Кумедний ґудзик• 17 декабря 2024
Хочу припинити спілкування з подругою. Як правильно це зробити?
У неї 4 дітей. Завжди каже, що чоловік дуже любить її, завжди все старається. І я дізналась жахливу правду… Краще б я не знала її. Я тепер жодному чоловіку не повірю в житті. Короче, в її чоловіка є ще одна жінка, від якої в нього теж є дитина, і «занавес» є ще одна жінка, просто коханка… я від вчора відійти не можу. Хочу припинити спілкування, бо я не можу дивитись на нього і на неї, коли свято вірить йому і сказати я не можу…
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Їй є куди, вона з заміжньої родини, при роботі. І вона дуже молода ще
😂😂😂😂😂
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я її добре знаю. Вона б пішла, вона абсолютно незалежна. Ми ділимось усім. І вона завжди каже якщо я взнаю я відразу піду. Тут мови бути не може.
Не хотіла б мати я оточення з таких людей, як ви
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Їй як знати якщо він вдома кожного вечора?..
завжди дзвонить їй по надцять разів..
Ну і молодець
Кумедний ґудзик
• 17 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
І?
Ви яке відношення маєте до цього всього?
Чи любите прати вужі труси?
Якраз не люблю. Тому і вирішила може мені зникнути краще( як дивитись у очі їй, знаючи таку гірку правду?… як?!
Кумедний ґудзик
• 17 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Чому? Поясніть мені що я роблю не так? Чи може я маю піти і все розповісти їй?
Воздух в банке• 17 декабря 2024
Скиньте фото цього сексуального гіганта, країна повинна знати в лице своїх ’героїв’.
Кумедний ґудзик
• 17 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Многовато
І до чого ви це пишете? Вам я думаю більше.
Баррикадница• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ви махрова егоїстка))
Бойцовская• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
если вы делитесь всем, то почему вы не расскажите ей про мужа?
Ms. Android• 17 декабря 2024
Лезть в чужую семью не стоит. Гонцов плохих вестей никто не любит
Бойцовская• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
завжди дзвонить їй по надцять разів..
а как вы узнали?
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Пояснювати?
Навіщо?
Ви повинні мати таких самих недалеких людей в оточенні, як і ви.
Тому краще прощайтеся з «подругою»
Навіщо?
Тому краще прощайтеся з «подругою»
Кумедний ґудзик
• 17 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Удивилась. Я думала Вы молоденькая девочка с ещё юношеским максимализмом.
Ні ні я стара людина вже.
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
То ви перете ці труси тут
З насолодою
Вам 25, що ви не знаєте, що вам бідній робити?
З насолодою
Я погнала• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Як правильно припинити спілкування?
Расскажите ей
На пів ставки• 17 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
а как вы узнали?
Бо автор не має родини, власного життя, тому їй цікавить чуже
Злива інформації• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Це порадниця, тут завжди автора мають обісрати, не беріть на свій рахунок.
Казати не треба, це не ваша справа. Питання це обговорювалось скрізь мільйон разів, думки є різні, але у сухому залишку краще не брати на себе відповідальність за чужу сімʼю.
Інше питання, залишити людину без друга через проблеми - ось тут ніби як «друг пізнається у біді». Це не гарно зовсім. Якщо ви просто знайомі, то звичайно, можна просто все менше спілкуватися і звести в нуль.
Але якщо справді саме щирі подруги, то для мене це дивно. Не спілкуєтеся з ним, але чому не з нею.
Намакушка• 17 декабря 2024
Я якщо щось подібне знаю, то близьким подругам кажу зразу, просто приятелькам, знайомим ні, не моя справа.
Відвернутися від подруги бо чоловік козел це дивно.
Тантрический кекс• 17 декабря 2024
Так ротом і скажіть: люба Наталка, в мене в житті трапилися деякі зміни, тому напевно нам треба припинити наше спілкування. Принаймі мені потрібен час. Ти не ображайся, справа не в тобі, ти гарна людина. Це лише мої таракани в моїй голові і мені треба з ними домовитись. Дай мені час».
Все, таким чином ви не образите людини і при цьому припините спілкування.
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
все просто заведите разговор, про измену типо вашей знакомой какой то. И спросите, а ты бы хотела узнать или лучше жить в неведении? Она вам все и скажет. И вы уже сможете без зазрения совести все скрыть или рассказать.
Мы так когда то с подругами договорились. Одна сказала:
- да, я хочу знать.
А вторая, которая зависит от мужа материально полностью, сказала что знать не хочет. Типо будь как будет.
Вот по такому принципу мы и живем.
- да, я хочу знать.
Вот по такому принципу мы и живем.
Квітка папороті• 17 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Дійсно, поради 80 левел. Я б так не зробила, ви не подруга, ви нічого не розумієте і тд. А як так? Розшифрувати порадницям лінь, чи може букви платні.
В цій ситуації немає правильної відповіді, от немає і все. Треба брати до уваги тисячу нюансів.
Я можу чесно сказати, що якби я дізналася, що чоловік зраджує моїй подрузі, то я б кілька днів в фрустрації б ходила, потім би, можливо, вирішила не лізти, але спілкування б з нею ніколи не припинила.
Ду да ду да ду• 17 декабря 2024
Я так просто оборвала общение с давней подругой.
Когда ее муж предложил мне платить ежемесячно деньги за секс.
Просто не смогла общаться
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ну тем более. Она может строить отношения нормальные, без этой жести. Все равно рано или поздно, все становится явным, это просто вопрос времени. Лучше когда об этом узнаешь, когда еще и родители могут помочь и сама молодец. А когда другие условия намного труднее послать его к черту.
Розбещена цяточка• 17 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вона точно не знає. Це гарантія.
От і не лізьте. Якщо звісно не хочете утримувати її дітей.
Не зрозуміло чому вас це так шокувало, з чого раптом у вас була така до нього довіра, це не ваш чоловік. )