається, людина - бомж і йому таке життя подобається! Короче, у мене повний комплект з деградації ’ мужика’ в суспільстві. Деградація триває 15 років ( до того не знаю), мені здається мама теж його тягнула по життю, потім переклала на мене ці обовʼязки. Я займалась благодійністю в 3 поколінні: переді мною бабуся і мама. А я планую перервати це коло, бо розлучених у нас ще не було. Буду перша і неповторна😅
Вподобайден• 28 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Чому ви так довго терпіли?
Лівий Локіть• 28 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Они мстительные?
курасаны• 28 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Они мстительные?
Да причём очень...вплоть до того чтобы Вас стереть в порошок...и так же детей, если будут что-то перечить...мало того, контролит даже после развода...типа мне пофиг, но держит на расстоянии на крючке любыми способами...
З вишневого садка• 28 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Це точно. Я дитина 90х і помічаю ці відголоски в собі.
Наприклад, мій тато завжди розмовляв на підвищеному тоні з мамою, а чоловік - ні. Так я його не раз провокувала, щоб кричав, мені тиша була незрозуміла, поки не пішла у психотерапію.
Мудрецыха мира• 28 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
В мене все так починалося- я все шукала вихід, багато говорила, питала також і за іншу, бо часто було відчуття що щось є...
Lacrimo• 29 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Чому ви так довго терпіли?
Є ще більше зло у вигляді батьків від яких дитина втікає до свекрухи, бо там краще, чим удома. У мене мамка терористка конкретна, вона просто не дає спокійно жити і працювати. В ті молоді часи я не мала ні житла, ні роботи, яка б мені дала можливість виживати зовсім одною. Всі казочки починаються після шлюбу і особливо після народження дітей. Крім того, чоловіки починають деградувати , коли гублять карʼєру. На початку шлюбу і працював, десь половину нормально навіть. Потім почались проблеми, і все з малих. Ну і в війну докотився до ручки. Я тільки пару років як змогла вийти з декрету. Все дуже банально,як у всіх : не а на кого покластись , ні родичі, ні чоловік, у друзів своє життя.